Перейти до змісту

Тема шанувальників авто марки "Запорожець"


Voytik

Рекомендовані повідомлення

тема створена для спілкування галичан котрі і іномарки мають, і рідного Запорожця не цураються.

москалів-ненависників данної марки, прошу мовчки проходити мимо, не позоритись не флудити..

Запорожець звісно не Мерседес, і не треба його порівнювати по якості та надійності з іншими марками авто, він є такий яким був задуманий конструкторами. а саме, супер бюджетний та простий. проте, наш рідний, український.

він не створювався для комфорту, чи витривалого ресурсу. в ньому не використовувались дорогі матеріали та складні технології. його створили таким дешевим щоб його могла купити практично люба, тогочасна сім'я. і треба йому віддати належне. бо коли він, як і люба інша машина, доглянутий, справний, настроєний, то виконує своє завдання на всі 100%, а часом навіть і більше.

якщо в нас, у багатьох людей, з засраними сов'єтьсякими мізками ще до цього часу в крові лишається зневага до Запорожців, то наприклад у німців (здавалось би до чого тут вже німці) уявіть собі, в Німетчині, наразі, найбільший діючий клуб власників та шанувальниців цієї марки авто (в клубі налічується біля сотні машин!) "Saporoshez". (www.saporoshez-968.de)

198a4du-960.jpg

5d8a4du-960.jpg

ee7e95u-960.jpg

c17e95u-960.jpg

76dd3624efd3.jpg

на відміну від наших громадян, німці дуже ввічливо ставляться до наших Запорожців. бережуть їх, реставрують до 101% оригіналу, тримають в ідеальному стані, постійно приймають участь у різних європейських поважних авторетро виставках, їздять у подорожі.

крім того є клуби і у інших країнах, наприклад в Россії.

то ж цікаве питання. звідки у наших співвітчизників стільки ненависті до своєї рідної такої прикольної машинки, що ми їх так соромимось, вбиваємо, калічимо, зрізаємо дах, обливаємо фарбою та здаємо в металобрухт...

давайте не будемо постосовітьским бидлом, та спробуємо врятувати хоть те що ще не знищилось чи вивезлось до Німетчини.

хтось з присутніх має Запорожця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

то ж цікаве питання. звідки у наших співвітчизників стільки ненависті до своєї рідної такої прикольної машинки, що ми їх так соромимось, вбиваємо, калічимо, зрізаємо дах, обливаємо фарбою та здаємо в металобрухт...

давайте не будемо постосовітьским бидлом, та спробуємо врятувати хоть те що ще не знищилось чи вивезлось до Німетчини.

От як би в тебе був цей автомобіль, який активно використовувався, то таких запитань не виникало би. Бажання зберегти щось виникає, якщо це щось було хорошим, а про запорожця такого згадати не можу ніц (крім мотору з-заду як у Lamborghini).

Запорожець - це не ідол епохи, а її пережиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шавновний, в мене є Запорожець і не один, причому піднятий з повного хламу власними руками. і зараз нступного реставрую.

і давайте не будем філософствувати на тему хороший він чи ні. я своїм їзжу практично кожен день, вже сім років. і обїздив ним пів України, Карпати, та половину Польщі проїхав. так що не тре..

а пережиток це наше відношення до антикварних машин, а не самі машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як колишній володар цього чуда техніки скажу: антикварна машина - це Ford T, а запорожець це просто КОРЧ. Хорошу машину ніхто як ви виразились фарбою обливати, убивати-на метал здавати не буде. А все тому що купа мінусів в самій конструкції. Да і запорожець не є єдиною українською машиною, в нас ще є чудні КрАЗи

І ще одне. Мотор автомобіля має співати, а не пердіти як будто наступив армагедон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни це німцям. вони з тебе поржуть..

проходим мимо! нічого тут срати, я ж написав що тема сворена не для обсирання..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого тут срати, я ж написав що тема сворена не для обсирання..

а є об"єктивні причини фапати на боготворити запорожець?

ну хоча б 5

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую ТС. Запорожець,це як символ епохи.А-ля,привіт з УССР.Ще дитиною дядько завжди за кермо садовив,як в село заїзджали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Deemon

перепрошую, але я створив цю тему не для обговорення Запорожців, чи причин на них фапати. кому треба той і так все розуміє, іншим воно нідочого.

тема створена зібрати власників у Луцьку.

бо в інших містах України, і не тільки, народ кучкується як має бути, а у нас щось глухо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чем, собственно, "Запорожец" - КОРЧ? Или надо фапать только на древний Ford, который и не соберешь без лишних 50-60 тысяч баксов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bububurty Чим він корч? Та хоть тим що запорожець це середня ланка між

цим і цим.

post-11219-0-77688100-1360877460_thumb.j

post-11219-0-11327700-1360877482_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС просил без флуда. Очередной пост вопреки его просьбе отправит вас на 3 дня в РО. Чтобы не обижались после.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС просил без флуда. Очередной пост вопреки его просьбе отправит вас на 3 дня в РО. Чтобы не обижались после.

Діма, пропоную одразу розмежувати поняття флуду і поняття точки зору відмінної від ТС.

Виправте в заголовку "тільки для фанатів запорожців".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема шанувальників авто марки "Запорожець" - мне кажется, достаточно точно названо. Если вы - не они, то вам и не сюда ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На посошок

Розстріл придуркам...

П.С. Шукаю "капєйку" за стобаксів для аналогічного тесту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стуканув мотор. В кого є 40ка мотор , і може поставити , або полагодити цей ?(теж 40ка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя історія!

Я володар ЗАЗа, вже 13рік! До цього ЗАЗом володів мій батько (нажаль який був зруйнований в ДТП, і було прийнято рішення його не відновлювати, а купити новий).

В 2004 був замінений кузов на новий, з пробігом лише 12тис.км, без жодних ознак корозії!

Разом з цим проведено заміну всіх механізмів на нові. Двигун на той час пройшов лише близько 10тис.км після капіталки, тому його я не зачіпав.

За останні 9р експлуатації, було пройдено близько 19т.км, не багато, але я певно "мінімаліст" і більше не потребую :).

На авто в 2004р був заведений "бортовий журнал", де веду запис усіх ремонтів та поломок, так ось "О ДИВО!" за 9 років виявляється я лише 2 зпускав повітря з гальмівної системи, 1 раз регулював розвал та сходження коліс (бо зразу зробив його "на око") і 6 раз міняв мастило! Жодного разу ніде не ставав через поломки, лише минулого року бензин закінчився :) і то на районі майже біля дому.

Авто мене цілком і повністтю мене влаштовує! оз. Світязь, Львів, дача, риболовля, пікнік - авто для цього просто супер!

В мене авто - "вихідного дня"

P.S.

Я в принципі розумію тих хто заявляє що "ЗАЗ - це хлам". Зазвичай зараз ЗАЗ це перший досвід, а як я згадую "батьківську" машину (ту що до 2004) і як я її експлуатував, то в мене аж сльзи зараз навертаються, та й себе тоді якось не шкодував. Для мене він тоді був "цяцею" і поломки слідували одна за одною, ззазвичай підвіска і я на той час також нарікав на своє авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від 6,5-7л при помірній їзді 50-60 км/год і 9-10л під час руху 100 км/год. - за містом

По місту 8-9л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...