Перейти до змісту

На постійну роботу потрібні правцівники


rusel33

Рекомендовані повідомлення

Велика компанія візьме на постійну роботу:

- вантажника, з.п. близько 2300грн,

- оператора, з.п. близько 2500грн.,

- адміністратора автоматизованої системи, з.п. близько 2900грн.

Робота по змінах, офіційне працевлаштування, мед.страховка, проїзд,.

Вимоги додам сьогодні ввечері, вибачте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що має робити оператор?

Более любопытно, что и куда должен грузить грузчик за такую зарплату :)

Я бы в грузчики пошла. Где учат на грузчика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з.п. близько 2300грн,

з.п. близько 2500грн.,

з.п. близько 2900грн.

Цікаво наскільки близько до озвучених цифр ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

содержательно... я только понял, что куда то нужен грузчик... оператор, наверное, "оперирует" линией по розливу пива, а админ отгрузки контролирует)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компания"Нестле Украина ", Дистрибуционный центр в с.Смолыгов, 4 км за смт.Торчин. Проезд, офиц. з.п., спецодежда летняя и зимняя, проезд, работа в складе, бытовые помещения, душ, столовая. Кратко функционал.

Грузчик: руками только складывает(разбирает) коробки (1-10кг) на палеты, возит(перемещает) палеты по складу спец. маленькими гидравлическими погрузчиками, выполняет другую несложную работу, работает стерминалом типа "Symbol9090"

Оператор: выписывает документы из системы ТТН, накладные, налоговые накладные, сертификаты и т.д.,.

Администратор: знает работу всех работников склада, всех учит и всем помогает, создает обучающие материалы, презентации и т.д., так сказать МОЗГ. Самое главное, что на складе все процессы автоматизированы и управляются системой SAP R\3, она почти вся англоязычная, только некоторые модули имеют локализацию. На складе у всех пользователей рабочие компы с Win7 c Office2010, админу могут дать ноут. Зарплата реальная. Смены по 12 часов, в месяц примерно 13-16 смен. Обращаться к начальнику по телефону 776865, Виталий. Конечно будет собеседование, по функционалу можно мне вопросы задать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з адміністратором нехай, але чому грузчиків та операторів шукаєте аж в Луцьку? Невже люди з навколишніх сіл не хочуть за такі гроші працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все кто мог быть чем-то полезен, работают в Торчине, да и голову надо иметь, чтобы на РФ-терминале работать. А у оператора должна быть хоть минимальная "офисная культура", а не грязь под ногтями, т.к. работает с людьми, А что, в Луцке много компаний, которые платят такие деньги? По функционалу можно мне позвонить по тел. 0954221029 Руслан, если Вас устроит все, что я расскажу, можете позвонить Виталию, договориться про встречу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені просто якось дивно, невже грузчиків потрібно звідкись возити ... Та й невже в навколишніх селах всі такі забиті, що не зможуть осилити роботу оператора ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені просто якось дивно, невже грузчиків потрібно звідкись возити ... Та й невже в навколишніх селах всі такі забиті, що не зможуть осилити роботу оператора ?

Ніхто одного чи двох вантажників спеціально з Луцька не возить. Їздить спеціальний автобус, яким їздять багато працівників. Відповідь на питання чому лучани їздять на роботу у село проста - там є робота, там платять, там є можливість кар"єрного росту, там можна заробити досвід роботи у іноземній компанії і т.д. Мотиви компанії шукати працівників у Луцьку - приїзджий працівник менш схильний до крадіжок, менш схильний до алкоголю, та взагалі компанії байдуже звідкіля працівник, аби він за вказану платню справно виконував роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

были такие случаи, что содрудник не вышел на работу, далее цитирую: "...тому, що треба було картоплю копати..."

Моя смена состоит на 80% из лучан, например. Я работаю в ней более 6 лет, зарплату ни разу не задержали, каждый год она немного растет. И прошу, вопросы по теме задавать, а не искать причины почему да чего???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все кто мог быть чем-то полезен, работают в Торчине, да и голову надо иметь, чтобы на РФ-терминале работать. А у оператора должна быть хоть минимальная "офисная культура", а не грязь под ногтями, т.к. работает с людьми, А что, в Луцке много компаний, которые платят такие деньги? По функционалу можно мне позвонить по тел. 0954221029 Руслан, если Вас устроит все, что я расскажу, можете позвонить Виталию, договориться про встречу.

С какого возраста берете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось тут нечисто..... зі всього смт не можуть набрати людей вантажників? щей за 2300 грн....

тут явно шось не то!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тут щось не то, не телефонуйте і не влаштовуйтесь туди на роботу.

Чи ви звикли працювати за копійки і ЗП більше 2000 грн це Шось не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось тут нечисто..... зі всього смт не можуть набрати людей вантажників? щей за 2300 грн....

тут явно шось не то!

от і є - Український менталітет. Нам як погано - то це добре, що погано, а от як добре - то це погано, що добре! Всюди всі плачуть, що нема роботи з більш-меньш достойною зарплатою, а як її дають, то "щось тут не так" :)

Ти думаєш, що зарплата в 2000 різко перевиховає сільского лайдака, і зробить його відповідальним і дисциплінованим? ;)

Тобі ж пояснили - ненадійний контингент по навколішнім селам, а тут возить спецтранспорт з

Луцька, не самого вантажника, а ПРАЦІВНИКІВ.

Крім того, як ти собі уявляєш набирати вантажників по навколішнім селам? Ставати на лижі і вперед в круїз з рупопром? Чи методом "сарафанного радіо"? А тут всіх разом зібрали і повезли.

І взагалі, про що мова? Хто хоче роботу - той і схопиться, а не буде тут здогадки писати. Не будеш пробувати - ніколи не знайдеш нормальної роботи. А тут і ризику ніякого, це ж не в Київ їхати, чи Москву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работают люди разного возраста, есть парни примерно с 20-ти лет и есть пенсионеры, но буду откровенен, молодого человека, студетна-заочника, у которого отсрочка от армии скорее не возьмут. Раньше набирали через кадровое агенство, но это очень долго и не эффективно. Что удивительного, что в коллективе из 70 человек появилось 3 вакансии?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rusel33, та не звертай уваги, то стара бордівська традиція — засрати тему недолугими коментарями. Просто, їм, бач, з дивану видніше, що там на складі робиться, ніж людині, котра там працює.) І взагалі, всі такі розумні, нестле, відіш лі, не там підприємство відкрило, а я такий красавєц, певне, уже всю Сонячну систему завоював, не менше, раз такі поради даю.

Зате, у цьому є серйозний позитив — тема постійно апається.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...