Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Vadimm, затянуло назад?

Ага, але вже не так як раніше. Боїв в день менше, по кілька днів не граю і не тягне, новий акк, вся техніка - така яку раніше не пробував - британці, японці, гілки ЛТ овер 5 левела. Єдина арта яку не качав - британська - вже 7 лвл :), таки любов до арти в мене залишилась. Танків стараюсь тримати мало щоб менше "вигулювати" за х2 чи х3 досвідом.

Та сама хєрня що і раніше, тільки тепер раків побільшало, поставив хвм, то аж плакати хочеться. Відчуваю що надовго мене не вистачить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, але вже не так як раніше. Боїв в день менше, по кілька днів не граю і не тягне, новий акк, вся техніка - така яку раніше не пробував - британці, японці, гілки ЛТ овер 5 левела. Єдина арта яку не качав - британська - вже 7 лвл :), таки любов до арти в мене залишилась. Танків стараюсь тримати мало щоб менше "вигулювати" за х2 чи х3 досвідом.

Та сама хєрня що і раніше, тільки тепер раків побільшало, поставив хвм, то аж плакати хочеться. Відчуваю що надовго мене не вистачить.

ну ти знайшов коли повернутись, якраз на канікули... я в цей період колись гру майже на 2 роки закинув)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отак :)

Квитанція

Дата: 21.06.2015 15:03:40

Додана техніка: ІС-5 (Об'єкт 730)

Додані слоти: 1

Добавлено камуфляж

Добавлено камуфляж

Добавлено камуфляж

Добавлена емблема

Добавлена емблема

Добавлено напис

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

san4ez1, я теж дуже хтів цей танк, бо він давався за клановий івент, а його зробити легше ніч персональні завдання на прем танки, ну для мене так точно легше. Тому впирався як міг аби попасти в список призерів, щоб хоча б купити його, але ще й з кланом повезло, отримали 30 квиточків на халявний танк - купувати не прийшлось :).

Не знаю чи він буде гарно гнути, але все рівно, для мене будьякий прем танк з пробиттям понад 167мм - це супер нагібучий танк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nazarqa, дякую. скачаю точно. а от чи буду грати... :)

тільки я шото не зрозумів - що я активував? :)

Змінено користувачем VaLeRa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не збираюся грати в ігри на російських серверах і в російських видавців . =)

В АВ зареєструвався на американському серваку , як вийде -- буду бігати там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nazarqa, та я там давненько зарегався, але не було допуску. а як скачати клієнт гри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це страрий клієнт . Та й не платив я крохмальним років 2 вже =)

Все нове я повидаляв .

Це приблизно , як спалити свого Жигуля =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЛін вже третій раз підряд якийсь прикол не понятний - заходжу в бій, бій починається і виліт просто в ангар, і танк залишається в бою. і так три рази підряд, і на ТТ і на СТ, і на ПТ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з модами ?

та хз, раніше не було таких приколів, сьогодні таке чогось парочку сталось, вже 6 раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з модами ?

та хз, раніше не було таких приколів, сьогодні таке чогось парочку сталось, вже 6 раз...

а ти терплячий... "6 раз"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з модами ?

та хз, раніше не було таких приколів, сьогодні таке чогось парочку сталось, вже 6 раз...

онови моди повинно допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з модами ?

та хз, раніше не було таких приколів, сьогодні таке чогось парочку сталось, вже 6 раз...

а ти терплячий... "6 раз"

та пограти ж треба, зайшов - викинуло знову зайшов, і так тд.. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...