Перейти до змісту

Крем для лица. Хочу отзывы))


Varvara

Рекомендовані повідомлення

Дорогие девушки, а расскажите мне кто каким кремом мажется. Особенно жду отзывов про ночные крема для сухой кожи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогие девушки, а расскажите мне кто каким кремом мажется. Особенно жду отзывов про ночные крема для сухой кожи.

Я не девушка, и не мажусь кремами, но вот интересная статья...

http://mask-for-face.ru/maska-dlya-lica-iz-spermy/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічним не користуюсь

денний -

26874_0.jpg

А название? а то на баночке на рассмотреть))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовилась від нічних кремів, перейшла на олійки з ефірними маслами. Задоволена і ціною і результатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А название? а то на баночке на рассмотреть))

Clarena

мікроколагеновий крем з пептидами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із зарубіжних користуюсь Vivasan, з вітчизняних поки зупинилась на Flora Secret, недорогі і єдині хто продає масла у склі.

Давненько подивляюсь на Primavera і Eone, але поки не відчуваю гострої потреби.

Ще щодо кремів згадала, що обидві мої подруги схвалюють Vichy. Обидві купують цілі комплекси включаючи і тоналку уже не один рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ночной купила Люмене, с витамином С. Очень жирный. Если сухая кожа, подойдет. Все зависит от того, сколько денег готова потратить, сейчас выбор огромный,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ласка, а яку саме олійку використовуєте і як? Замість крема на ніч і все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку починала з оливкової, потім почала урізноманітнювати.

Для обличчя постійно використовую олійку зародків пшениці, або суміш: зародки пшениці + виноградних кісточок + жожоба. Тут уже кому що більше підходить.

Спочатку змочувала ватний диск водою, крапала туди олії і так протирала обличчя.

Але зараз роблю по-іншому: наношу декілька доз олійки на долоню (вона йде в дозаторі), крапаю туди ж лаванду (ефірну олію) розтираю в долонях суміш, а тоді протираю заздалегідь вологу шкіру обличчя і декольте.

Так роблю на ніч і щоразу після ванни, вмивання.

Вдень іноді на скору руку використовую лореалівську сироватку, але не постійно і більше в холодну пору.

Для тіла теж беру олійки + ефірне масло цитрусів (антицелюлітні властивості)

P.S. Про олійки вперше почула від Olesya, за що їй щиро вдячна.

Далі вичитувала в неті інформацію про властивості тої чи іншої олійки і масел і підбирала для свого типу шкіри.

Інформації неті повно, для прикладу цей форум та і пізнавальний розділ про ефірні і базові олії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

я дуже люблю кремчик з мигдалевою олійкою, крем суперовий для сухої та чутливої шкіри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче ря я пробовала много и разного с того времени. С маслами у меня не сложилось както. Пробовала украинский крем Бишов. Хороший но я наверное выбрала не по итпу кожи, а может из-за исключительной натуральности он не смог увлажнить пересохшую кожу. После всех этих злоключений, пошла в Брокард и купила крем Matis. Может вот кому интересно :

http://varvara-che.livejournal.com/146511.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

зараз перейшла на на серію Sebium від Bioderma

це марка франузської аптечної косметики.

мені взагалі дуже важко було собі щось підібрати. а ця серія мені дуже подобається. тим паче купую її на пряму з Франції, тобто: перше - ціна в 1,5 рази дешевша; друге - 100% оригінал, а не наша "бадяга"

а водичка міцелярна, то взагалі казка!!! мммм....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз перейшла на на серію Sebium від Bioderma

це марка франузської аптечної косметики.

мені взагалі дуже важко було собі щось підібрати. а ця серія мені дуже подобається. тим паче купую її на пряму з Франції, тобто: перше - ціна в 1,5 рази дешевша; друге - 100% оригінал, а не наша "бадяга"

а водичка міцелярна, то взагалі казка!!! мммм....

де купуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хочу порадити для сухого типу шкіри крем "Topicrem" .

~f35S6WaA.jpg

Колись порадила подруга, якій порадив косметолог. В мене шкіра дуже суха, а зимою просто жах був. Щоки аж пекли від опалення. Всі креми або лишали жирну плівку, або скоро впитувались і ніякого ефекту. А цей крем і на літо і на зиму мені дуже подобається. Використала пів літрову баночку, дуже важко було знайти купити рік назад, але замовила в аптеці у Львові. Зараз в Луцьку не маю уявлення де його можна купити,якщо хтось знає порадьте) З інтернету замовляти трохи боюсь косметику, щоб не прийшло прострочене.

В інтернеті про нього дуже багато хороших відгуків. Дуже раджу його саме для чутливої сухої шкіри. А взагалі він здається розроблявся для діток )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Мені дуже до душі Джонсонс Бейбі (ги, щойно і в іншій темі про нього писала), зволоження і догляд. Раніше і від "чистої лінії" креми купували, теж дуже непоганий економ-варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для обличчя постійно використовую олійку зародків пшениці, або суміш: зародки пшениці + виноградних кісточок + жожоба

а олійки де купуєш? В аптеці?

Начиталась про шкідливі інгредієнти в кремах. Потрохи переходжу на натуральні складники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базові в аптеці, Ватсон, Там-там, Саян.

Частіше беру Flora Secret, вони із зручним дозатором.

Ефірні в аптеці не беру, оскільки не зустрічала там їх у склі.

Беру теж Flora Secret у Ватсон. Взяла для проби кримські ефірні в Саян, не сподобались.

Там у них ще є і готові збори для обличчя, але готових ще не пробувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

sirovatki-dlja-oblichchja_5_s1.jpg

а я підсіла на натуральну косметику.

якість просто фантастична, мінус ціна трішки кусається + зберігати лише в холодильнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...