Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Трохи розробників

- Обновление 9.10 - будет ОЧЕНЬ большим патчем, этот патч станет для нашей игры судьбоносным, патч будет в начале осени.- Есть у нас для игроков пару сюрпризов, в том числе новый режим боёв (не тот который слили недавно).

- Планируется AMX 65t, кандидат во вторую ветку Тяжей.

- Я бы не сказал что Havok не удался. Интеграционная карта Монастырь, где работает весь Хавок в полную мощь - она ест столько ресурсов, что мой ноут проваливается в подвал.

- У новой арты G.W. E 100 будет плохая точность и "дикое КД".

- КВ-5 - не чего не меняем и не будем.

- С Sturmtiger ещё не решили, он Арта или ПТ, очень дикий урон, 380 мм орудие

- Ограничений сербоголды в боекомплекте это один из вариантов решения проблемы, но у нас есть свой, 2 вариант. Работа ведётся.

- С новой системой бана за мат в чате, мы баним раз в 3 дня 100.000 матершинников (Тут хочется сказать спасибо Муразору за видео и общественный резонанс).

- Летом ещё будет глобальная зачистка (про мат).

- Взрыв БК без снарядов нерфить не будем.

- AMX 50 Foch (155) не на что менять, будем его апать, но не сильно, скоро.

- E-25 не будем менять (да, есть чертежи где она больше).

- Систему "АнтиБрелок" - делаем, нельзя будет взять танк (выйти в бой взводом) который на N уровней выше/ниже.

- ЛТ - самый скилло зависимый класс, ситуация с ЛТ нас всех устраивает.

- Чешская ветка будет частью Европейского дерева, выйдет в конце этого года. СТ в этой ветке будут очень интересными.

- E-25 вывели "от греха подальше".

- Китайская арта есть, ПТ ветка Китая есть (собраны машины) - но пока рано...

- Смотрите видео Амвея чаще.

- Панков aka Evilly: Я играю на СТ, на Арте играю, любимый танк М48 Patton

- Будет возможность благодарить игроков, скоро....

- Сталинград получился не совсем удачным, думали лучше будет.

- Мы следим за сливами в интернете.

- В игре ещё будет Европейское дерево ,напрашивается отдельно Шведы, полная ветка (ПТ, СТ, ЛТ, Арта).

Подходят ещё Итальянцы, но мы ещё думаем.

- Следующая компания ЛБЗ в след. году.

- Когда заменим квадрат отрисовки на круг, ситауция изменится с обзором. Возможно будем апать обзор у танков, в частности у ПТ, говорить рано.

- Знаем, что Роты вымерли.

- Планов на вторую ветку ПТ Французов нет.

- Бронемашины ещё не тестили на внутренних тестах.

- Замен Вафли будет, тип борща, конец этого года.- ИС-6 трогать не будем, в плане изменений.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

я новину не бачив, але випадково натрапив на послугу в приват24 і підключив заокруглення до гривні... не напрягає, а голда капає)))

як підключити скарбничку ВарГейм?

ввожу свій нік в поле "логін", а мені Введено некоректне значення :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18+

http://youtu.be/eROelwCEqAM

Змінено користувачем Mykola81
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Премпантеру дають зі знижкою 30% .

Може взяти ? А то голда на аккаунті муляє =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, як за 5к то геть халява)

я то собі ягу 8,8 купив...корито але непогане http://wotreplays.ru/site/5323474#himmel_sdorf-amidu4-8_8_cm_pak_43_jagdtiger

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Премпантеру дають зі знижкою 30% .

Може взяти ? А то голда на аккаунті муляє =)

Аналогічна ситуація. І хочеться і колеться і не знаю брати чи не брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі взяв пантеру вроді непогана, пушка взагалі клас як на є 25 кідаєш на 300-400 метрів прям в хрестик, правда по динаміці недуже сподобалася думав буде краще, а так з знижкою 30% нежалію що купив.

Змінено користувачем kilatik_
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше , після 8 пив зайшов і купив :_07:

Завтра спробую

500 грн бульбашам дав????? Блін як вам грошей не шкода... Ну ще гривень 100… все потолок... Мдааааа... А нашим солдатам 500 перерахувати на справжній танк... Таке після пива ні? Шкода.

Змінено користувачем Nikitamega
  • +1 3
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikitamega, а хто про гроші говорить? нініні і ще раз ні...там є свої методи заробляння ігрової валюти, хто грає той зрозуміє:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну.. А як можна заробити 5к золота??? Я особливо цим не цікавлюсь, бо граю просто в своє задоволення. Може і не знаю всіх нюансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну.. А як можна заробити 5к золота??? Я особливо цим не цікавлюсь, бо граю просто в своє задоволення. Може і не знаю всіх нюансів.

ті хто мав т34 після марафону могли поповнити свою казну на 12к золота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну.. А як можна заробити 5к золота??? Я особливо цим не цікавлюсь, бо граю просто в своє задоволення. Може і не знаю всіх нюансів.

ті хто мав т34 після марафону могли поповнити свою казну на 12к золота

Ми так і отримали голду і купили ФЦМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну.. А як можна заробити 5к золота??? Я особливо цим не цікавлюсь, бо граю просто в своє задоволення. Може і не знаю всіх нюансів.

Читай уважно http://worldoftanks....1/spring_fever/

В цій акції я заробив 12 000 золота( це була компенсація за Т34). Ти скажеш що Т34 яж колись купив за реальні гривні, я відповім що ні тому що в 2012 їх практично дали всім на халяву і T26E4 SuperPershing теж !

В хороших кланах за активність можна за місяць мати від 100 до 2000 золота ( можливо платять і більше але не такому раку як я :)

Ще є турніри де можна заробити золота за 1 або 2 місце.( мені ще до сих пір білоруси винні 1000 золота)

post-6258-0-65873300-1431033910_thumb.jp і жодного золотого зображеного на скриншоті я не купляв за реальні гроші!

Іграй добре і вміло а там дивись і розбагатієш на золото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я голд не купую . Тим більше недавно був період , коли тратив по 2000 за 10 дні на уколи =)

Було десь 20 000 .

12 000 дали за Т34 , 7000 дали за акцію на Т23 плюс глобалка . Заробити голд не проблема

Тут скрін з 17+к

RjuJ.jpg

Змінено користувачем Mykola81
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше , після 8 пив зайшов і купив :_07:

Завтра спробую

500 грн бульбашам дав????? Блін як вам грошей не шкода... Ну ще гривень 100… все потолок... Мдааааа... А нашим солдатам 500 перерахувати на справжній танк... Таке після пива ні? Шкода.

ти надто категоричний... навіть якщо хтось і кидає гроші в ВОТ, з чого ти взяв що ця людина не допомагає АТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я голд не купую . Тим більше недавно був період , коли тратив по 2000 за 10 дні на уколи =)

Було десь 20 000 .

12 000 дали за Т34 , 7000 дали за акцію на Т23 плюс глобалка . Заробити голд не проблема

Тут скрін з 17+к

RjuJ.jpg

На щот "Заробити голд не проблема" саме для мене це проблела, може я незнаю щось в цій ігрі як можна заробити голду без вливання реальних грошей.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 000 дали за Т34 , 7000 дали за акцію на Т23 плюс глобалка . Заробити голд не проблема

почитай ще раз як заробив Микола і ще декілька десятків тищ людей :)

До недавнього часу був глюк з завданнями Канцелярії, можно було виконувати декілька раз завдання просто змінюючи сервак. Народ фармив голду тищами а прем аккаунти на місяці :)

ВГ вміє порадувати багами :)

Змінено користувачем VaLeRa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 000 дали за Т34 , 7000 дали за акцію на Т23 плюс глобалка . Заробити голд не проблема

почитай ще раз як заробив Микола і ще декілька десятків тищ людей :)

До недавнього часу був глюк з завданнями Канцелярії, можно було виконувати декілька раз завдання просто змінюючи сервак. Народ фармив голду тищами а прем аккаунти на місяці :)

ВГ вміє порадувати багами :)

блін і ніхто про це і слова не казав і не бачив цього.... я просто собі граю, і не задрочуюсь над тим всім. всі фармлять голжу тищами, а я не бачу.... печалька, ну і фіг з ним. це якби дома ще грав спокійно (без ниття дружини :0150: ), то може і бачив би щось. А так на роботі пуляєш, тут хтось прийшов, тут хтось відволік і все.... Ні стати, ні голди... нічого, навіть срібла і то голяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, я взнав в останный день, і нафармив 4К голди... нажаль блін не встиг більше. Хоча така штука в мене була вже понад місяць назад - коли мої взводні два рази взяли по 600К срібла. Але тоді чогось я не взяв до уваги ту штуку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив ще СДС , народ в клані в чаті з нього тащився

Прикольна картонка , швидка и відносно дамажна . Посадив туди французьких бойових баб , якраз був комплект на АМХ-30 :_07:

Тепер вистачить ще на 1 прем по ціні не більше 6500к

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за вхід в "літачки" теж дають день према :) - то так на всяк випадок в кого вже вони встановлені, або не ліньки встановлювати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...