Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

мені здається фану все ж таки більше отримується від танків ніж від ПТ - рух, пальба, ололо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Т21 не пофармиш. Фан теж спірне питання, в залежності від вміння грати (навак СТ- і ЛТ- вода). З явних плюсів танка - хороший огляд. Чудовий як пасивне світло.

На цій ПТ не грав - хоча однокласники відносно не погано фармлять (СУ-100, Відьма - перевірено). ФАН - якщо любиш із засідок карати (ПТ "стаіл").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще врахуй перспективи.

Jagdpanther - ще не чув про неї негативних відгуків (обєктивно).

Т71 - якщо є досвід гри на "барабанах" франції, теж цікавий варіант. Дуже швидко перезаряжається барабан. Сам зараз пробую обкатати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть візьму JagdPanzerIV, всеж з кожним рівнем німецькі ПТ-ки тільки радували, особливо Штуг :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж вони радували неймовірно.Радість моя почала пропадати,коли Фєдьою воював.Зараз на ЯгдТигрі її,радості,взагалі не лишилося.До ЯгдПанзер Е100 лишилося 60 тис.досвіду,але в сумнівах чи брати.Напевне пересаджу скілований,перкований екіпаж назад на Штуг,ЯгдПантеру і буду кустодрочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від Феді залишились двозначні враження :sm128:, грав на Квасі так він мене нокаутував за 2 постріли, а на Т-34-85 закрутив його, 4-5 снярядів в борт і Федя вже спостарігає за боєм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німецька "Сковорідка" 6 левела - як на мене УГ. Так, вона малопомітна, але порівняйте її гармату з гарматою Су-100. Як на мене Т21 "веселіше", хоча на ЛТ не тягне, маневровість і швидкість не ахті, завжди я чомусь норовлю на ньому потанкувати, але проти кого? 7-8-9 левел?

Якщо Сковорідку (Ягпанзер4) кидає в низ - вона - м"ясо, якщо Су-100 - вона може якщо доживе до фіналу бою затащити навіть проти 8 левела. Але наступна, Ягпантера - кльова.

Коротше якщо хочеш динамічних боїв, бери Т21, якщо "сонних" засідок в кущах - Ягпанзер4. Фарм буде однаковий, фан - тут на колір і смак товариш не всяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно побігав на стоковому ВЗ-120 , витягли бій

20130220_2000_china-Ch18_WZ-120_19_monastery.wotreplay

post-9119-0-26244700-1361383973_thumb.jp

post-9119-0-07429700-1361383982_thumb.jp

post-9119-0-17311900-1361383992_thumb.jp

post-9119-0-47041900-1361384003_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79, поясни :), що вони там навидумували знову? Там не йшлося про якись кординальні зміни в грі.

которое оптимизирует некоторые серверные процессы.

не знаю як в кого, а у мене гра не запускається ні з одним модом. переставляю гру заново. на їхньому форумі все написано. http://forum.worldoftanks.ru/

все на місці, все працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, знов купив то відро з гайками? :) Як розкусиш шо це за звір - будеш ногібати. Вона гарно рикошети ловить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скучаю за танками... Збираю нову комплектацію і вже 2 тижні без компютера(( Лише ноутбук, який на таке не здатний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, знов купив то відро з гайками? :) Як розкусиш шо це за звір - будеш ногібати. Вона гарно рикошети ловить.

Так подобається апарат, особливо на "комфортних" картах :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабаром 23.

wotanks.com-february-23-action.jpg

Я вже підфармив грошенят трошки( див. скрін вище), безліч відкритих машин.

В кого є інформація (аргументовані думки), що буде на акції?

Нагадаю що було минулого року

Команда разработчиков анонсировала новую акцию, посвященную празднику настоящих мужчин — Дню Защитника Отечества. Как обычно, Вас ждут большие скидки и подарки! Не упустите возможность воспользоваться условиями акции и приобрести необходимое в период с 10:00, 22 февраля до 9:30, 27 февраля.

УСЛОВИЯ АКЦИИ WORLD OF TANKS КО ДНЮ ЗАЩИТНИКА ОТЕЧЕСТВА

  • Опыт за первую победу в день увеличивается в пять раз для каждого танка в ангаре игрока;
  • Скидка 50% на покупку советских танков: T-34, Т-34-85, Т-43, КВ-13, КВ, КВ-1С, КВ-3, ИС, СУ-85, СУ-100, СУ-152;
  • Скидка 50% на оборудование (досылатели, приводы наводки, противоосколочные подбои и т.д.);
  • Скидка 30% на все камуфляжи;
  • Скидка до 58% на премиумные снаряды.

Но и это еще не всё. В магазин подарков World of Tanks будет добавлен специальный праздничныйподарочный пакет.

ПРАЗДНИЧНЫЙ ПОДАРОЧНЫЙ ПАКЕТ НА 23 ФЕВРАЛЯ

Состоит из:

  • 2.300 игрового золота;
  • 2.300.000 кредитов.

Праздничный подарочный пакет, приуроченный ко Дню Защитника Отечества, 23 февраля, будет доступен в магазине подарков «Мира Танков» на всём протяжении действия акции.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж чекаю акції з нетерпінням. Вагаюсь бо не знаю чи продавати т-43 чи ні. Чи потримати на акцію і ще зняти х5 щоб не тратити пару к вільного досвіду.

АААААА! Нарешті продам те відро :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олені завжди на місці, і акції тут не причому.

Тільки ці олені концентруються на однакових танках, кучкуються разом в 1 бій і влаштовують групову операцію "Кірпічі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://worldoftanks.ru/news/2003-special_23_february/

Танкисты!

Ко Дню защитника Отечества команда Wargaming подготовила для вас специальную праздничную акцию.

С 22 февраля 10:00 (МСК) по 25 февраля 9:30 (МСК) всех игроков ожидают приятные скидки и бонусы:

x5_25.png Пятикратный опыт за первую победу в день на каждом танке.

shell_25x25.png Скидка до 50% на премиум снаряды как за игровое золото, так и за кредиты.

tech_g_25x25.png Скидка 50% на премиум снаряжение (большие аптечки, большие ремкомплекты и т.д.).

tech_25x25.png Скидка 50% на снаряжение (аптечки, ремкомплекты, огнетушители и т.д.).

gear_25x25.png Скидка 50% на оборудование (досылатели, усиленные приводы наводки и т.д.).

camouflage_25x25.png Скидка до 40% на покупку камуфляжа для всей техники.

vp_25x25.png Скидка 40% на покупку эмблем и надписей для всей техники.

А также — дополнительный опыт за получение медали «Защитник*»:

defender.png

При получении медали «Защитник» на любой технике к заработанному за бой опыту будет добавляться дополнительно 1250 единиц опыта (только на время действия акции).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...