Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ну тут не вгадаєш. Якшо нормальний боєзапас на борту то мона і набрати. Брати гірку на Ласвілі бб просто безглуздо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив ото блiн Е100, десять боiв одна перемога :(, й танк нiби не поганий :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну там як, тільки башні виловлюєш над гіркою. ББ завжди "непробил" випльовує. Фугаси хай і по 100 але пробивають і калічать екіпаж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тiльки що моя команда поставила лiчний рекорд (принаймнi з тих боiв, що звертав увагу ), просрали бiй з рахунком 2-15, при чому 8 наших нубiв нанесли 0 дамага, жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, а як почнеш звертати то призадумаєшся.... буває що той 0 мають всі 4-5 топа.... і пострілів по 0-3....

Дамаг не завжди головне

теоретично залежить від того по кому стріляти мабудь, хоча розробники казали що там усе прирівняли в якомусь патчі. Але я сам бачив як Лейхтрактор, нанісши 20 урону, заробив біля 900 чистого опиту :) - урон він наніс Арті 8 рівня...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата: теоретично залежить від того по кому стріляти мабудь, хоча розробники казали що там усе прирівняли в якомусь патчі. Але я сам бачив як Лейхтрактор, нанісши 20 урону, заробив біля 900 чистого опиту :) - урон він наніс Арті 8 рівня...

Не залежить від того кому... Залежить той хто... У леч трактора просто коеф круче.... А чим вище рівень техніки тим коеф менший... От і вся математика... Для бабла - спочатку стріляєш мєлкє говно а потім дамажиш топів, просто не факт що то вигідно команді....

Рахую розробники в цьому не допрацювали, повинно бути градація хто і кому дамаг наносить... ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я трошечки не дорозвинув мислю: мав на увазі, що вигідно нижчим рівенем дамажити вищий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий урок слоупокам на ТТ 7-8:

agv82.jpg

i0Q6R.jpg

waSoi.jpg

Змінено користувачем w1se
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у там як, тільки башні виловлюєш над гіркою. ББ завжди "непробил" випльовує. Фугаси хай і по 100 але пробивають і калічать екіпаж

1. Той хто виставляє башню над гіркою - світиться - може вигрібти плюху від арти (в принципі я вважаю що ТТ там потрібні лише як меблі - стримувати наміри прорватись на арапа і підсвічувати особливо хитрих для арти). Чия арта буде влучніша той і матиме перевагу при прориві.

2. Знову ж, той хто виставляє башню - виставсяє також і башенку командира і головне мати влучну гармату щоб туди поцілити.

3. Не так багато (по часу) та башня стирчить щоб порціями по 100 дамага знести бодай половину ХП власника цієї башні щоб отримати суттєву перевагу.

Тому не бачу сенсу возити фугаси лише з такою метою. Сам воджу 3-4 фугаси для збиття захвата бази (може й більше, в залежності від об"єму боєкомплекта) і десь по 2 голдових снаряди для "вирішального пострілу", щоб затащити бій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. арта стріляє раз в 15-20 сек, тому тт не тільки для мебелі і прорив залежить не тільки від арти.

2. да ну, в командирську баншю з 150 метрів не влучиш, якшо танк "танцює", хіба на вдачу.

3. Коцати екіпаж, танк.

В цілому я з тобою згодний, але я казав, що фугаси тільки при хорошому боєзапасі. Для мене 30-40 снарядів вистачає (ніколи не виходило більше зробити) якшо без барабана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тiльки що моя команда поставила лiчний рекорд (принаймнi з тих боiв, що звертав увагу ), просрали бiй з рахунком 2-15, при чому 8 наших нубiв нанесли 0 дамага, жесть

лол, я бачив якось було 15:0 (ми виграли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диалог из WoT:

ххх: СУ-8 ник не очень

COCuTeCTBOJl: да знаю. молод был, горяч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тiльки що моя команда поставила лiчний рекорд (принаймнi з тих боiв, що звертав увагу ), просрали бiй з рахунком 2-15, при чому 8 наших нубiв нанесли 0 дамага, жесть

лол, я бачив якось було 15:0 (ми виграли)

В мене рекорд -2-13 :rolleyes: і не раз. 0-15 вже нікого не здивуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

танки красиві на ультра) 60-90фпс, в мене такої радості ще не було

Які деталі взяв , колись :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех останній бій на 212-му - хоч і косий, але майстер критування :)

post-1796-0-74845600-1363184888_thumb.jp

Лишилось мені відкрити лише Об'єкта 263 (майже 300К досвіду) і буде відкрита вся гілка СРСР.

На Т-34 збираю 35К досвіду, щоб коли відкриють другу гулку радянських СТ відразу взяти наступного танка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай завдяки ФПС зростає твоя стата.

дай да бог, хотя зараз не до нагиба, роздивляюсь графон який був мені не доступний. Між мінімумом і ультра велика різниця я вам скажу

Які деталі взяв , колись

Core i5-3470 s1155 3.2GHz 7MB GPU 650MHz BOX

Материнская плата Asus P8B75-M

Seagate 1 TB 7200 rpm 64 MB SATAIII

Silicon Power DDR3 4GB 1600Mhz х2

Asus HD7770-DCT-1GD5 PCI-E

Блок питания Chieftec APS-500S

+корпус

намудохався вчора з тим усім, тільки заходиш у гру відразу викидає і пише "видеодрайвер перестал отвечать и бил успешно восстановлен" ...перепробув усе що пише в гуглі проте рішення знайшов під носом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...