Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Хлопці,а як ставити оленемір? Скачав по посиланням,що давали вище.Папку "Гуі" переніс. А шрифти куди вставляти?

Просто ще жодного разу не грав з оленеміром,хотілося б спробувати.

просто клацни два рази по файлу шрифта, відкриється віконце, в правому верхньому кутку буде кнопка "установить", і всі діла.... навіщо лізти кудись там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Дивні наваки в екіпажа

лампочка - поняно

наставнік - дає опит екіпажу

снайпер - понятно

плавний поворот башні - зменьшує розброс про повороті

виртуоз - збільшує швидкість повороту

братсво х2 - згідний, загон

изобретатель - від фанаря ставив

ремонт х2 - понятно

маскировка х2 - понятно + сітка

п.с. оце попаданіє)

8N1h.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лампочка - поняно

наставнік - дає опит екіпажу

снайпер - понятно

плавний поворот башні - зменьшує розброс про повороті

виртуоз - збільшує швидкість повороту

братсво х2 - згідний, загон

изобретатель - від фанаря ставив

ремонт х2 - понятно

маскировка х2 - понятно + сітка

Замість наставніка - полюбе або ББ або маскування, а так пєрк простоює, бо наприкінці другого пєрка мати відрив інших танкістів в 3-2% - це нема нічого. Суттєвіший вихлоп буде з працюючого ББх6.

Снайпер - ти часто стріляєш бронебійними з арти? На фугасах воно не діє.

Плавний поворот башні - при працюючому ББ і відсутності плавного повороту я сумніваюсь що ти помітиш різницю. Але ББ дасть вихлоп не тільки по зведенню, але й по перезаряду, маскуванню, іншим ТТХ.

Віртуоз - аналогічно, при заміні на ББ різниця буде не суттєва. Краще вже маскування. Та й крутимось ми нечасто.

Ремонт х2 - краще маскування або якщо нема то ББ. Якщо тобі по трасі збили гуслю то ремонт хоч 5 хоч 7 секунд ролі не зіграє. За цей час якщо судьба - то більше нічого не прилетить, а як не судьба то пришвидшений ремонт ролі не зіграє - поки набереш розгін сплешем накриє. Якщо ж збили гуслю по засвіту - то теж мінус 2-3 секунди ремонту ролі не зіграють - привіт ангар.

На мій погляд в ідеалі - 1 перк - всім ББ, 2 перк - капітан лампочка всім іншим маскування. Ну а з третім перком можна і фантазувати. Це я як артовод артоводу кажу :D

До речі, а як тобі сам ГВТ? Якщо можна, то не в двох словах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нафіга напрягатись? докачую її - купую гве до патчу і в ангар пилитись)

може якусь нову почну качати але це дуже навряд...

зараз є що качати і без арти, та і не пре вже з теперішнім нерфом(

До речі, а як тобі сам ГВТ? Якщо можна, то не в двох словах.

в принципі терпимо, але після гвпшкі кажиться таким коритом, але з часом привикаєш. Стокова пушка дуже навіть сносна, буде не нудно качати топову. Виморажує огромний корпус який треба мозгувати як сховати його від сплешу який вибиває половину хп. Топовий перезаряд 35 з чимось і якщо промазав то є час переїхати, в ближньому бою проти лт ст практично немає шансів ібо пушка не опускається взагалі - треба здавати назад а там арта добирає. В 7 з 6 випадків перелетить через танк, зато сплеш радує 700-900 з тт10 і буває ваншоти але рідко ібо пушка єстественно косувата і призначена для гарного сплеша. Хотя зараз коли граю часто на ній то не такий вже і кактус, руку набив як то кажуть)

п.с. та який з мене артовод?) 2 арти всього викачав і радості якої очікував не отримав. Особливо 261 розчарував мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть собі збірку один раз і все , далі просто переставляйте . Моя збірка працює ще з 0.8.0 , деякі обновив на новіші і нафіг вам всякі джови

Остання підбірка від Джова порадувала. Та і замороків нема по папках лазити розставляти усе.

Після оновлення перекинув моди з 0.8.4 в 0.8.5 при спробі увійти в снайперський приціл на ИС3 , танк підвіс, приціл піднявся вверх і ні їздити ні стріляти не міг, довелося швиденько всі моди видалити і перезайти в гру, на благо я за камінюкою був, збили 300 хп тільки. Скачав модпак від джова в 5 кліків поставив, все супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нафіга напрягатись? докачую її - купую гве до патчу і в ангар пилитись)

може якусь нову почну качати але це дуже навряд...

зараз є що качати і без арти, та і не пре вже з теперішнім нерфом(

До речі, а як тобі сам ГВТ? Якщо можна, то не в двох словах.

в принципі терпимо, але після гвпшкі кажиться таким коритом, але з часом привикаєш. Стокова пушка дуже навіть сносна, буде не нудно качати топову. Виморажує огромний корпус який треба мозгувати як сховати його від сплешу який вибиває половину хп. Топовий перезаряд 35 з чимось і якщо промазав то є час переїхати, в ближньому бою проти лт ст практично немає шансів ібо пушка не опускається взагалі - треба здавати назад а там арта добирає. В 7 з 6 випадків перелетить через танк, зато сплеш радує 700-900 з тт10 і буває ваншоти але рідко ібо пушка єстественно косувата і призначена для гарного сплеша. Хотя зараз коли граю часто на ній то не такий вже і кактус, руку набив як то кажуть)

п.с. та який з мене артовод?) 2 арти всього викачав і радості якої очікував не отримав. Особливо 261 розчарував мене...

А який % перемог і тд на ГВТ?

Зробіть собі збірку один раз і все , далі просто переставляйте . Моя збірка працює ще з 0.8.0 , деякі обновив на новіші і нафіг вам всякі джови

Остання підбірка від Джова порадувала. Та і замороків нема по папках лазити розставляти усе.

Після оновлення перекинув моди з 0.8.4 в 0.8.5 при спробі увійти в снайперський приціл на ИС3 , танк підвіс, приціл піднявся вверх і ні їздити ні стріляти не міг, довелося швиденько всі моди видалити і перезайти в гру, на благо я за камінюкою був, збили 300 хп тільки. Скачав модпак від джова в 5 кліків поставив, все супер.

Згоден є все і одразу.

Тай "допіляти" швидше (часами і тд) ніж знов все шукати і збирати (або перевіряти роботу старих) самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно вийшло

GOe4M.jpg

qr6xN.jpg

oik6v.jpg

Перший ВК 2 0,01 - зразу поїхав за ним по полю, а не в місто. Він і приніс напевно удачу :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от така от фiгня малята (с) :(

w400_270f8925c636151d436a23266c9cd8b6.jpg

якби тупий олень на т43 не онанiрував а збив захват то виграли б :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132 за таку к-ть досвіду тобі не дали знака класності? чи ти давненько зі сток пухкавкою воюєш на ньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, слухай, а тебе не дратують всі ці яскраві штуки що ти понаставляв ? мені б то мішали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за таку к-ть досвіду тобі не дали знака класності? чи ти давненько зі сток пухкавкою воюєш на ньому?

ну як сказати, десь днів 3-4. Мабуть на ньому треба більше досвіду щоб була медалька

слухай, а тебе не дратують всі ці яскраві штуки що ти понаставляв ? мені б то мішали...

поки ні, коли почнуть - знесу) Я зараз нове оформлення собі поставив...

Про екіпаж казати чи ні? - Наваки ж не працюють.

просвіти мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132,Про екіпаж казати чи ні?

- Наваки ж не працюють.

Докачає до 100 запрацюють, мені теж не сильно хочеться віддавати 200 голди за переучування.

lZ0Re.jpg

стокова пукалка рулить)

А ще не придумали з елементами еротіки? Булоб цікаво)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще не придумали з елементами еротіки? Булоб цікаво)))

заставки є такі але я не один граю на мому компі)

подивіться пару відео ржачних) особливо про мауса з барабаном)

http://www.youtube.com/user/evgenbelov

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132,Про екіпаж казати чи ні?

- Наваки ж не працюють.

Докачає до 100 запрацюють, мені теж не сильно хочеться віддавати 200 голди за переучування.

Для чого голда ???

По 20 к срібла на рило члена на людину ( по акції 10К намагаюсь їх чекати)

Робиш скидання .

Основний навак стає 100%.

Другий( додатковий) вибираєш по новому - безкоштовно. Але відсоток знизиться.

___

А так як зараз другий перк не працює (і перший не 100%).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене при не 100% екіпажі перк командира працює - це я про лампочку. Тому, думаю, що і всі інші перки працюють так само, якщо основний екіпаж не 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене при не 100% екіпажі перк командира працює - це я про лампочку. Тому, думаю, що і всі інші перки працюють так само, якщо основний екіпаж не 100%.

Глюк?

таке не завжди проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...