Перейти до змісту

ТРЦ «ПортCity» чи Ювант ...


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось знає ціну на оренду ... в таких магазинах ... і цікавить магазинчик 15-23 м2

і чи можливе викуплення .... в таких магазинах .... як

ТРЦ «ПортCity» чи Ювант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю в Юванті на першому поверсі жіночка купила бутік за 170тис.$

на рахунок порт сіті чув, що має бути тільки оптова торгівля, не знаю чи правда,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На сайті Портсіті є опис та презентація, навіщо гадати та збирати чутки?

І яка нафіг оптова торгівля, коли він позиціонується як ТРК (торгово розважальний комплекс).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті Портсіті є опис та презентація, навіщо гадати та збирати чутки?

І яка нафіг оптова торгівля, коли він позиціонується як ТРК (торгово розважальний комплекс).

Щось Ваші слова суперечать один одному. Оптова торгівля - це не торгівля? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС- просто повісь обяву на вході в Ювант ,,Зніму магазин в оренду,,

Якщо вкажеш ціну ,вище середньої- до тебе відразу зателефонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хтось мабуть часто бачив торгово-розважальні центри на товарних складах. Де поруч ресторани, кінотеатри, боулінг та оптова торгівля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю в Юванті на першому поверсі жіночка купила бутік за 170тис.$

на рахунок порт сіті чув, що має бути тільки оптова торгівля, не знаю чи правда,

+ за оптова торгівля ...на оффсайті пише шо будуть бутіки .... а за 170 ? .... можливо 17 ... це більш реальніше ... 170 це 1.5.млн.грн ... це рельний магазин в центрі міста ....

ТС- просто повісь обяву на вході в Ювант ,,Зніму магазин в оренду,,

Якщо вкажеш ціну ,вище середньої- до тебе відразу зателефонують.

а середня ціна скільки ? ??? ... + хто захоче віддавати своє прибуткове місце .... а по "закаулках Юванта" це не варіант ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Порт Сіті" ще рік як будуватиметься - а вільних місць під оренду практично вже немає... от таке в нас "маленьке" місто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15.05.2013 офф відкриття

перенусуть. На сьогоднішній день в терміни не вкладаються... 3-4 місяці відставання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 20 давали коли він тільки будувався. Попитайте скільки коштує Бутік в Юванті, тоді будете казати. За 17 я сам купив би. І я написав, що не знаю чи правда. Побачим, коли відкриється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 20 давали коли він тільки будувався. Попитайте скільки коштує Бутік в Юванті, тоді будете казати. За 17 я сам купив би. І я написав, що не знаю чи правда. Побачим, коли відкриється.

питання в темі звучало (Можливо хтось знає ціну на оренду ... в таких магазинах ... і цікавить магазинчик 15-23 м2)....

Попитайте скільки коштує Бутік в Юванті, тоді будете казати

я й питаю....

20 не 170=))) ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скляшка ,10 кв розставлені по периметру- 5 тис грн місяць.

Зайди в адміністрацію Юванта, там детально і точно розкажуть і про оренду , і про купівлю.

На форумі вони не тусять.

Як і власники бутіків.

Що тут робити мільонерам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 20 давали коли він тільки будувався. Попитайте скільки коштує Бутік в Юванті, тоді будете казати. За 17 я сам купив би. І я написав, що не знаю чи правда. Побачим, коли відкриється.

питання в темі звучало (Можливо хтось знає ціну на оренду ... в таких магазинах ... і цікавить магазинчик 15-23 м2)....

Попитайте скільки коштує Бутік в Юванті, тоді будете казати

я й питаю....

20 не 170=))) ....

і чи можливе викуплення .... в таких магазинах .... як

ТРЦ «ПортCity» чи Ювант

А це шо, я дописав? Я Вам сказав ціну. Ще й мінусують. Жесть.

Поцікавитесь про купівлю, Напишете в темі обовязково скільки коштує в "Юванті" 1 м кв. Всім буде цікаво знати. Ще раз пояснюю, По 20 тисяч доларів в середньому, люди платили тоді, коли "Ювант" тільки будувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Телефонував по оголошенню, висіло приблизно тиждень тому на вході в "Ювант". Ціна, на другому поверсі 17 м2, 55 тис$. Жіночка продає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 20 давали коли він тільки будувався. Попитайте скільки коштує Бутік в Юванті, тоді будете казати. За 17 я сам купив би. І я написав, що не знаю чи правда. Побачим, коли відкриється.

питання в темі звучало (Можливо хтось знає ціну на оренду ... в таких магазинах ... і цікавить магазинчик 15-23 м2)....

Попитайте скільки коштує Бутік в Юванті, тоді будете казати

я й питаю....

20 не 170=))) ....

+ зараз вісить 3 оголошення на продаж. По одному телефонував, 35 м2 на першому поверсі, ряд "Топ Центру", 165 $, можливий торг. І ніякими 17 тис. тут і не пахне. Номера можу скінути, якщо цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ПортСіті поки здають лише великі площі, від 100 м2. Кажуть, що там будуть тільки великі мережеві торгові марки. Але думаю що як в ЦУМі так і в ПортСіті ще все зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...