Перейти до змісту

Затухає котел !


grecuk

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна. Зараз сильна заметіль і від цього від сильних поривів вітру почав заснути котел, я вже сьогодні купив флюгер, post-16705-0-80423500-1355598553_thumb.j, але нажаль нічого не допомагає.

Порадьте ще якісь варінти, як усунити вказану проблему, бо кінець світу, ще не почався, а моя сім'я вже поступово починає до цього готуватись! :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли чистили востаннє? в мене як таке було, почистив і все прийшло до норми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сьогодні почистив котла, а димар ні.. але є тяга зворотня... (коли виймаю гофру, то повітря їз димаря дуже задуває в приміщення).

Щоб не "заморозити" систему, то зараз котел працює без гофри все валить в кухню, включив витяжку і відкрив фрамугу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сьогодні почистив котла, а димар ні.. але є тяга зворотня... (коли виймаю гофру, то повітря їз димаря дуже задуває в приміщення).

Щоб не "заморозити" систему, то зараз котел працює без гофри все валить в кухню, включив витяжку і відкрив фрамугу.

вы так не шутите....так можно и не проснуться....

какая высота от входа гофры от котла в стену и до выхода "комына".....размер воздушного канала???

попробуйте одеть гофру назад и открыть фрамугу...что-то я предполагаю..что выход вашего комиына ниже конька крыши

всю вытяжную вентиляцию в доме выключить..если есть венты с обратным клапаном - клапаны поснимать...открыть двери в помещениях, где есть вытяжные каналы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда. Маєте шанс подушитись. Датчик зворотної тяги недарма стоїть.

Котел, розумію, димоходний. Примусове видалення диму в котла є?

Є високі дерева/інші завади поблизу комина? Вони можуть створювати турбулентність для вихлопу. Димохід утеплений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема.В батьків ті ж клопоти.Котел "гасне" майже постійно.Чого тільки не робили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, порушено ці правила?

20. В існуючих будівлях, за відсутності димоходів, допускається влаштування приставних димоходів.

21. Допускається прокладання димоходів через перекриття за умови влаштування протипожежної безпеки конструкцій перекриття.

22. Існуючі в кухнях димові канали від колишніх кухонних вогнищ і печей, які не сполучені з іншими діючими димовими каналами, можна використовувати як вентиляційні канали.

23. Приєднувати газові водонагрівачі та інші газові прилади до димоходів треба трубами, виготовленими з покрівельної сталі.

З'єднувальна димовідвідна труба, яка сполучає газовий прилад з димоходом, повинна мати вертикальний відрізок.

Довжина вертикального відрізку з'єднувальної труби від низу димовідвідного патрубка газового приладу до осі горизонтального відрізку труби повинна бути не менше 0,5 м.

У приміщеннях висотою до 2,7 м для приладів із стабілізатором тяги допускається зменшення довжини вертикального відрізку до 0,25 м, без стабілізатора тяги - 0,15 м.

Сумарна довжина горизонтальних відрізків з'єднувальних труб у нових будинках повинна бути не більше 3 м, в існуючих будинках - не більше 6 м, н*хил труби повинен бути не менше 0,01 у бік газового приладу.

З'єднувальна труба повинна мати не більше трьох поворотів, радіус закруглення яких повинен бути не менше діаметра труби.

24. Забороняється прокладання з'єднувальних труб від приладів і печей до димоходів через житлові кімнати.

25. Підвішування і кріплення з'єднувальних труб повинно унеможливлювати їх прогин. Ланки з'єднувальних труб повинні щільно, без зазорів, вставлятися одна в одну за ходом димових газів не менше ніж на 0,5 діаметра труби. З'єднувальна труба повинна щільно приєднуватися до димового каналу. Кінець її не повинен виступати за стіну каналу, для чого застосовуються обмежувальні пристрої (шайба або гофр).

26. Відстань від з'єднувальної димовідвідної труби до негорючої стелі або негорючої стіни має становити не менше 5 см, до дерев'яних оштукатурених стель і стін - не менше 25 см. Допускається зменшення вказаної відстані з 25 см до 10 см за умови оббивки дерев'яних оштукатурених стін або стелі покрівельною сталлю по листу азбесту завтовшки 3 мм. Оббивка повинна виступати за габарити димовідвідної труби на 15 см з кожного боку.

Нижче від місця приєднання димовідвідної труби від приладу до димоходу належить передбачати влаштування "кишені" перерізом не менше за переріз димоходу і завглибшки не менше 25 см, яка повинна мати люк для очищення.

31. Димові труби від газових приладів у будівлях повинні бути виведені:

вище граничної зони вітрового підпору, але не менше 0,5 м;

вище гребеня даху при розташуванні їх (ра[censored]чи по горизонталі) не далі ніж 1,5 м від гребеня даху;

на рівні з гребенем даху, коли труби розташовані на відстані до 3 м від гребеня даху;

не нижче прямої, прокладеної від гребеня вниз під кутом 10 град. до горизонту при розташуванні труб на відстані понад 3 м від гребеня даху.

У всіх випадках висота труби над частиною даху, яка прилягає до даху, повинна бути не менше 0,5 м, а для будівель з суміщеною покрівлею (плескатий дах) - не менше 2 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет подачи воздуха и сильно обдуваемый выход

с флюгером - при условии правильной высоты и доступе воздуха таки проблем не должно быть.... надо смотреть все воздуховоды в доме......я уверен что при таком ветре и закрытых все "м/п окон" происходит опрокидование вентиляции

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене такий прикол (зворотня тяга) стається, коли в туалеті витяжку включаю :)

(звичайно, вікна м/п, повна герметизацію зробили, йопт...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

димоход дійсно нижче конька !

він і може бути (дозволяється) нижче конька, але не нижче лінії вітрового підпору
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До усього згадуваного вище: ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ встановлення дашків над димоходами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок власний збудований 7 років тому, заміни котла не було. Весь цей час працював без будь-яких проблем .Вчора трохи наростив трубу і на верх поставив флюгер, працює без проблем. Треба в перспективі його трохи переробити.

взагалі цей флюгер дає ефект, чи ні? чи коли хороша тяга, то можна і без його обійтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли підключали газ, опосвідчення димовентканалів робили? Вам мали б вказати на недоліки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий гарний форум - С.О.К. - Форум Сантехника, Отопление, Кондиционирование

там багато цікавого можна почитати і попитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли підключали газ, опосвідчення димовентканалів робили? Вам мали б вказати на недоліки.

я цим не займався...не знаю

Ясно. Значить написали, невиїжджаючи, або знехтували невідповідностями вимогам правил/проекту, і тепер Ви вигрібаєте. :/

1. Труба і цегляний димканал на горищі і поверх даху мають бути утеплені (на гориші - комин поштукатурений і побілений).

2. Якщо котел стоїть в кухні, ЗАБОРОНЕНО (як вже раніше згадували) влаштовувати ЛИШЕ МЕХАНІЧНУ витяжку. Тобто не можна зонт над плитою включати в вентканал природньої вентиляції. Можна взяти комбіновану вентрешітку - знизу підключити гофру від зонта, зверху лишається вентрешітка для природньої вентиляції.

3. Який діаметр патрубка котла, розмір цегляного димоходу (140*140, 140*270 - півцегли на півцегли, півцегли на цеглу), діаметр труби зверху? Не можна щоб площа димоходу була менша площі вихідного отвору котла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флюгер треба обслуговувати регулярно - від сажі забивається оборотний механізм, потім блокується і втрачає ефективність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...