Перейти до змісту

Концертний тур "ОЕ"!


emelka

Рекомендовані повідомлення

Багатьом відомо, що до Луцька 29 травня 2013 року з концертним туром приїзджає гурт Океан Ельзи з новим альбомом!

Їх музика захоплює, надихає, підтримує.

Їх концерти - незабутня гама емоцій, гарантована доза гормонів щастя та експресивний, самовідданий драйв, унікальне поєднання справжньої слов'янської мелодійності з потужною роковою енергетикою.

Весна 2013 року принесе нову музику "Океанів": вихід восьмого студійного альбому ОЕ заплановано на квітень.

Першою нові пісні у великому концертному турі почує Україна. З середини травня чекай на Океан Ельзи в твоєму місті!

так от Друзі, хто хоч раз був на концертах на нашому стадіоні "Авангард"? Цікавлюсь враженнями і пропозиціями, бо хочу придбати квиток на Океан Ельзи, і не знаю які місця кращі (на сидіннях у секторах чи стоячи у фан-зоні)!!!

post-16375-0-09877600-1359228161_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Палюбе, я й в Промені танцювала :_41: а на стадіоні тим більше!

Спєцом місця поруч проходу вибрала, бо знаю, що не всиджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всеодно вагаюсь, буваючи на футбольних матчах якщо перед тобою сидить чувак у шапці шута "горохового", то ніфіга не видно, та й прохід між рядами вузький!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, як я не є великим фанатом ОЕ, то обрала б 7чи 8 сектор

ПіСі: Можливо передумаю або мене переконають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, якщо чесно, жодного разу не пригадаю щоб так сцену ставили :)

а як раніше ставили? мене теж не приваблює відстань 100-метрівки від сцени! :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО самі класні місця на концерті - це в п’яти-десяти метрах від сцени. щоправда є шанс, що поруч влаштують слем))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, отак і ставили, по центру поля, сцена розміщена вздовж стадіону, всі на своїх місцях в кріслах, нічого не видно :)

Так що приємно здивували :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО самі класні місця на концерті - це в п’яти-десяти метрах від сцени. щоправда є шанс, що поруч влаштують слем))

слем на концерті океану ельзи? о_О faceoff.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, я її вчу потроху :_27: З вересня.

як успіхи?

зараз при замовленні квитків через інтернет знижка 20 %

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як успіхи?

Вивчаю поки що Preterito Perfecto) Ну і в теперішньому часі слова усіх груп відміняти можу, нескладні твори писати та переклади.

Замовив два квиточки щойно ^_^ в фанзоні №1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, а візіміть і мене із собою, у фан-зону, а то однодумців не можу надибати! :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивчаю поки що Preterito Perfecto) Ну і в теперішньому часі слова усіх груп відміняти можу, нескладні твори писати та переклади.

Сам вчиш? Який навчальний матеріал береш за основу?

Цікаво, всі квитки розкуплять? тобто чи буде стадіон повним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам вчиш? Який навчальний матеріал береш за основу?

Вивчаю її в мовному центрі "Світ", точніше у викладача, який там працює (факультет міжнародних відносин ВНУ).

FenMix, а візіміть і мене із собою, у фан-зону, а то однодумців не можу надибати! :0160:

Ну я не знаю, планую піти туди з деякою знайомою :) Правда для неї це буде сюрприз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, ти що?! ми активно обговорюємо майбутню грандіозну подію у нашому місті :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...