Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

чого ж не пре :)http://wotreplays.ru...romwell правда тоді було просто 2 рази підпалити( мені поперло спалити на лвл вище) зате тепер не парюсь на рахунок тих лбз, взяв т-55, а на 260 якось самі непомітно робляться...коли сидиш запаряний тою задачкою той зливаєшся і стільчик пригорає, а так переключився вон на т34 і зробив щоб не збрехати 5-7 задачок на тт-ст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго ж я мучився на 15 ЛБЗ на T28 Concept, постійно не вистачало близько 100 урона, робив паралельно на T28 Prototype, на ньому завжди були більш реальніші результати, а тут ось останній бій і 9ка вкачана і виконане ЛБЗ + отриманий Майстер, до цього курва тільки 2га степінь була (Самий невезучий танк в плані % перемог в ангарі).Хух... на 9ках буде простіше факт з уроном, от і сам результат і реплей).

РЕПЛЕЙ

qrfKSJhi7Jo.jpg

MIYu9UalEI4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маразм. Тут 1 раз запалити блін важко... +1 лвл, а то ще й 2

чому важко? виконав в 2 бою, здається. знайшов ИС'а і за 3 вистріла запалив його

чого ж не пре :)http://wotreplays.ru...romwell правда тоді було просто 2 рази підпалити( мені поперло спалити на лвл вище) зате тепер не парюсь на рахунок тих лбз, взяв т-55, а на 260 якось самі непомітно робляться...коли сидиш запаряний тою задачкою той зливаєшся і стільчик пригорає, а так переключився вон на т34 і зробив щоб не збрехати 5-7 задачок на тт-ст

на Т55А завдання спалити двох і не важливо якого лвл. непруха - нещастить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову буду ганяти 10 акаунтів по кругу. :)

удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв на Чі-То майстра, і поки що рекорд досвіду на аккаунті:

http://wotreplays.ru/site/4960655#self

Сам бій не дуже цікавий - просто відстріл раків, але результат від цього менш приємним не стає.

Змінено користувачем TaHkicT
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось він без особливого напряга, половину націй робив на премах льготах.Чесно кажучи від нього отримую більше задоволення ніж від гри на інших халявних премах)) Єдине розчарування це кампот з екіпажом)) nxGvANFouU4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеж такі які часом бувають поразки :0156:post-6258-0-80419300-1426788933_thumb.jp post-6258-0-97115900-1426788944_thumb.jp

один великий плюс 8 фрагів ближче до перемоги в марафоні Т34

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Мурованка

Техника: Т-62А

Получено: 2 680 -32 725

Награды и Достижения:

«Костолом»; «Заговорений»; «Дуелянт»; «Основний калібр»; «Воїн»; «Вогонь на знищення»; Знак класності «Майстер»

http://wotreplays.ru/site/4984937

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одним з найцікавіших лбз для мене виявилось - "підпалити двічі, або двох в одному бою"

пробував це зробити поки проходив хом'яка і на кромвелі... але виконав вчора на лео1, з першого разу :)

вкінці бою наблизився до одинокого та майже фулового Е100, вистрілив по бакам і він загорівся, потушився він через 3 сек, я дочекався кд і зробив другий шот в баки, алілуя, палає...

потім зарядив голду і поліз на амбразуру (додаткове завдання попасти в топ 3 по досвіду), хоча це було не обов'язково бо на момент виконання основного завдання я вже наніс 6к дамага.

результат: лбз виконано на відмінно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

марафон пройдено :0152:

Ех, щастить... мені ще 1.5 нації пихтіти... 6ті рівні вони такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

марафон пройдено :0152:

Ех, щастить... мені ще 1.5 нації пихтіти... 6ті рівні вони такі.

о да на 6-х трохи тяжко сам проходив китай і японію на 6-7лвл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв на Чі-То майстра, і поки що рекорд досвіду на аккаунті:

http://wotreplays.ru/site/4960655#self

Сам бій не дуже цікавий - просто відстріл раків, але результат від цього менш приємним не стає.

В мене рекорд досвіду на акаунті 2803(без ПА), відкатав на 13-90

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилися ще дойчі , напечне , пора викотити вафлю , поки не забрали з гри =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые игроки!

С выходом обновления 9.7 следующие премиум машины перейдут в категорию акционных:

  • FCM 36 Pak.40;
  • T14;
  • TOG II*;
  • Panther M10.

Данная техника будет снята с продажи во внутриигровом, а впоследствии и в Премиум магазине, но вполне вероятно, что её можно будет приобрести в рамках специальных акций или получить в качестве награды за участие в конкурсах, как, например, Type 59, КВ-5, E 25, 105 leFH18B2, Pz.Kpfw. 38H 735 (f), Pz.Kpfw. B2 740 (f) и другие.

У всех игроков, которые приобрели эту технику ранее либо успеют приобрести до снятия с продажи, она сохранится в Ангаре.

Из внутриигрового магазина техника будет выведена вместе с обновлением 9.7. О его точной дате выхода будет сообщено отдельно.

Предложение Премиум магазина действует до 20 апреля. Вы сможете приобрести танки как по отдельности, так и в одном наборе «Прощальный парад».

Пак-40 варто купити , прикольно стріляти раків на Провінції =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...