Перейти до змісту

Ось так бачу світ я)


VIPuts

Рекомендовані повідомлення

ну так за те й мова, кожен 2й "новонавернений" (і не тільки) власник зеркалки, позиціонує себе як фотомитець з глибоким внутрішнім світом, насправді, перетворюючи мистецтво фото на банальну і галіму попсу з вінтажними фільтрами, шрифтами Helvetica and so on....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, фото справді цікаві, що тут казати. Щоправда, не виключено, що ми скучили за літом (#11) :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо дякую, приємно що звертаєте увагу.... дякую за компліменти та зауваження. Неварто так перейматись 5тими)) я не є їх власник :_08: з чого виходить що і не чим не хвастався. Викладаю свої фотки, і речі (не обов'язково моЇ) які на мою думку не погано вийшли в кадрі...

І ось продовження)

2IgXEfiT0a8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось трішки техніки щоб урізноманітнити)

Лучше бы этого не было :)

Я тут побачив до дідька ретуші і крейзі ГРІП на повністю відкритій діафрагмі.

Чим восхіщатись то?

Художній задум. Не вдаючись в технічні деталі.

Это художество? Проверочное слово - худо? ;)

Это откровенная лажа. Обычно в таких фотографиях делается акцент на чём-то, на какой-то детали. Здесь же взгяд ни за что не цепляется.

Восхищаться такими результатами можно лишь если эти снимки делает твой ребёнок, впервые взяв в руки фотокамеру :)

Ну это было про "технику".

Если вкратце по остальным, особо не цепляясь :)

Фото из первого поста - непонятный блюр по кругу с претензией на игрушечно-пластмассовость. Попсово.

"Дельфин" - отвратное перенасыщение по синему/голубому каналу.

"Дерево" - убрав синюшность, можно получить более интересный кадр.

"Хуанхэ (Жёлтая Река)" - немного скадрировать, подправив заваленный влево горизонт.

"Трава" - фокус слишком далеко, размытый "травяной куст" на переднем плане напрягает.

"Репортажка про вампиров" - :) ну что взять со сносной репортажки :)

Совет: меньше играться с цветом и его насыщенностью - не больше, чем в "Траве".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумедно що всіх задів iPhone, з точки зору реклами ця фото відіграла велику роль, і дуже багато кому вона пригодилась, можливо дійсно дитяча простота як стверджує Ursa, відіграла роль, оскікльи з точки зору користувача та клієнта що простіше те його).

Тема як я бачу світ і оскільки вже так склалось що частенько маю справу з гаджетами, всетаки цікаві буду фоткати і викладати)

І як завжди ще одне фото.

Yo2n2G03ZZw.jpg

П.С. Надіюсь на критику і якщо вже якісь обгронтування то крім "бєкі" можна ще йнаписати що на вашу думку виходить файно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...