Перейти до змісту

ищется оливковое масло carapelli


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Є варіанти замовити в Інтернеті, наприклад, тут.

Є люди з Волині і Луцька, які його продають в тирнеті. Наприклад, тут, тут, тут і тут. По двох останніх лінках видає інше масло, але, судячи з текстів оголошень, їх автори продають і те, що тобі треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В магазинах "Appetito" є широкий вибір. Треба поцікавитись чи є саме ця олія.

До того ж вони привозять на замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хи,

если не секрет, в чем прелесть именно этого масла? сейчас ведь огромный выбор "контрабандного", из Польши, Италии, Испании, Греции..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є варіанти замовити в Інтернеті, наприклад, тут.

Є люди з Волині і Луцька, які його продають в тирнеті. Наприклад, тут, тут, тут і тут. По двох останніх лінках видає інше масло, але, судячи з текстів оголошень, їх автори продають і те, що тобі треба.

по ссылках на картинках не такое,

хочу с жёлтой лейбочкой

хи,

если не секрет, в чем прелесть именно этого масла? сейчас ведь огромный выбор "контрабандного", из Польши, Италии, Испании, Греции..

прошлой зимой мне передали его "оттуда" в качестве презента

понравилось, и мне и домашним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, що хіба немає їх у точках продажу італійських товарів? Мені вже 2 пляшки перепадало при купівлі, але чомусь на даному виробнику не зациклювався. Але олія, смачна була, дійсно, і запашна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те масло, що на фото в старті теми, вже так зване rafinate.

Наспраді, це другий віджим, або жмиховий віджим. Його процес трохи інший, чим описують на сайтах виробників. Перед попаданням в центрафугу жмих обробляють кислотою (переважно синтетичною, а не природною) для порушення структури. А смак доводять добавками. Можуть також блендувати іншими сортами для цікавого запаху і смаку.

Просто інформація для роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те масло, що на фото в старті теми, вже так зване rafinate.

угу,

но гламурный "ЕкстараВёржин" мне ацетоном пахнет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З різних регіонів холодний віджим буде мати різний смак. Можна провести аналогію з виноградом. Все залежить від вологості, температури, сонця і т.д. В Італії давлять олію з дерев одного саду в різну тару, але це вже фанатизм.

Є такі де чути різкий запах.. там ацетону, машинного виробленого малса, кому що уява малює. А є більш нейтральні.

Емпіричним методом особисто мені підходять сорти з Іспанії. Хоча довго у мене стояла пляшка передана добрими людьми з Італії і масло мені от реально віддавало автомобільною майстерньою.Заправиш салат і можна сміливо в мусор. Одного разу замаринував в ньому стейки для гриля (тупо не було іншого).. і о чудо, при контакті з високою температурою воно заграло зовсім по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

наконец-то надыбал в Луцке что хотел !!!

70 грн бутылка

А де саме?

тебе именно "желтое"?

а то там и с зелёной этикеткой есть - первого отжима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Zeuss як знавець оливкової олії та ко :)

порадьте яку олію (ціня/якість) купувати краще

мала постачальника. Все, що давали, то брала :) Запаси закінчились :(

Шонібудь купувати не хочеться. Вчора в супермаркеті бачила 1л пляшку по 116 грн. Це адекватна ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще брати не в маркеті , а привезену з Італії , Іспанії чи Греції , як мінімім , це дешевше .

Зараз в мене Monini Classico Extra Virgin , до того було теж Monini , але якесь інше , не пам"ятаю точно . Та й не гурман я =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На смак і колір.. а тим більше оливкове.. Я підсів на грецьке. Назви не пам'ятаю. Буду дома - сфотографую.

Коли гвалт як треба - купую іспанію RS Rich&Fruity (етикетка з деревцем) є в Сільпо, воно нейтральне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...