Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

vetalforever]

http://wiki.worldoft...ftanks.ru/ШТ-1А Чим не офіційна інфо?

Да чого ти докулупався як п"яний до радіо. До чого тут цей чудо танк до бонус кода? Тетрарх і американський лт зараховувались без БК.

На рахунок танка:

JezWI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ти ба який "глазастий", а де ти програв -срав своє почуття гумору? Невже так тяжко підтримати тему?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, та не вводь ти той код... мене вже ті танкокульки заколупали в грі... грати не можливо, їх більше ніж китайців тепер стало....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кітайцем IS-2 не на тішусь, Просто танк нагібашка 7 лвл.post-6258-0-35445100-1364825124_thumb.jppost-6258-0-23084300-1364825147_thumb.jp я на ньому Е-75 в нуль розбирав , а про восьмі лвл.взагалі мовчу! ТІЛЬКІБ НЕ ПОРІЗАЛИБ В НАСТУПНОМУ ОНОВЛЕННІ

нехочу тебе огорчыть, но шиэшся твій китаєць на ура.і 7 лвл. про 8 взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви серйозно? Так - башта командира ахілесова п'ята (треба вміти ховати), але називати - башту "картоном" - язик не повертається. Лоб башти витримує -99% попадань, більш ніж достатньо.

Та ладно, шиється лоб башти аж гай шумить , от тільки багато лосів стріляють не в башту, а в лоб корпуса, і не пробивають , а башта під кутом у всіх погано пробивається.

p.s. у мну Тигра Р немає, але ті що зустрічав, в лоб башти пуляю, пробиття в 95%. (пуляв з ИС3, М103, ИС-8, Т-32), з нижчих левелів не пам’ятаю , але точно пробивав льохко.

броня башти 120/80/80 і то під прямим кутом майже. вона просто не може витримати 99% попадань.

М103, ИС-8,

Ти забув додати голд снаряди і топ гармати 10 лвл.

Хоча сперечатить з людиною, як на практиці на Тигру Р від'їздила 0 боїв - без сенсу.

Додам, тільки що крім броні треба враховувати +145 мм ЕКРАН .

ну і пруф відео (див. з 3 хв)

http://youtu.be/ph64WYkN-N4

Ще один тупий жарт від ВГ

http://youtu.be/hpk8lH1LrAA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кітайцем IS-2 не на тішусь, Просто танк нагібашка 7 лвл.post-6258-0-35445100-1364825124_thumb.jppost-6258-0-23084300-1364825147_thumb.jp я на ньому Е-75 в нуль розбирав , а про восьмі лвл.взагалі мовчу! ТІЛЬКІБ НЕ ПОРІЗАЛИБ В НАСТУПНОМУ ОНОВЛЕННІ

нехочу тебе огорчыть, но шиэшся твій китаєць на ура.і 7 лвл. про 8 взагалі мовчу.

Да я не спорю що шиєця IS-2 танками 8 лвл. на ура!

Але я і не атакую на ньому прямо в лоб в лоб , щоб мене пробивали хто не попадя!

Просто я себе серед 8 лвл.ТТ почуваю себе на рівні. Далеко не кожен навіть на 8 лвл. тт набиває в середньому 1600 урона за бій а я на IS-2 просто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому не важко, будь-ласка запакуйте в архів папку 1apr, яка знаходиться в папці з грою по адресі: World_of_Tanks\res_mods і викладіть десь на файлобмінник.

За ссилку буду дуже вдячний!

А то я її в себе видалив в надії що собака перестане вити і тепер не запускається гра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти думаєш я не перепробував всі варіанти маніпуляцій перш ніж тут просити допомоги? Пробував...

Лаунчер перевіряє і пише що гра не потребує оновлення, натискаю ГРАТИ і вилазить помилка що відстуній файл .../1apr/content.pkg

Хелп!

Змінено користувачем romzes
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes, лови fileshare01.png

але лаунчер має оновити всі ці файли, можливо треба було створити папку 1apr

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую! Все ок.

знайди у папцы рес/ аудіо/ файл ambient_hangar_1apr_dog.fsb

і викинь на роб стіл

в мене не виє

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кітайцем IS-2 не на тішусь, Просто танк нагібашка 7 лвл.post-6258-0-35445100-1364825124_thumb.jppost-6258-0-23084300-1364825147_thumb.jp я на ньому Е-75 в нуль розбирав , а про восьмі лвл.взагалі мовчу! ТІЛЬКІБ НЕ ПОРІЗАЛИБ В НАСТУПНОМУ ОНОВЛЕННІ

нехочу тебе огорчыть, но шиэшся твій китаєць на ура.і 7 лвл. про 8 взагалі мовчу.

Да я не спорю що шиєця IS-2 танками 8 лвл. на ура!

Але я і не атакую на ньому прямо в лоб в лоб , щоб мене пробивали хто не попадя!

Просто я себе серед 8 лвл.ТТ почуваю себе на рівні. Далеко не кожен навіть на 8 лвл. тт набиває в середньому 1600 урона за бій а я на IS-2 просто!

тобто ти бэш танки в спину і кажеш що ти крутий? я правельно зрозумів?

я можу посмотрити що не кожен бій ти набиваєш 1600 урона. це ВБР. ти виїдеш не там де треба тебе арта вирубає ван шотом і все.

ис 2 = ис . це факт. два хороших танка але качать що це мего танк нагіба неможна,

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не міг на AMX 50 120 воїна взяти, а вчора аж двічі вийшло! Ще й знак класності "Майстер" отримав...

Se5Y3.th.jpg Реплей

dEuGU.th.jpg Реплей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти забув додати голд снаряди і топ гармати 10 лвл. Хоча сперечатить з людиною, як на практиці на Тигру Р від'їздила 0 боїв - без сенсу. Додам, тільки що крім броні треба враховувати +145 мм ЕКРАН .

Добре КЕП, не сперечайся, я також не буду :), 5-6 левел мо і не пробиває, і вона витримує 99% попадань.

p. s. якщо я на ньому і не грав, то не значить що не знаю як і куди його пробивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво яка "моральна" людина летить танкувати на ТТ 7 рівня коли потрапляє до 9 рівня (в дні списку)?

Я вже мовчу яка там арта - Тигр там ваншот.

Про яке пробиття (броню), в такому випадку, можна говорити?

Звичайно мова йшла про бої з однокласниками (в даному випадку Т29).

І в таких сетапах Тигр Р "таще" і танкує.

На свому рівні танк - імба. І далеко не картон а навпаки.

Головне вміти застосувати(на далеких дистанціях - з його точністю і скорострільністю,Тигра ж пробити майже не можливо) .

Т29 - на далекій відстанні в дуелі програє - точності не достатньо, габарити великі, перезаряд довший, дамаг більший (але якщо він не проб'є).

До речі, про танкування через башту знають далеко не всі гравці рандома, .

Це і була головна думка мого меседжа. (У відповідь на твердження - що танк "картон").

Р.S. Нікого не хотів образити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшов Т29 і на Пигрі зараз катаюся. Моя особиста думка що Пигр наааабагато кращий, комфортніший і більш нагібаторський танк. Так через башту грати класно в Т29 але можливостей в рандомі не багато, особливо коли олені бандою поїхали в твоє "укромне місце" а тобі треба тримати інший фланг де через башту грати не реально, а в тіло він прошивається на ура. Друге діло Пигр, він універсал, я себе комфортно почуваю в боях з 8 танком підтримки і агресором з однорівневими танками, і спеціально шукати місцину під нього не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не крутіть, але до кожного танка треба звинути, і нема такого танка, який би задовільнив усіх гравців.... На німцях грав - подобалось, на СССР грав - подобалось, Америкоси теж гнуть... до всього треба різний підхід та вміння. Але в мене нема вже аж самого кращого танка, окрім КВ-5 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж самий фановий КВ5.Але щось останнім часом взагалі кепсько фармить.Урізали фарм,шолє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зараз взагалі мало граю, на КВ-5 не завжди навіть зірку збиваю... тому не скаж про фарм, але тобі ніхто не скаже що там десь урізають 10-15% від фарму прем-танків, тим більше тих що вже нема в продажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки про 7 лвл...

кв-3 в ***і мав ваших тигрів такі плюхи лювить мама не горюй...2 бої: з однорівневими і вищими лвл...

перезаряд і динаміка не то да...

20130319_1840_ussr-KV-3_38_mannerheim_line.wotreplay

20130320_2028_ussr-KV-3_18_cliff.wotreplay

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D.I.M.A, обережніше з висловлюваннями, а то накаркаєш :)

Якщо чесно, то в мене був випадок в практиці (випадок правда "сферичний у вакуумі") коли Тигр нагнув Іс-3. Для справедливості зазначу що Ісом керував точно не нуб, правда він був стоковий і без обладнання а Тигр навпаки топ і з обладнанням. Тим не менше в Іс-3 бронька товща, раціональні кути її нахилу і хп троха більше. Тому якщо ти на КВ-3 поставив на своє місце кількох оленів в рандомі це не означає що танк імба, це взагалі нічого не означає, ібо

На німцях грав - подобалось, на СССР грав - подобалось, Америкоси теж гнуть... до всього треба різний підхід та вміння.

Єдине відверте лайно-ТТ на 7 левелі це АМХ М4(1945), а всі інші нагнуть КВ-3 точно з такою самою імовірністю як і навпаки.

zigorko,VaLeRa, дааа, КВ-5 уже нє торт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...