Перейти до змісту

Рюкзак


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

Куплю рюкзака, щоб можна було покласти мінімально потрібні речі в дорогу.Чекаю пропозицій.Бажано не дуже дорогий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не знаю я в літрах, звичайний рюкзак для невеликих поїздок шоб можна було взяти з собою самі необхідні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумієш, для декого самі необхідні речі це телефон, пляшечка води і снікерс, а дехто заб"є велику спортивну сумку "самими необхідними речами" і то все не влізе.

Хочеш за недорого - на гумі пошукай.

хочеш якісного - то в миклухо-маклай, альпініст і т д.

Бо мій 7-ми літровий від батарейки упсової на 12 ампер (+ всякого дріб"язку на кілограмчик) порвався ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є рюкзак "The North Face", кілька разів брав його як у Київ, так і одноденні походи. Вільно поміщаються: армійські бєрци, камуфляж(штани,сорочка,футболка), термос, кілька бутербродів.

Бічні кишені для телефонів/ключів,гаманців тощо. Технологічний отвір під навушники/гідропак. Чохол від води(ховається у кишеню в дні). Система повітряного обдуву спини.

Ніби і невеликий, але місткий.

Ціна 90грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є рюкзак "The North Face", кілька разів брав його як у Київ, так і одноденні походи. Вільно поміщаються: армійські бєрци, камуфляж(штани,сорочка,футболка), термос, кілька бутербродів.

Бічні кишені для телефонів/ключів,гаманців тощо. Технологічний отвір під навушники/гідропак. Чохол від води(ховається у кишеню в дні). Система повітряного обдуву спини.

Ніби і невеликий, але місткий.

Ціна 90грн.

фото,пліс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є рюкзак "The North Face", кілька разів брав його як у Київ, так і одноденні походи. Вільно поміщаються: армійські бєрци, камуфляж(штани,сорочка,футболка), термос, кілька бутербродів.

Бічні кишені для телефонів/ключів,гаманців тощо. Технологічний отвір під навушники/гідропак. Чохол від води(ховається у кишеню в дні). Система повітряного обдуву спини.

Ніби і невеликий, але місткий.

Ціна 90грн.

В резерв будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непоганий варіант, але дешевше б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...