Перейти до змісту

Інтернет-кафе у Луцьку?


Рекомендовані повідомлення

Підскажіть де у Луцьку є хороше інтернет кафе з швидкісним інтернетом,щоб за годину можна було скачати пару фільмів і скинути на флешку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Брамі є WI-FI, але не знаю за рахунок швидкості інтернету.

10940_2pos.jpg

Розташована в Там-Тамі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

derofin, раніше там швидкість була никудишня і я сумніваюсь що її там хтось в десятки раз збільшив щоб фільми можна було качати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

derofin, раніше там швидкість була никудишня і я сумніваюсь що її там хтось в десятки раз збільшив щоб фільми можна було качати.

з тих пір стало ще гірше — сигнал слабкий, швидкість ніяка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивись тут - на Соборності між ВТБ банком та аптекою.

якщо я не помиляю то це не "інтернет КАФЕ" а клуб для геймерів там спокійно посидіти не вдасться...практичьно кожен день мімо нього ходжу на роботу/з роботи і постійно бачів там дітей років по 13-15 з сігарєтою в зубах і пивом....хоч чєсно кажучи сам там ніколи не був, не заход в середину, але того що я там бачю навіть бажання немає туди ходити....ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС хотів нормальну швидкість інтернету, а не затишно посидіти. Сам там не був, але чув, що там швидкість якраз хороша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС питався про "інтернет КАФЕ", а не про "бичярню" в якій бігають малалєткі і строять з себе не знати що....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку взагалі будь-яких інтернет-кафе чи комп"ютерних клубів не так уже і багато. А таких, які б задовольнили твої завищені амбіції, взагалі немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не завищені амбіції. Це амбіції нормальної людини яка хоче отримати нормальну послугу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс, а ти робив зауваження тим "малалєткам"? чи звертався до адміністрації закладу з цього приводу? чи просто проходив собі далі? а число 93 - це твій рік народження? то ти теж не набагато старший від них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я не помиляю то це не "інтернет КАФЕ" а клуб для геймерів там спокійно посидіти не вдасться...практичьно кожен день мімо нього ходжу на роботу/з роботи

ТС питався про "інтернет КАФЕ", а не про "бичярню" в якій бігають малалєткі

Ви були в середині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не завищені амбіції. Це амбіції нормальної людини яка хоче отримати нормальну послугу ...

блін, та домовся з котримсь з форумчан з нормальним інетом, він тобі за сік/пиво/шоколадку скачає все, що тре

P.S. Чи то, може, ти не зовсім звичайні фільми качати зібрався :_16:acute.gif

:0016: :0016: :0016: :

Так це ж не я ТС. В мене з нетом проблем не має. І звичайні фільми можу скачати, і не звичайні

:0016: :0016: :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, харош сратись ^_^

ТС, попитай в друзів\знайомих, в кого Airbytes або Датагруп (~100мбіт\сек, коротше кажучи).

Далі знайди фільми, які хочеш (hurtom, ex.ua, рутрекер) і скинь їм посилання - за пиво, думаю, і на двд закатають

Може й тут хто знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам коли не було інтернету колись хотів скачати кіно. то у інтернет кафе я не тільки кіно, я навіть пів-кіна скачати не зміг. а тс хоче декілька. мабуть таких інтернет кафе і немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, а хіба я їм маю мазгі вправляти?? це те саме якби до тебе підійшов хтось і начяв чітати маралі, ти б в одне вухо впустив а в друге випустив, бо тобі було б пофіг на думку інших(чесно кажучи так само як і мені пофіг на те шо хтось буде судити мою поведінку і мою манеру життя)....да 93 це рік народження....тікі от одне питання хіба цифра визначає те шо є в голові?? можна і в 25 бути "бидлом" яке нічього не розуміє і в якого в голові тікі піти десь пошлятись...так шо вік це ше не показник...

yura2281, повторюсь, я бачю які там відвідувачі мені цього достатньо...я ж написав шо це особисто моя думка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-Возраст — это всего лишь цифра. Она не определяет ум человека и его взгляды на жизнь. Всё зависит не от прожитых лет, а от пережитых обстоятельств в жизни.

-Молодой человек, либо паспорт показывайте, либо кладите сигареты на место.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, харош сратись ^_^

ТС, попитай в друзів\знайомих, в кого Airbytes або Датагруп (~100мбіт\сек, коротше кажучи).

Далі знайди фільми, які хочеш (hurtom, ex.ua, рутрекер) і скинь їм посилання - за пиво, думаю, і на двд закатають

Може й тут хто знайдеться.

Дякую за пораду.Є в мене такі друзі\знайомі в яких можна скачати,але іноді краще зайти в якесь інтернет-кафе і ні в кого не просити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-Возраст — это всего лишь цифра. Она не определяет ум человека и его взгляды на жизнь. Всё зависит не от прожитых лет, а от пережитых обстоятельств в жизни.

і?? хіба я не теж саме сказав??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет центр Волі 5

швидксіть на клієнта - 10Мбіт (гарантована) розподіл шейпером

також працює WiFi

абонемент на місяць - 50 грн швидкість 5 Мбіт - необмежений

абонемент на добу - 10 грн гвидкість 10 Мбіт - ліміт 5 Гігабайт

Welcome

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це ж не я ТС. В мене з нетом проблем не має. І звичайні фільми можу скачати, і не звичайні

Соррі, фраза звучала, як то ніби ти ТС :) Вже виправив

Saddy, а хіба я їм маю мазгі мізки вправляти?? це те ж саме, якби до тебе підійшов хтось, і напочав читати мораль, ти б в одне вухо впустив, а в друге випустив, бо тобі було б пофіг на думку інших_(чесно кажучи, так само, як і мені пофіг на те, шо хтось буде судити осуджувати мою поведінку і мою манеру життя)....да Так, 93 - це рік народження....ільки от одне питання: хіба цифра визначає те, шо є в голові?? можна і в 25 бути "бидлом", яке нічього не розуміє і в якого в голові тільки піти десь пошлятись...ак шо вік - це ше не показник...

yura2281, повторюсь, я бачю, які там відвідувачі, мені цього достатньо..._я ж написав, шо це - особисто моя моя особиста думка...

Про те, що вік - не показник, підтримую на всі 100%. Як на мене - то дитина краще написала б, ніж ти - 19/20-річний хлопець. На "доску почета позора"

пфффф....причьом тут орфографія?? ми що на літературному конкурсі чі як??....головне шоб була зрозуміла сама думка, а орфографія і стиль розмови сюди не відноститься....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет центр Волі 5

швидксіть на клієнта - 10Мбіт (гарантована) розподіл шейпером

також працює WiFi

абонемент на місяць - 50 грн швидкість 5 Мбіт - необмежений

абонемент на добу - 10 грн гвидкість 10 Мбіт - ліміт 5 Гігабайт

Welcome

Не зрозуміло.Це інтернет-центр куди можна прийти й користуватися інтернетом?Платиш 50 грн в місяць і приходиш в будь-який час?Чи це інтернет провайдер який підключає інтернет?Напишіть детальніше що до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...