Перейти до змісту

Що я піймав, і як його здихатися?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Asbarik, в тебе мабуть крім архіватора, торента, і кількох забавок ніфіка нема.

Коли на комп"ютері трошки є всяких програм, в яких є якісь бази данних, і їх треба позберігати, потім повідновлювати - у 50 хвилин ти аж ніяк не вкладешся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Asbarik, в тебе мабуть крім архіватора, торента, і кількох забавок ніфіка нема.

Коли на комп"ютері трошки є всяких програм, в яких є якісь бази данних, і їх треба позберігати, потім повідновлювати - у 50 хвилин ти аж ніяк не вкладешся

А ви колись задумувались що весь потрібний софт можна встановлювати на окремому диску. Я роблю саме так. Маю 3 диска. Один під вінду, другий на софт, третій на розваги. І можу форматувати хоч кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ж завжди все було так просто....
В нього мабуть ніколи не стояло Корела чи чогось що лізе глибоко в систему ;) якби він з ним так зробив то не писав би таких дурниць :_07:

Yarchik, Ти не пробував шукати якісь надстройки в списку встановлених програм?

Я колись так дуже довго старався позбавитись панельки що йде з юТорентом чи подібною халявною софтиною яка дуже любить поставити купу свого мотлоху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ж завжди все було так просто....
В нього мабуть ніколи не стояло Корела чи чогось що лізе глибоко в систему ;) якби він з ним так зробив то не писав би таких дурниць :_07:

А, точно, я ж забув що зараз у всіх крім мене Корел стоїть. Ну тоді хай мій пост буде для всіх недорозвинених інженерів ( КОМПАС 3D), для бізнесменів невдах (1С Бухгалтерия) та простих користувачів ПК (яких напевно вже й не залишилось), що можуть поставити софт на окремий диск та не паритись. А боги з Корелом хай вибачають мою необізнаність. Ото вже й дурницю я написав. Справді, краще крім диску Ц взагалі ніяких не мати, та все на кучу засир*ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, точно, я ж забув що зараз у всіх крім мене Корел стоїть.
Про Корел це старий порослий мохом БОЯН. :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не думав, що є програми, які на іншому диску тупо не запрацюють після перевстановлення вінди?

Що є бібліотеки, яки прописуються в папку вінди. Навіть для банальних дизайнерів і то шрифти треба витягнути.

Більшість програм свої налаштування прописує в папку користувача на диску c і не дає можливості змінити це місце.

Навіть в банальному броузері, перед тим як переставити систему варто зберегти свої закладки (не стосується хрома, він синхронізує настройки з гуглоаккаунтом).

Можу запропонувати парі - ти настроєш систему, як ти вважаєш мегакруто, я ставлю туди 2-3 каталоги запчастин до сг техніки, і ти перевстановлюєш вінду. Якщо після початку перевстановлення вінди пройде 50 хвилин і ти мені покажеш працюючі каталоги - ставлю багато пива ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде... Я завжди якщо щось не те і антивірус не "пищав" то - дивимось хости(підчищаємо)>процеси>автозагрузка . Завжди допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є така помічна шняга : Malwarebytes Anti-Malware

Ну йома йо, ну пацани... ви читаєте, що раніше писалося?

В цьому пості:

Перевіряв систему Malwarebytes Anti-Malware - не допомагало. Так що ...

- Ти куди йдеш? На рибалку?

- Ні, йду на рибалку.

- А, а я думав, на рибалку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На всякий випадок, якщо хтось захоче дати пораду на зразок "простіше вінду переставити".

Хлопці, я починав свій досвід з комп'ютерами ПК "Пошук". Я вмію працювати в MS-DOS, PC-DOS, DR-DOS, OS/2, Windows 3.11, Windows 95, Windows NT, і в прочих віндах. Я вмію встановити з нуля будь-яку з цих систем, налаштувати комп і т.п. В моєму житті лише одного разу виникла софтова проблема, для вирішення якої я вимушений був віддати комп досвідченому програмісту.

Тому вінда в мене працює так, як я їй наказую - впродовж кількох років, налаштована під мене, з встановленим і налаштованим софтом (в т.ч. ліцензійним, який під час кожного перевстановлення вимагає звернення до сервісної організації).

Так що якщо в когось там нема терпіння (або знань, досвіду і бажання) вирішити проблему - то це Ваші методи, мені вони не підходить.

Моя проблема вирішилася. Тому прошу модерів закрити тему.

Дякую всім, хто допоміг реальними порадами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На додоачу до слів пана Ярчика, хочеться сказати, що перевстановлення системи в схожих випадках можливе лише тоді, коли затрачений на усунення проблеми час - не виправдовує себе. Випадки, коли на компі 100500 ігор (Які є на любому трекері) і жодного корисного документа чи програми (окрім драйверів та кодеків) і колупатися 3-4 години на вирішення проблеми це розкіш! То за 2 години переставляється Вінда із УСІМА прогами, дровами і іграми, що були встановлені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...