Перейти до змісту

Як ми їздимо


Igrek

Рекомендовані повідомлення

Поділіться інформацією - як ви проїжджаєте складні перехрестя, місця з кільцевим рухом.

Чи зупиняєтеся на світлофорах?

Мене щодня вбиває, наприклад перехрестя на Рівненській (а ще коли світлофор не працює...), площа Злуки, а також кільце на Львівській-Володимирській - я їх часто тротуарами об'їжджаю. :ok:

А світлофори - як коли. На більш складних перехрестях в осоновному зупиняюсь. А на менш складних - під натхнення :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стараюсь ездить по правилам, и больше всего не люблю кольцо возле Вашавку, а потом за ним поворот на мост, машин не меряно, кто как хочет так и едет. Стрёмно. Иногда падаю на хвост ТС, соовершающиму такой же манёвр, как и я, и вместе с ним поворачиваю.

Если машин нет, иногда нарушаю, особенно ночью.

Тротуарами не езжу, слишком много пешеходов....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот в тему: чим відрізняється водій-профі від водія початківця? - водій-початківець їздить по знакам.. а водій-профі - по дорозі :)

Сам їжджу вже давненько... впринципі абсолютно комфортно відчуваю себе навіть на дуже забитій машинами дорозі.. головне переключатись на нижчі передачі, і дуже швидко стартувати... у 98% випадків - порушую правила ДР. :) ну ненавижу я їх... при потребі запригую на тротуари... при потребі спригую... :) головне навчитись певним азам їзди на байку... далі все просто... оцінюєш ситуацію, а потім адекватно реагуєш - бровка - так бровка, пропустити - так пропустити, піднажати на педаль - ну так значить треба піднажати... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я намагаюсь їхати по правилах. Хоча постійно приходиться робити поправки згідо до ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згідний з kmd. Правила не дурні люди придумали, і якби ВСІ учасники руху їх НІКОЛИ НЕ ПОРУШУВАЛИ, ДТП було б значно менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я намагаюсь їхати по правилах. Хоча постійно приходиться робити поправки згідо до ситуації.

кстати... автар (kmd) вот еще что вспомнил:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?s=&...ndpost&p=115469

и таки это было :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов анекдот втєму:

На сдаче экзамена по ПДД экзаменатор задает экзаменуемому вопрос:

- Вот перекресток, вот ваша машина, вот грузовик, вот трамвай. Кто проедет перекресток первым?

Экзаменуемый: "Байкер"!

- Да нет здесь никакого байкера. Вот ваша машина, вот грузовик, вот трамвай. Кто проедет перекресток первым?

Экзаменуемый (немного подумав): "Байкер"!

Экзаменатор: "Да откуда он тут взялся, этот байкер твой???"

- Да хрен его знает, откуда эти байкеры берутся!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

млін мене сьогодні маршрутчик підрізав, а я другий день в контактах, в ітоге екстренне гальмування і акуратне завалювання ні бік :)

так шо якшо ваділа мудак ніякі пдд тебе не вбережуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вже в контактах ?!?!? :) Маладцо, це ще один кубометр для моєї жаби :). Обережніше тільки....з контактами ....

Всім - можливо виберемо один день і побушуємо, подурачимось, позлим, намнем боки маршруткам і покрасимо їх в веселі кольори..а то це вже війна с маршрутками..думаю краще першим проатачить..поки не було пізно і нема в нікого якихось травм чи не дай небо чогось гіршого ізза необережності, хамства і ставлення нижче кульоса підлих водіїв маршрутних таксі до веселих велосипедистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млин достали ети машрутки

вчера на мосту как ехать на варшавку казел один прижал так до бровки думал летать научусь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

блін.....

не знаю, як не вичитав цю тему раніше. :)

Проїжджаю все це на максимальній швидкості. До останнього її (швидкість) тримаючи, стараюсь прошмигнути між машинами, показую маневри жестами (не завжди). Є нормальні автомобілісти є дебіли (маршрутки, молодняк за кермом машини тата....) оскільки зразу не розгледиш, рахую, що так і треба.

Якщо починають вийо.. і знаю що прав - матюкаю, якщо знаю, що не прав жестом або словами вибачаюсь не доходить - матюкаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що байкерам потрібно озброїтись аерозолями з фарбою і "мітити" маршрутки, які не поважають байкерів на дорогах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен водій МАЄ ПРАВО НАДІЯТИСЬ на те що інші не порушать правила (ПДР)

-Порушую правила тільки у нестандартних випадках, намагаюсь не ризикуати,

-можу завтикати на світлофор який довгий час перед тим не працював чи там його не було

-Порушую принципово саме в Луцьку декілька знаків що забороняють рух оскільки це порушує мої громадянські права вільного пересування і в тих місцях ці знаки вважаю поставленими НЕПРАВИЛЬНО!!!!!! без мого дозволу як виборця :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я еду по правилам ДР. И вообще с тех пор, как изучила эти самые ПДР, на дороге мне стало проще и спокойней. Конечно надо иметь ввиду и человеческий фактор, и механический, и по ситуации. Например, когда необходимо, я стаю пешеходом и действую по правилам, но уже как пешеход, но всегда, как полноправный участник дорожного движения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...