Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Покатався на китайському Т-34. Не без везіння, 2 фраги були АФК, третій - просто дерев"яний.

bDnBu.jpg

Kx4MX.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грати сьогодні просто не можливо!!!! 15 зливіві і я зробив альт+ф4

Я ж говорив ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гииии - подивився тількі що попередній пост від lerov, так от прийшла така думка:

На питання: Ви хтіли щось нове на 23 лютого?: - відповідь третя картинка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грати сьогодні просто не можливо!!!! 15 зливіві і я зробив альт+ф4

в мене не так критично, 14 боев 12 побед.

Вернувся з роботи і виявив що свиснули ящик на мейлі та в танках пароль поміняли...Прийшлось повозитись з годину поки все відновити(

Добре що хоть голда з танками на місці)

Також відчув переваги х5

Sncr7.th.jpg r5n9G.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але коли береш х5 то радує )

Победа!

Бой: Прохоровка 23 февраля 2013 г. 11:41:56

Танк: ELC AMX

Получено опыта: 8 520 (x5 за первую победу в день)

Получено кредитов: 48 804

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, ну практично, тепер в мене всі танки в ангарі укомплектовані всіляким барахлом, КВ-5 має 1500 голдових снарядів, ні у на декілька танків, що

качую, теж купив по пару сотень пульок :_08: . ну а навіщо мені стільки срібла - танків не купую, та й на танк ще лишилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки,від чого пінг залежить? Це просто піпец,неможливо грати взагалі.Танк не їздить,а плаває.Від 400-до 700.Вже злості не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки,від чого пінг залежить? Це просто піпец,неможливо грати взагалі.Танк не їздить,а плаває.Від 400-до 700.Вже злості не вистачає.

вiд провайдера й вiд сервера, для початку спробуй провести по одному бою на кожному серверi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже на третьому сервері одне і теж.Зараз ще три спробую.Вчора все гут було.Укртелеком,"ОГО".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже на третьому сервері одне і теж.Зараз ще три спробую.Вчора все гут було.Укртелеком,"ОГО".

ну раз вчора все гуд було , а сбогоднi нi, знач в укртелекома десь аварiя й пустили iнет десь по запасному маршруту з меньшою пропускною здатнiстю чи iншими характеристиками, впливаючими на пiнг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже на третьому сервері одне і теж.Зараз ще три спробую.Вчора все гут було.Укртелеком,"ОГО".

ну раз вчора все гуд було , а сбогоднi нi, знач в укртелекома десь аварiя й пустили iнет десь по запасному маршруту з меньшою пропускною здатнiстю чи iншими характеристиками, впливаючими на пiнг

в мене укртелеком ніяких проблем немає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До сраки,така срака.Не буде толку.Закон подлості.Як тільки акція,відразу якась лажа.Тьху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132 щиро вдячний,за спробу допомогти.Але якщо не важко-на пальцях.Я ніц не тямлю в цих примочках,всяких.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko,Пінг також може залежати від навантаження на сервер. Тому під час акції нічого дивуватись. Грай зранку, в обід, вночі, але не в прайм-тайм.

Як тестив 6й сервер пінг був 70 за те фпс чомусь замість 30 - був 50-60.

Пінг - це мінімальний час за який сигнал від тебе доходить до сервера. Залежить як від нюансів з твоєї сторони (провайдер, дроти...), так і від серверу який пінгується (випробовується на швидкість доступу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрутка на дроті до мого компа від модема,що стоїть в іншій половині будинку,сильно на пінг впливає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, не зовсім зрозумів останній твій пост, але пінг перевіряється оцінюється порівнянням: якщо до сервера Укртелекомку пінг 30-50 а до WOT 120 - значить проблема у WOT-сервері. А якщо що до Укртелекому, що до ВОТ, що до любого іншого потужного (з високою пропускною здатністю) сервера пінг високий (рівний високому пінгу у грі або більше) - значить проблема між тобою і провайдером, у твоїх скрутках, дротах і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...