Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

халявного Колобанова з 0,8,4 більше не буде ...

Исправлены некоторые ошибки в начислении медали Колобанова для случаев, когда участники обеих команд до окончания боя выходят в ангар.

Так це ж до штурму Маліновки і Вестфілда (саме там Колобанови і заробляються на халяву) не відноситься. Щоправда ці 2 штурма будуть перероблятись в цьому патчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Vadimm, це відноситься просто до штурму, лише в цьому режимі можно було отримати Колобанова, при умові, що 5 танків противника вийшли в ангар не ушкодженими.. А на якій карті - це вже не важно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, мабудь зараз на той тест черга зо пару тищ гравців :(

СУ-100Y я вже на основі завалив, думав що вона набагато крепша, аж сховався, як її побачив... а виявилось, що пробивалася вона скрізь де стріляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от замітив багато хітродупих лт.Виїжаю на тт чи ст 6-8 рівень і тд,а воно треться перед носом і урон собі робить,потім їде світить здихає а мені штраф :)

Ну і Т-71 вже задрав,пушка все і вся виносить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от замітив багато хітродупих лт.Виїжаю на тт чи ст 6-8 рівень і тд,а воно треться перед носом і урон собі робить,потім їде світить здихає а мені штраф :)

В мене такі відразу помирають , мені пофіг на штраф , а йому на ремонт точно не вистачить :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у блiн, мали арту на 10 ур топову перевести :( я так пнувся, качав , щоб 4 топи було артових й по 3.4кк купувати,а не по 6.1кк потiм, викачав, а вони не переводять :( Зате хоть вся арта топ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, так казали ж не раніше літа арту перекинуть :)

та я щось про лiто провтикав, хоча вже пофiг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, ти Маньяк! я почув про літо, та пнутись перестав :)

та коли ВБР благосклонний, то на артi грати одне задоволення, а от коли нi то капець звичайно, в мене на той момент вже були предтоповi арти, й треба було вкачати в середньому по 100к досвiду на кожнiй, то я й качав по 2-3 тисячi в день в середньому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про бонус код всі знають?

Подобається мені ПТешечка, але при умові гарної команди попереду :)

post-1796-0-81318500-1360871518_thumb.jp post-1796-0-74116700-1360871522_thumb.jp

бо самому на ній бій тягнути важко.... програшних боів з таким дамагом в мене дуже багато :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програшних боів з таким дамагом в мене дуже багато

як я вас розумію...

SChpF.th.jpg v2mj6.th.jpg

акція радує

Uu73l.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мод белые текстуры подбитых танков 0.8.4

Добавленные танки:

- UC 2-pdr

- Valentine AT

- Alecto

- АТ 2

- АТ 8

- АТ 7

- АТ 15

- Tortoise

- FV215b 183

- PzKpfw I

- PzKpfw I Ausf. C

- PzKpfw II Ausf. G

- СУ-100Y

Мод белые текстуры подбитых танков является одной из популярных модификаций игры World of Tanks. Теперь она представлена и для патча wot 0.8.4. Модуль полностью обесцвечивает все crash текстуры, а другими словами, все подбитые танки становятся белого цвета. Многие из вас спросят - а смысл от этого? Смысл не глубок, каждый из вас попадал в ситуацию когда ваш противник начинает прятаться за трупом подбитого танка. Когда вы подъезжаете к другой стороне танка, за которым спрятался злопыхатель, начинается перестрелка через щели, или те места где корпус противника вышел за рамки подбитого танка. Все подбитые текстуры имеют темный цвет, что делает процесс выцеливания, занятием не из легких. Особенно трудно различить текстуры живого и подбитого танка, когда оба принадлежат к одной нации. С этим модулем вы всегда будите четко видеть границы обоих танков и ваша боевая эффективность в таких ситуация возрастет в разы.

Особенностью этого обновления модуля является уменьшенные текстуры до 4 пикселей, что делает его невероятно легким. Вам больше не придутся скачивать 120 метрового монстра, архив весит 0.28 MB. Это даст вам не только экономию времени при скачивании, но и небольшой прирост FPS в игре.

Единственное проблема возникла с топовым танком Великобритании, разработчики зачем то использовали непосредственно файл текстуры танка. При попытки обесцветить crash текстуру, сам танк становится белым, вне зависимости от того, целый, он или нет!

http://wot-planet.co...tankov-084.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немецкий топсвет

Чтобы уменьшить потоки слез по толстопарду.

Немецким топсветом на 8 уровне будет вот это чудо (про него уже Серб рассказывал, но вдруг не все помнят):

RU 251 Prototype SpPz mit 90mm BK

oISUK-tIt8g.jpg

Dimensions: 6.2 m x 3 m x 2.49 m

Crew: 4

Weight: 24 tons (loaded)

Speed: 78~80 km/h

Main Armament: 90 mm PzK

Engine: Daimler-Benz diesel, 500 hp

Ground pressure: 0.70 kg/sq.cm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, я схожий мод одним з перших шукаю, коли нова верся гри виходить, звик вже :)

Я так зрозумів, що потрошечкі ЛТ виводять на 8 рівень у всіх націй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Южный берег 16 февраля 2013 г. 7:32:26

Танк: Объект 212

Получено опыта: 4 635 (x3 за первую победу в день)

Получено кредитов: 50 314

Достижения в бою: Знак класcности «Мастер»

Рандом був прихильний , особливо сподобався ваншот Лори на ходу на пляжі , хоч стріляв на удачу

post-9119-0-00718000-1360993634_thumb.jp

post-9119-0-91853000-1360993643_thumb.jp

post-9119-0-72844200-1360993654_thumb.jp

20130216_0732_ussr-Object_212_39_crimea.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, я так бачу , що тільки в Льови були яйця залізні, і він витримав влучання без крита модулів :)

MANJAK11, про Маньяка я вже казав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора син грав на тесті - каже топ ПТ Бритів це щось... голдові фугаси наносять урону під 2000 не залежно куди паляти. Маусу в лоб 30-50% знімає з критом майже всіх модулів... На 5 рівні ПТ має 200мм броні лобової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...