Перейти до змісту

Кличко "кинув" людей які на нього працювали ...


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

можливо вже було ... але наболіло ... тиць....

таке не тільки в Волинській області а й по всі Україні ...

всім людям які працювали на нього за жовтень не виплатили ні копійки ... по Волинській області ....

обіцянка до нового року ...я думаю вже не збудеться ... хоча пан Кличко не уточнював до якого нового року ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо вже було ... але наболіло ...

"Особливо улибнуло-наболіло". :)

Потрібно було за комуністів агітувати,чи "ПартіюРайонів".Може б не так "боліло".Чи Вас палками гнали агітувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо вже було ... але наболіло ...

"Особливо улибнуло-наболіло". :)

Потрібно було за комуністів агітувати,чи "ПартіюРайонів".Може б не так "боліло".Чи Вас палками гнали агітувати?

до чого тут це ... люди йшли гроші заробляти ... "якби сірка добре кормили, то й він і гавкав би добре ..." а так як ви можете сімю дітей СЕБЕ ... прокормити за 1000 грн/міс ... то я за вас радий ... і вас не виникає бажання підзаробітку .... а в "ПартіюРайонів" не пішов із політичних переконань ... хоча як говориться гроші не пахнуть ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО.Пора вже політику на Борді забороняти.Верне вже,від того всього.

ЗЮ. І питання до ТС.А типу агітували Ви з принципів політичних,що тепер жалієтеся? Брат,двоюрідний теж колись стояв в наметі за Яценюка."Той" найбільше платив в свій час.У Вас переконання,чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте якби це була партія зелених України ... чи ще багато партій "одноденки" .... а так це партія яка ПРОЙШЛА до влади .... її вибрав народ ... і вона таке з ним зробила ... якщо пан Кличко не може виплатити "купці" людей ... то що говорити про Україну взагалом ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політика взагалі брудна справа

Політика це брудна справа, бізнес це брудна справа, секс брудна справа, гроші брудна справа, що не брудна справа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не жаліюсь я просто хочу донести інформацію до людей .... яким не байдуже своє становище, становище у місті, становище в країні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте якби це була партія зелених України ... чи ще багато партій "одноденки" .... а так це партія яка ПРОЙШЛА до влади ....

Вибачте,але не думаю,що Королевська (міністр теперішнього уряду) меньше платила своїм агітаторам.

Не на тих людей ставили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди йшли гроші заробляти

Люди йдуть гроші заробляти - на будівництво - тягати на горбу цеглу, їдуть в Італію - г__но з-під сеньйорів виносити - там платять живі гроші. А ви думали що постояв - фейсом поклацав - і заробив. Не жалійтеся на зп в тисячу, бо якщо працюєте не за покликанням - то айда в Італію, а якщо за покликанням - то суть не в грошах, ви і так маєте бути щасливим.

Регіони - певно єдині хто не кидав на бабло, але в них його валом. І розумні люди на них заробляють і дають заробити іншим.

Мене 8 років назад так кинули - і що? Я за ідею мерз на виборчій дільниці, і для мене не було ударом що кинули. А тут бл_ сенсація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... ставили ... якби ставили то ставили б на Палицю ... той в свій час платив немалі гроші ... і немалі доплачував .... =) нехотілось допомагати привладній партії та її прибічникам ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... ставили ... якби ставили то ставили б на Палицю ... той в свій час платив немалі гроші ... і немалі доплачував .... =) нехотілось допомагати привладній партії та її прибічникам ...

тобто хотiлось *и рыбку сьесть и на *** сесть* . Прикро звичайно, що людей обманули, хоча не факт що саме Кличко, прокладок мiж ним та вами теж хватае, але мабуть треба було таки вибирати, чи за переконаннями агiтувати , а грошi вже як невеликий бонус, чи всетаки грошi заробляти, а там, як то кажуть - де глибше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політика це брудна справа, бізнес це брудна справа, секс брудна справа, гроші брудна справа, що не брудна справа?

...помитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди йшли гроші заробляти

Люди йдуть гроші заробляти - на будівництво - тягати на горбу цеглу, їдуть в Італію - г__но з-під сеньйорів виносити - там платять живі гроші. А ви думали що постояв - фейсом поклацав - і заробив. Не жалійтеся на зп в тисячу, бо якщо працюєте не за покликанням - то айда в Італію, а якщо за покликанням - то суть не в грошах, ви і так маєте бути щасливим.

Регіони - певно єдині хто не кидав на бабло, але в них його валом. І розумні люди на них заробляють і дають заробити іншим.

Мене 8 років назад так кинули - і що? Я за ідею мерз на виборчій дільниці, і для мене не було ударом що кинули. А тут бл_ сенсація.

по перше ... я не жаліюсь на свою зарплату .....по друге на Італію ... язиком шевелити не мішки з цементом носити, не все так просто ... "якщо за покликанням - то суть не в грошах, ви і так маєте бути щасливим." ... щастям ситий не будиш і на ноги не надінеш ... кожен крутиться, як може ...а те що ви мерзли ... я вам співчуваю .. .я ще раз повторюю я тему не створив ...типу "пожалійте мене ... " а ... хотів поділитись інформацією ... що робиться в країні в місті ... ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задайте це запитання в приват Луцькому мажоритарнику від Удару форумчанину Maskinong

По его словам, в основном к агитационным мероприятиям привлекали волонтеров, но "мажоритарщики" обращались к неким «помощникам», чтобы они на финансовой основе помогали им вести кампанию.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"По его словам, в основном к агитационным мероприятиям привлекали волонтеров, но "мажоритарщики" обращались к неким «помощникам», чтобы они на финансовой основе помогали им вести кампанию."

якби це було виплата всім крім деяких людей ... "палаточників" "від дверей до дверей" .... то це було б зрозуміло, а так .... по моїм даним пан Кличко ВСІМ ВСІМ не заплатив ... від людей зі штабу до охорони .... і кормить обіцянками ... що вже скоро .... і я так зрозумів не тримає слово .... "Кличко ответил: "Я думаю, в течение, месяца. Максимум до нового года этот вопрос будет решен". "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...