Перейти до змісту

соковыжималка


Shura

Рекомендовані повідомлення

стоит задача - приобрести соковыжималку. электрическую.

я на своем веку видал только советские... (машины пыток, чесслово)

поэтому нада помощь тех, кто имеет/имел такой девайс.

какие функции должны быть обязательно, что желательно?

требования: чтоб не чистить ее после каждого яблочка, ну и чтоб продукта (сока) меньше с шелухой уходило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть ты и упомянул недобрым советские,но я уже лет 10 пользуюсь РОСИНКОЙ и доволен,у родителей обоих ьтакие же только древнее.Была у нас мулинексовская(жене насоветовали) делал тесты.Малый обьем загрузки за один заход.После мулинексовской еще из отжимок столько же отжать можна сколько она сама сока дала,а вот после Росинки из отжимок даже компот не свариш-сухие как лист.Отжимаю все,даже картошку на деруны.

Есть кнешно свои минусы,но...Я ей прощаю за качество отжима.

Хотя кто знает,может че путное импортное появилось?

Самому интересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю, есть импортные... но вот какие?

а мне ребенку соки выжимать надо...

и чтоб из морковки тоже... а не "хррррр... неси меня в ремонт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, круче росинки нет, каг ни крути

а любой мулинекс драить надо после полапельсина каждого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого подібного. Я подарував жінці Philips, великий такий в алюмінієвому корпусі, заплатив приблизно 900 грн (модель можу глянути, якщо комусь дуже цікаво). Дуже класно вижимає сік з різних фруктів/овочів, має великий бункер для м'якоті, загрузочний бункер великого розміру, в який можна вкинути ціле яблуко. Ситечко, через яке віджимається і фільтрується сік, зроблено на алюмінієвому каркасі, а не на пластиковому, як в більшості інших імпортних соковижималок.

Моя жінка надушила з десять літрів яблучного соку і лишилась дуже задоволена девайсом. Також час від часу робимо соки з цитрусових, з моркви. За інструкцією, можна робити сік практично з чого завгодно (з капусти наприклад).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО Plum:интересно было бы провести тест-сравнение отжимок от Филипка и Росинки.

А модельку все-таки озвуч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum:

а чем руководствовался при выборе? какие функции искал? какие нашел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував в КРЕЗі, при виборі керувався порадами знайомого манаґера, а шукали те що і знайшли:

1. можливість зробити багато соку без частої прочистки центрифуги

2. "чистий" сік на виході, щоб поменше м'якоті було

3. максимальне віджимання соку з м'якоті

4. добре співвідношення надійність/потужність/продуктивність/шумність

5. бренд, який відомий якісними виробами за нормальну ціну

взагалі, мушу сказати, що чим далі тим більшим прихильником бренду Philips я стаю. По співвідношенню ціна/якість (з наголосом на якість, на відміну від того ж Saturn'а, де це співвідношення також непогане, але якості там просто немає) іхні вироби мені дуже подобаються. Поки що з Філіпса в мене соковижималка, пилосос і телевізор. Думаю що надалі асортимент їх товарів в мене вдома зростатиме ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі, мушу сказати, що чим далі тим більшим прихильником бренду Philips я стаю. ... Поки що з Філіпса в мене соковижималка, пилосос і телевізор. Думаю що надалі асортимент їх товарів в мене вдома зростатиме ;)

да... не делает Сони соковыжималок... иначе я б сюда не писал.

а описанные тобой функции как-то красиво в инструкции обозваны?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да... не делает Сони соковыжималок... иначе я б сюда не писал.
ну, про співвідношення ціна/якість в Sony я можу довго сперечатись... тільки не з тобою, бо це всеодно нічого не змінить :)
а описанные тобой функции как-то красиво в инструкции обозваны?

інструкції пишуть для ламерів. так от, інструкцію від соковижималки читала жінка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да... не делает Сони соковыжималок... иначе я б сюда не писал.
ну, про співвідношення ціна/якість в Sony я можу довго сперечатись... тільки не з тобою, бо це всеодно нічого не змінить ;)

пральна... потому как у меня и цена другая :) и на соотношение сильно влияет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Любую нормальную соковыжималку нужно мыть после каждого использования, в чем тут проблема?

У меня дома стоит подаренная на свадьбу Philips НР1851. На сегодняшний день мы использовали её ровно 1 раз, больше как-то руки не доходили... :) Но мы сабжем довольны, сок получается отменный :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

остановились на модели Philips НR 1858

с понедельника займемся обзвоном торговцев :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...