Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Победа!

Бой: Малиновка 2 марта 2013 г. 14:47:48

Танк: Valentine AT

Получено опыта: 1 258

Получено кредитов: 17 976

Достижения в бою: «Воин», «Эксперт» Германия, «Бронебойщик», Знак класcности «Мастер»

Гну дрібноту :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Mykola81, я сьогодня на Тетрисі взяв експерта Німетчини :)

lerov, цікаво як вони рахують цей потенційний урон - по максимально можливому урону від відрикошетившого снаряда, чи мінімум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, я сьогодня на Тетрисі взяв експерта Німетчини :)

lerov, цікаво як вони рахують цей потенційний урон - по максимально можливому урону від відрикошетившого снаряда, чи мінімум?

+\- 25 % :_04:

A0ljq.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по максимально можливому урону від відрикошетившого снаряда, чи мінімум?

швидше, по середньому арифметичному
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову про команду або про везіння :(

і я вас розумію :_03:

надамажив ще й мінус по сріблу :(

vh7Ff.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мене за останні 5 боїв "нубйо" дістало.... хочу докачати екіпаж до 100% на Туре Т-34, 5 зливів, це при тому, що я будучи майже внизу списку, набиваю на тому корчі 1000-1300 дамага... КВ-1С в лоб пробиваю(голдом) ))), гну КВ-1 льохко, а вся команда зливається за 5 хв...... :0156::0115:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте моди, на прозрачний прицел, лог демага і кольоровий чат будьласка)) ато шо ненайду то непрацюэ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте моди, на прозрачний прицел, лог демага і кольоровий чат будьласка)) ато шо ненайду то непрацюэ.

будьласка

моди 40т

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мене за останні 5 боїв "нубйо" дістало.... хочу докачати екіпаж до 100% на Туре-34, 5 зливів, це при тому, що я будучи майже внизу списку, набиваю на тому корчі 1000-1300 дамага... КВ-1С в лоб пробиваю(голдом) ))), гну КВ-1 льохко, а вся команда зливається за 5 хв...... :0156::0115:

Ось тому то я і пішов в літачки (war thunder). Там теж зливи бувають, але твій заробіток напряму залежить від тебе. Скільки настреляв - стільки і маєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте моди, на прозрачний прицел, лог демага і кольоровий чат будьласка)) ато шо ненайду то непрацюэ.

будьласка

моди 40т

вроді нормальні моди , а які файли відповідають за приціл?

Змінено користувачем Foross
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки настреляв - стільки і маєш.

та і тут скільки настріляв, стільки маєш)), але чомусь часто виходить щр при поразці настрілюєш більше ніж при перемозі :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут дуже багато залежить від команди. От наприклад:

idP9c.jpg

Опинився внизу списку, при цьому набив майже 1100 хп, але команда злилась. От ніби і набив не мало (враховуючи рівень танків суперника), а заробив біля двох тисяч всього :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу наступний бій. Рівень суперників майже такий самий, але команда краща і виграш. Результат -- 16 тис чистого срібла. Різниця величезна, враховуючи майже такий самий результат, настріляний мною. Виходить, я отримую не лише те що від мене залежить, а і те що від команди.

nKQtJ.jpg

Famt.jpg

ONlrf.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Командна гра, а тому треба думати більш стратегічно і оцінювати ситуацію на всій карті.

А не тільки дамажити.

Багато нубів в команді - тактика одна, нуби в суперника - інша (аби встиг когось зловити).

Ну і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну нах ті танки, грати не можливо взагалі!

та ну :0001:

зранку 15 боїв 10 перемог :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То і в мене теж ))) 15 боїв 10 перемог, але зливаються шо жесть! Я на ст витягую бій замість тяжів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приціл 40тонн дуже нагружає систему, да і набридає швидко. Якщо стояв стандартний то краще постав як у джова, лог дамага як на мене кращий у цього хлопа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте моди, на прозрачний прицел, лог демага і кольоровий чат будьласка)) ато шо ненайду то непрацюэ.

тут для лiнивих, а оскiльки я й сам яскравий представник цього виду людей :) то цей модменеджер менi швидко й несамовито сподобався : http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/632775-wot-mod-manager-v-0600-81-%d0%bc%d0%be%d0%b4-084-%d0%be%d0%b1%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%be-01032013/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...