Перейти до змісту

Перехід на безкоштовний софт


Plum

Рекомендовані повідомлення

Пройшли слухи, що зараз "внутрішні органи" серйозно взялись за штрафування за використання неліцензійного програмного забезпечення на підприємствах. В зв'язку з цим постало питання про перехід на вільно розповсюджуване програмне забезпечення на базі Linux (я не жадний, але платити 150 баксів за вінду щоб поставити її на комп'ютер, який зараз коштує 60 баксів -- це занадто).

Поскільки я з Лінуксом ніколи не працював, то хочу запитати в гуру, який софт є під Лінукс, аналогічний софту під вінду. Нижче список того, що використовується, хотілось би отрмати список відповідників.

1. Windows XP Professional

2. M$ Office 2003

3. The Bat!

4. AutoCAD

5. Adobe Photoshop

6. Adobe Illustrator

7. Adobe InDesign

8. Adobe PageMaker

9. Nero Burning Rom

10. Софт для друку бухгалтерських бланків -- видаткових і податкових накладних, доручень тощо (зараз використовуємо законно куплене тут: http://www.ukrblank.com/)

11. Клієнт-банк для роботи з Приватбанком

Компи, які використовуються:

1. Athlon 64 3200+ / 512Mb DDR2 / інтегроване відео

2. P4-2.4 / 512Mb DDR / інтегроване відео

3. AtlonXP 1600+/512 DDR / GeForce 4Ti 4200

4. Duron 600/128 SDRAM / Riva TNT2 8Mb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю що у майкрософт-україна є варіант легалізації вашої піратки. ціна питання біля 200 грн за копію, вам дається лише офіційний серійник, ви не маєте права на супорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналоги есть програм, тем более недавно тема была, надо только поискать. А вот с клиентом банка даже и не знаю. Но думаю врятли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю що у майкрософт-україна є варіант легалізації вашої піратки. ціна питання біля 200 грн за копію, вам дається лише офіційний серійник, ви не маєте права на супорт.
а лінк, де це написано на майкрософті? Я щось не знайшов.

тут: http://www.mobitrade.ua/Microsoft-Get-Genu...2-1-License.htm можна подивитись ціни на майкрософтовську Get Genuine Kit for Windows XP Professional (це якраз той пакет для легалізації встановленої піратської вінди). А ціна там біля 200 баксів (а не грн) за копію

і тут є: http://www.uni-service.com.ua/content/view/86/86/

ціна -- 810 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ubuntu, Kubuntu linux

2. Open office

3. KMail (если юзаешь KDE, для GNOME свои почтовики)

4. Bricscad

5. Gimp

6, 7, 8 - не знаю, не пользовал

9. NeroLINUX, Eroaster, GnomeBaker, Gnome CD Master

10, 11 - не знаю, тре питати в розробникыв ПО для Windows

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кліент-банківські та проги для платіжок можна спробувати запустити під wine

поштовик - Thunderbird

різалка DVD - k3d

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru.wikipedia.org/wiki/Xara_Xtreme - заміна Illustrator

http://ru.wikipedia.org/wiki/Scribus - заміна InDesign

Про деталі їх використання нічого не скажу, треба ставити і пробувати під конкретні задачі,

особисто пробував перейти з Photoshop на GIMP, зупинила невпевнена підтримка CMYK і ще пару ньюансів, в загальному троха незвично, але можна звикнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а лінк, де це написано на майкрософті? Я щось не знайшов.

можна подивитись ціни на майкрософтовську Get Genuine Kit for Windows XP Professional (це якраз той пакет для легалізації встановленої піратської вінди). А ціна там біля 200 баксів (а не грн) за копію

та ну, 651 грн вартує OEM Windows XP Professional Rus

це що ти назвав - це факично повний апгрейд на 100% ліцензовану (з сапортом і дисконтами при апгрейдах) вінду.

можливо я щось напутав чи це в них була акція, було 200 грн за робоче місце, без тех.підтримки, без права на апгрейд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це що ти назвав - це факично повний апгрейд на 100% ліцензовану (з сапортом і дисконтами при апгрейдах) вінду
от і я про те ж. Так що продовжую дивитись в сторону Linux
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винда виндою, но если уж приходит проверка, то она не токо на винду смотрит... Автокад, Фотошоп и другой софт, тож нехило потянут при оценке ущерба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись цікавився цією темою, для дизайнерської фірми, яка працює в CS, який установлений на допустимо 10 компах влітає в кругленьку сумму, вартість вінди порівняно смішна.

+ при розробці макетів використовуються найрізноманітніші шрифти, які також підлягають ліцензуванню. У кожного шрифта своя система ліцензування, наприклад паратайповський шрифт вартує 30 убитих єнотів за одне написання на три компа :), а в шрифта є допустимо 3 написання або більше, а плюс встановлені вони на кучі компьютерів.

Оцініть скільки потрібно викинути бабла щоб повністю все-все було ліцензійним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцініть скільки потрібно викинути бабла щоб повністю все-все було ліцензійним

дешеле проверяющим откатить пару рубасиков... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцініть скільки потрібно викинути бабла щоб повністю все-все було ліцензійним

дешеле проверяющим откатить пару рубасиков... :)

абсолютно не выход. эти потом скажут следующим... аля "наливают, отпускают". и поток проверяющих будет не меньше очереди в мавзолей в социалистическом прошлом.

проблему надо решать раз и навсегда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При перевірці органами вінди використовується я так розумію утиліта, яку можна надурить при бажанні. Чи наявність диску теж обов'язкова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наличие диска и квитации, подтверждающей покупку ОБЯЗАТЕЛЬНО!

ага. и еще наклейку на системник надо присобачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, дивлячись яка перевірка. Якщо за сприяння мєлких, то це одне, якщо просто первірка на ліцензійність, то зовсім друге.

Брати штраф в користь якої-небудь фірми мають право, якщо вона має офіційне представництво в країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. Мусить хтось подати позов. В Мелкософта для цього в Києві була спеціальна юридична компанія - Салком. Та й просто так -заходити на фірму і дивитись - треба якусь санкцію (прокурора) на те мати. Типа - "тут творяцця страшниє прєступлєнія" :) Інакше - слав би я всяких "ходунів" подальше - комерційна таємниця, і всьо! :)

Кароч, прийде Yarchik і все нам популярно розкаже... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю з чим це пов'язано, але був сьогодні у відділі Комп'ютерного Всесвіту, той що в Там Тамі так там на багатьох комп'ютерах стоїть лінукс і навіть на деяких ноутбуках.

Думаю неспроста вони його туди ставлять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз знаю в магазинах практикують альтернативу вісті - ФріДОС. А понту платить за вісту таки бабки якщо все одно потім всі переставляють на ХР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю з чим це пов'язано, але був сьогодні у відділі Комп'ютерного Всесвіту, той що в Там Тамі так там на багатьох комп'ютерах стоїть лінукс і навіть на деяких ноутбуках.

Думаю неспроста вони його туди ставлять :D

Не знаю як на прості компютери, но ноутбукі зараз деякі вже з Лінуксом ідуть, так що в цьому я не бачу нічого дивного шо Компютерний Всесвіт ноути з Лінуксом продає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо компютерну роботу давати людям додому?

в приватній оселі ніхто перевіряти не буде. Але робочий процес затягнеться - вдома важко зосередитись і спокійно працювати, коли то одні то другі постійно зачіпають якимись нвеличкими питаннями-просьбами :D

Це вже скорше "телеробота" називається.

Інакше вартість послуг суттєво зросте - як інакше "відбити" витрати на нематеріальні активи?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2plum

А звідки інфа. Когось вже пошманали??

На рахунок перевірок:

Ми в прошлу пятницю прошли (успішно :D ) перевірку перевіряв Відділ по бородьбі з економічною злочинністю. Принесли направлення на перевірку (позапланову)

Сьогодні трусять Ратнівщину - дзвонив знайомий підприємець, казав що ще вчора місцеві ОБХССники без направлень приходили, казали: " дай хоть один ком конфіскуєм бо завтра приїдуть, а нам нічого недостанеться"

На рахунок штрафів:

Тіж хлопці що перевіряли сказали що :"за Windows XP HE 800грн, за Windows XP PROF порядка 1400грн "

це за одну копію. Якщо софта набирається більше чим на 4000грн то 176 стаття , якщо до 4000грн то адмінка керівнику. Крім того + Претензіїї МІКРОСОФТА окремим рядком.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одразу видно що Harddriver ніразу не стикався з нашими правоохоронними органами вживу

може приїхати машина гремлінів

без всяких паперів і т.д.

будеш вийо.. - поставити тебе носом до стіни, а техніку конфіскувати "на експертизу"

і потім ти ще будеш довго писати скарги..., навіть якщо нічого не знайдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...