Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

таких проблем, як у вас, не помічав!

клієнт працює стабільно як з модами так і без них... (і тестовий клієнт теж добре працював)

на компі 50 фпс, на ноуті 35 - все стандартно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

в мене проблема була в модпаці від ПРОТАНКИ. Чекатиму стабільну версію. То десь від Номара 5 та далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно пробую вийти в бій на ИС-4, пише "Недостаточно боекомплекта, продолжить?". Скасував, передивився -- танк заряджений, але кнопочка "Обслуживание" мигає червоним, ніби снарядів дійсно немає.

Ніяких модів не ставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно пробую вийти в бій на ИС-4, пише "Недостаточно боекомплекта, продолжить?". Скасував, передивився -- танк заряджений, але кнопочка "Обслуживание" мигає червоним, ніби снарядів дійсно немає.

Ніяких модів не ставив.

Обнова млін.. Як завжди спішили випустити.. Толку мало з того всього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа певно не в обнові... У мене все працює і з модами і без. (моди від проТанки), нічого не вилітає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясність про марафон. мусово кожен день заходити і набирати по 20к досвіду щоб виконати 30 раз? тобто раз в день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясність про марафон. мусово кожен день заходити і набирати по 20к досвіду щоб виконати 30 раз? тобто раз в день?

ну раз в день 20к, і на вихідні 3 рази по 10к... щоб разом назбиралось 30 штук виконаних завдань. Тобто в будній день ти виконуєш 1 раз, а на вихідні (субота-неділя) можеш виконати 3 рази в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 разів, але якщо часу нема то краще на вихідних(24 задачкі за 8днів) інше добити десь якось після роботи, та й без прему нема чого братися, бо то вбивство часу і нервів, та й сцуки компенсовують сріблом...

п.с. перший марафон який пропущу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу-неділю можно виконати 3 рази завдання. вісім вихідних днів по 3 рази = 24 рази можно виконати за вихідні, а далі добрати в будні. Або якщо кожен день виконувати все що потрібно, то 19-го числа отримаєш Е25

Змінено користувачем VaLeRa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу-неділю можно виконати 3 рази завдання. вісім вихідних днів по 3 рази = 24 рази можно виконати за вихідні, а далі добрати в будні. Або якщо кожен день виконувати все що потрібно, то 19-го числа отримаєш Е25

не отримаєш ;) ще 20го треба буде 1 завдання виконати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon, якщо дуже захтіти то вже можно отримати, але не нахаляву... але ось ім :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив ПРОТанки... жесть..... вилітає з гри через бій..... в одному бою взагалі прикол, грав САУ, зробив вистріл і БАХ.... я автоматично в ангарі......як????? Наступний бій знову САУ...... вистріл і вилітає клієнт... зайти не можливо, ремонтні роботи на сервері. З цими приколами не встиг виконати задачу Е-25, не вистачило менше 2к опиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив ПРОТанки... жесть..... вилітає з гри через бій..... в одному бою взагалі прикол, грав САУ, зробив вистріл і БАХ.... я автоматично в ангарі......як????? Наступний бій знову САУ...... вистріл і вилітає клієнт... зайти не можливо, ремонтні роботи на сервері. З цими приколами не встиг виконати задачу Е-25, не вистачило менше 2к опиту.

поставив модпак джова, не відображає результат бою, чого хз, не бачив я такого прикола... короче тра тиждень грати без модів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа певно не в обнові... У мене все працює і з модами і без. (моди від проТанки), нічого не вилітає.
аналогічно і дома і на роботі все гуд, можливо нюанс в тому що я ставлю чистий клієнт..(моди також від протанків.)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо нюанс в тому що я ставлю чистий клієнт..

В мене теж чистий клієнт, жодних модів. Глюки є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глюків нема , але грати нехочеться , бо голди не дають :_07:

Пробував знайти якусь онлайн гру технічку -- нічого не знайшов

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо нюанс в тому що я ставлю чистий клієнт..

В мене теж чистий клієнт, жодних модів. Глюки є.

Хоча ні довийобу*** викінуло з боя в ангар уже вдруге..

Ошибка:Ошибка подключения к бою (FINISHED)

hBATZzp5lUY.jpg

Перший раз на почаку боя, другий раз щойно але вже в кінці бою майже. а да танки з бою не відпускає.

З.І.: а мо хто зглазив :_07: бо допоки не писав сюди все було гуд. ТРеба срочно викликати екзорциста :0165:

Змінено користувачем Set
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча ні довийобу*** викінуло з боя в ангар уже вдруге..

Ошибка:Ошибка подключения к бою (FINISHED)

hBATZzp5lUY.jpg

Перший раз на почаку боя, другий раз щойно але вже в кінці бою майже. а да танки з бою не відпускає.

З.І.: а мо хто зглазив :_07: бо допоки не писав сюди все було гуд. ТРеба срочно викликати екзорциста :0165:

все працювало як треба, аж тут ... така ж проблема як у тебе!

зайшов на форум - там срач )))

зайшов в техпідтримку - лежить ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про моди, всякі там ПРОтанки і модпаки джова - файлопомойки. Я особисто юзаю модпак Вспишкі, жодного разу ні глюків ні вилетів не було.

Хто вже катав японські тяжі, як вони вам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые пользователи!

2 сентября в 14:00 (МСК) новая Глобальная карта будет «заморожена» на 24 часа в связи с нестабильностью работы игровых серверов.

О возможном продлении сроков «заморозки» мы заранее сообщим вам на этой странице. Благодарим за понимание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про моди, всякі там ПРОтанки і модпаки джова - файлопомойки. Я особисто юзаю модпак Вспишкі, жодного разу ні глюків ні вилетів не було.

Хто вже катав японські тяжі, як вони вам?

тобто, якщо ти не використовуєш - значить погане? ;)

жартую, звісно. просто хочу сказати, що завжди використовую модпак від ПРОтанки і ніколи ніяких глюків і вильотів не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про моди, всякі там ПРОтанки і модпаки джова - файлопомойки. Я особисто юзаю модпак Вспишкі, жодного разу ні глюків ні вилетів не було.

Я таке саме можу сказати про модпак вашого вспишки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...