Перейти до змісту

Інтернет Вишків


Рекомендовані повідомлення

в знайомих на Вишкові, вул. Героїв УПА, інтернет від Укртелекому пінг 1034 швидкість 0.54мБіт, і це при умові надання 5мБіт!!!!! Попросили взнати, чи можливо підключити щось інше, питання - який провайдер на даний час там актуальний. Чув що Київстар присутній. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в знайомих на Вишкові, вул. Героїв УПА, інтернет від Укртелекому пінг 1034 швидкість 0.54мБіт, і це при умові надання 5мБіт!!!!! Попросили взнати, чи можливо підключити щось інше, питання - який провайдер на даний час там актуальний. Чув що Київстар присутній. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

ВОМ там є http://www.vom.lutsk.ua/map

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в знайомих на Вишкові, вул. Героїв УПА, інтернет від Укртелекому пінг 1034 швидкість 0.54мБіт, і це при умові надання 5мБіт!!!!! Попросили взнати, чи можливо підключити щось інше, питання - який провайдер на даний час там актуальний. Чув що Київстар присутній. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Читайте уважніше тему, там присутній оператор: "Волинські Оптичні Мережі" Підключення від 500 грн.

http://www.vom.lutsk.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від 500 грн. Вартість підключення тут: http://www.vom.lutsk.ua/inner/2/54

Поправка — підключка 1500 грн. (приватний буд.) … =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні 500грн, підключали 4дні тому назад

правда ще просили 50грн за налаштування, роутера, але "то таке"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні 500грн, підключали 4дні тому назад

с меня 1.5к грн взяли пару дней назад, с "первенца" на улице т.с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні 500грн, підключали 4дні тому назад

с меня 1.5к грн взяли пару дней назад, с "первенца" на улице т.с.

Хлопці, ціна підключеня від 500 до 1500 грн. Ціна підключення залежить від району.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоже хочу інет на вишкові. Чого так коливається ціна, від чого це залежить?

Дзвонтіь за номерами: 20-07-07, або 095-738-11-88, Вам все розкажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набирав, кажуть ціна 1500, чому така різниця більш чим в три рази?

підключіть мене за 500

там де підключайють, наприклад, багатоквартирний, то ставлять 1 конвертер оптика/lan на всіх, тому підключка дешевша. де приватнік — то один конвертер і один кабель на одну людину. звідси і відповідна ціна. нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багатоквартирний це як приклад. суть ви зрозуміли. магістралі - оптика, остання миля — вита пара. залежно від врізки в цю мережу буде і ціна.

щодо грози дивне запитання. при влучанні блискавки в саму виту пару чи 220В від якої живиться роутер буде щось таке на всій мережевій карті (роутері) та інших пристроях підключених до неї (материнка, БЖ тощо)

95375310.jpg

імовірність влучання розряду в приватному секторі дуже висока, так як всі провода йдуть по стовбах в повітрі. більше того дуже часто поривами вітру захльостує навіть провода між собою, чи рве гіляками дерев. від чого може прийти не розряд а навіть звичайні 380 вольт. у мене на вулиці таке буває стабільно раз в рік в негоду.

не слід забувати і про наведену напругу, статику. влучання блискавки неподалік любого провода наведе там непоганий імпульс, який здатний вивести з ладу техніку.

тому або ставите грозозахист, або вимикаєтесь з розетки. краще звичайно друге, бо перше не факт що спасе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...