Перейти до змісту

допоможіть вибрати мікрохвильову піч


микрохвильова піч  

9 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

що на вашу думку краще Samsung ME711KR чи SAMSUNG MW712KR/BWT

хочу з механічним керуванням ... не знаю що брати емаль чи кераміку ...

читав кераміка краще ... але чи ненабагато вона краща за емаль ? ... якщо різния в ціні не велика ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно кераміка, на семінарах представники Самсунг давали круглу бляху, покриту керамікою і цвях, ніхто так і не зміг поцарапати. Я коли їх продавав, то перед покупцями ключами намагався продерти кераміку до металу, навіть подряпин не залишалось. Така презентація завжди переконувала краще будь-яких слів.

Зрозуміло, що здуру можна і х...й поламати, але в домашніх умовах кераміку майже неможливо пошкодити. Так на іншому семінарі два умата попросилися вийти з тією бляхою і через годину повернулися з подертою, що вони з нею робили невідомо, але цвях віддали погнутий.

+ антибактеріальний ефект і легше очищення від бруду, через відсутність подряпин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене емаль вже 5 років, не уявляю, яким треба бути щоб її пошкодити? Це ж не сковорідка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене емаль вже 5 років, не уявляю, яким треба бути щоб її пошкодити? Це ж не сковорідка.

Я їх не тільки продавав, а ще й на сервіс приймав. Також не знаю, що з ними можна робити, щоб вони ТАК виглядали ще під час гарантійного терміну, якими вони попадали до нас від людей. Мабуть, люди є різні ;)

+ небачив жодної проржавівшої кераміки, на відміну від емалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі за оффтоп. чи краще зачекати і взяти плиту (INDESIT KN 3G620) без мікрохвильових променів (десь чув вони шкідливі). чи це не реально постійно в духовці щось розігрівати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взяти плиту без мікрохвильових променів (десь чув вони шкідливі)

її можна заговорити (в бабульки яка "налаштовує" авто, в трендовій темі дня) - і стануть промені тільки корисні, гарантія 146%, на весь час служби майкровейвки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі за оффтоп. чи краще зачекати і взяти плиту без мікрохвильових променів (десь чув вони шкідливі). чи це не реально постійно в духовці щось розігрівати???

Духовку ще саму треба прогрівати, щоб вона змогла щось нагріти, а мікрохвильовка відразу гріє продукти. Якщо духовка буде електричною, то мікрохвильовка виграватиме ще й в економічності. Параноїкам (не сприймати особисто) радять не знаходитись в радіусі 1-2 метрів від увімкненої мікрохвильовки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не параноїк ...просто хочеться почути думку людей ... які цим займаються, ремонтують, користуються ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ене два самсуги один кераміка другий емаль і різниці ніякої не бачу . Якщо з повагою до них ставитись то й служити будуть довго.

Керамічна з грильом і конвектором але ці функції використовую дуже рідко (можливо мені і непотрібні хоча карман не тягнуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вбудованому в мікрохвильовку грілі кльовий запечений чечель виходить :ok2:

Мабуть, люди є різні

напевно відшкрябували старий жир ножем замість миючих засобів :g05: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок шкідливості мікрохвильовки: 95% хвиль затримуються на відстані 5 см від скла(дверцяти). Якщо ж під час її роботи відійти на метр то шкоди ніякої. Саме так рекомендую робити всім хто "боїться радіації")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...