Перейти до змісту

Велоспорт можуть виключити з Олімпійських ігор


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

Велосипедний спорт можуть виключити із програми Олімпійських ігор, якщо в ході вивчення справи американського велосипедиста Ленса Армстронга буде доведено, що Міжнародний союз велосипедистів приховував допінгову схему спортсмена, повідомив агентству Reuters член Міжнародного олімпійського комітету Дік Паунд.

За словами Паунда, справою Армстронга доведеться займатися самому МОК, оскільки союз велосипедистів не має репутації організації, яка веде боротьбу з допінгом. Він зазначив, що у МОК може не залишитися іншого вибору, окрім як піти на радикальні заходи.

Паунд зробив цю заяву після інтерв'ю Армстронга ведучій популярного американського ток-шоу Опрі Уінфрі. За словами телеведучої, в розмові з нею велосипедист зізнався у вживанні допінгу.

Міжнародний союз велосипедистів закликав Армстронга виступити перед незалежною комісією. В кінці жовтня 2012 Союз підтвердив рішення Антидопінгового агентства США про довічну дискваліфікацію 41-річного Армстронга та зняття з нього всіх титулів, починаючи з 1998 року, в тому числі семи звань переможця найпрестижнішої велогонки «Тур де Франс».

У січні стало відомо, що Армстронг в 2004 році намагався пожертвувати антидопінговому агентству США (USADA) 250 тисяч доларів, проте агентство відкинув ці гроші.

http://vgolos.com.ua/sport/news/3988.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нині в багатьох видах спорту боротьба не спортсменів , а фармацевтів . Жаль .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу Васі прийдеться змінити нік. А може й не прийдеться. Як на мене - Ленс стільки зробив.... і не лише для велоспорту!

Та йоманарот, давайте Лєксу скажем зірвати з руки отой галімий браслєт, що Ленс "заснував", бо.... думаю, оті вибиті зуби не коштують тієї новини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, допінг не є хороше.

Але НМСД боротьба з допінгом у спорті дедалі більше набуває характеру істерії. І випадок із Армстронгом можна віднести до цього.

Так, допінг порушує конкурентність у спорті. Але ж не абсолютно.

Вкачайте, для прикладу, мені ударну дозу найкращих допінгових препаратів. Хіба я стану тільки від цього чемпіоном?

P.S. Ленс Армстронг переміг рак IV стадії. Для мене це один із показників сили духу людини і її терпіння. А саме ці речі є одним із найважливіших факторів у спорті.

Навіть якщо Армстронг вживав допінг, і з нього зняті звання, він залишається для мене спортсменом надвисокого класу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно, можна сказати, що якщо допінг приймають всі спортсмени - то значить Ленс все одно найсильніший серед них.

Але оскільки викрили лише його, то можна припустити, що або він надто зловживав допінгом, або можливо є таки ще чесні спортсмени серед його конкурентів.

Тому рішення позбавити Армстронга всіх нагород я вважаю правильним.

Але він все одно залишиться для мене героєм, як людина, яка перемогла важку форму раку та повернулась до повноцінного життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, хто такий той Ленс й далекий від велоспорту.

але мені здається, що виключати вид спорту з списку олімпійських ігор через одного спортсмена - тупість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже такі вони порядні і правдолюбні... мля... то треба перед кожними змаганнями у ВСХ, хто виходить на старт брати проби.

А то виходить лотарея.. хтось попався, фу лох... і не через те, що вживав, а через те, що попався.

ІМХО...дав би лімон.. а не 250 штук.. все було б пучком. )

З.І. Ношу браслет Лайвстронг з гордістю за цю людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...