Перейти до змісту

Tabarin 29er!


maksimoff

Рекомендовані повідомлення

Ось і збулася моя мрія!) НАйнер катить 100%. В снігу веде себе як танк і взагалі враження лише позитивні.Сезон покаже на що він насправді здатний

Про раму як і на попередньому байку інфи майже не має((Виробник Італія

Ось фото щоб ви мали уявлення який він,вони правда не дуже підходящого ракурсу,але які є) Потім коли появиться час і нормальний фотік то пофоткаю цю красу!)

P2030150.JPG

Тут він ще не складений

P2010148.JPGP2030152.JPG

Рама матова Tabarin 29er під конусну рульову,Алюміній

Вилка Rock shox reba 2012 100mm, з виносним локаутом.Конусний шток

Рульова Mess

Гріпси Ritchey WCS

Руль Fsa XC-180 31.8 620mm

Винос FSA OS-170 Stem 120mm

Глагол Ritchey comp 30.6 400mm 250 грам

Зажим Ritchey

Cідло Mess

Колеса:Італьянський вілсет Miche 29er.разом з ексцентриками вага 2200

Покришки CSTtires Critter 29x2.10 Вага 772 грами :0148: Підкажіть якусь хорошу резину!!!)

Камери СST

Манетки Sram x9 2x10 232 грами

Задня перекидка Sram x9 10speed 204 грами

Передня перекидка Sram x9 2x10 143 грами

Цеп Sram x7 PG-1071

Касетта Sram x9 PG-1070 11-36

Шатуни Sram x9 2x10 GXP 24-38 вага з кареткою 880gram

Тормоза AVID ELEXIR 9 Carbon

Ротори HS1 160 mm

В такому обвісі вага 11.778

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот якраз і для гавна він не треба!для гавна збирається інший байк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подсказываю хорошую резину :smile3: на грязь и снег – Schwalbe Rocket Ron. фолдинговая весит 520 грамм в размерности 29x2.25. у Yaryk должна быть еще в наличии. вариант на лето – Michelin Wild Race'r

байк супер! и совершенно чудесный обвес – сразу чувствуется уровень! на таком только ездить и побеждать :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да так і думав,всетаки буду брати Рокет Рон!Р Ральф ще сподобався.В цій мене не влаштовує тільки вага!)

Дякую!) Буду Старатися)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у швальбы есть простая табличка :

сухо = ральф спереди + ральф сзади

сыро = рон спереди + ральф сзади

грязно = рон спереди + рон сзади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок гуми... Можеш ще звернути увагу на Michelin Wild Race'r Ultimate. Є у розмірі 29X2.0. Сам брав на байк дружині. Гума схожа на РокетРон, тільки ще легша (порівнюю гуму на 26", заявлена вага гуми на 29" 450 г): дуже м'ягенька, протектор чимось схожий, тільки нижчий (котити буде трохи краще, гребучості буде трохи менше), tubeless-ready. По ціні була дешевша за РокетРон на той момент коли брав у того ж Ярика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю! Хай добре служить!

На рахунок гуми, непоганим бюджетним варіантом буде Schwalbe Rocket Ron 2013 Performance Dual Compound 29x2.1 ;)

Вага - біля 535 грам, а по ціні рази в півтора дешевший за ЕВО версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опупєнний! Макс, він що виглядає, що обвіс - шик! Вітаю.)

Знаю, що в кого в кого, а в тебе він пилюкою вкриватись точно не буде ;)

Вирулюй!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім!)Як відновлю бюджетний баланс відразу буду міняти!)Ще б якби хтось підказав би мені чі реально поставити на ці колеса безкамерки :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет бескамерок тебе никто не скажет, пока не увидит обод в разрезе или хотя бы изнутри. если клинчеры достаточно глубокие для удержания резины, как это сделано на ободах Tubeless Ready или TCS, то наверняка можно попробовать "gorilla tubeless" :

TCS.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з обновочкою! Хай новий велосезон, повний на різноманітні змагання, принесе тобі задоволення та позитивні результати. Вперед до перемоги ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б якби хтось підказав би мені чі реально поставити на ці колеса безкамерки :_04:

Пороби детальні фото усіх наклейок на колесах, так щоб можна було прочитати все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по тому як важко знімалася покришка то стніки досить високі, або резина така.Ось єдина інфа яку я найшов про свій вілсет http://www.italbicis...disk-brake.html !Дім як в тебе буде час то треба буде щоб ти глянув)

і ось тут ще є http://www.miche.it/en/catalogo-ruote/mountain-bike/ruote-xm40-29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The wheels are available in clincher or tubeless version thanks to the highly hermetic kit mounted

вот из этой фразы, а еще разницы в весе в 30 грамм между камерной и бескамерной версией, можно сделать вывод, что для tubeless используются те же обода, но с неким "hermetic kit", предположительно лентой. так что стоит попробовать.

ps. вилсет отличный. интересно будет увидеть, как он на ходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю! Хай добре служить. Приємно бачити як ростуть велосипедисти (згадався той вел з гуманітарки на якому Максим починав).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значіть будемо пробувати ставити безкамерку, в кінці місяца куплю все потрібне для цього)Да памню ту дамку,зато він тепер стоїть у тебе весь такий гламурний))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[mauvais_ton]

До речі скількі коштує такій байк?
[/mauvais_ton]

Цена равна удовольствию, умноженному на индекс веса данного агрегата :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі скількі коштує такій байк?

узнаешь через несколько лет, когда владелец решит собрать себе что-то еще более навороченное :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі скількі коштує такій байк?

узнаешь через несколько лет, когда владелец решит собрать себе что-то еще более навороченное :smile3:

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красавец! думаю, соперники по гонкам приуныли :0148:

какая ростовка у найнера?

Эволюция человека в велосипедиста : дамка-байк-найнер ( причем в кратчайшие сроки 1,5года прошло?) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красавец! думаю, соперники по гонкам приуныли :0148:

какая ростовка у найнера?

Эволюция человека в велосипедиста : дамка-байк-найнер ( причем в кратчайшие сроки 1,5года прошло?) :)

Дякую)

Ростовка 17.5(М)

десь в цих числах рік тому був зібраний стівенс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...