Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

http://wotreplays.ru/site/4444426#lasvill-enterprise-fv215b

Кому цікаво --- гляньте на раків в кінці бою

Не збили захоплення бази =)

Ис-7 стріляв двічі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Самые необычные танки в истории (3 серии из 3) / 2014 / HDTVRip (720p) :_25:

146831102.jpg?1600

Оригинальное название: Самые необычные танки в истории

Год выпуска: 2014

Жанр: Документальный, вооружение, танки, история

Выпущено: Россия

О фильме: История человеческого оружия насчитывает тысячи лет. От куска камня, привязанного к палке, оно эволюционировало до титанических боевых машин, без которых сегодня трудно представить любую современную армию. Танки стали неотъемлемой частью как мировой истории, так и художественной литературы, кино и, конечно же, видеоигр. Эксперименты по созданию наиболее эффективного вооружения не прекращались никогда. Но иногда такие изыскания приводили к весьма неожиданным результатам. Сегодня мы представляем вам парад-алле самых необычных танков, созданных когда-либо человеком. Многие из них существуют только в одном-двух экземпляров. И хотя на вооружение они так и не были приняты, многие наработки были использованы в дальнейшем в машинах выпускавшихся серийно.

Качество: HDTVRip (720p)

Видео: MPEG-4 AVC, ~ 2500 Кбит/с, 1280x720

Аудио: AC3, 2 ch, 192 Кбит/с

Размер: 722 МБ

Продолжительность: 3 х ~ 00:12:07

Язык: Русский

:offtopic:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, коли вийде 0.9.6?

і по ІБЗ: є якесь обмеження по часу на виконання? а то на вз-111 я аж 2 нації встиг осилити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть, я правильно розумію що рекрутерам та рекрутам дають бонус до досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, коли вийде 0.9.6?

і по ІБЗ: є якесь обмеження по часу на виконання? а то на вз-111 я аж 2 нації встиг осилити :)

Швидше за все введуть другу серію ЛБЗ, але ця теж залишиться. Тобто будуть тільки додавати.

Докатую марафон + ЛБЗ виконую. Одне другоиу не заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному здається чи рандом став таким як ми хотіли? Лт світять і вирізають арту, тяжи йдуть в лоб, ст літають по флангам, арта факусить фраги... невже? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про танк FV4202. Його зараз мають отримати супертестери і вже давно не таємниця що історія з Т34-Т30 зараз знову буде актуальною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному здається чи рандом став таким як ми хотіли? Лт світять і вирізають арту, тяжи йдуть в лоб, ст літають по флангам, арта факусить фраги... невже? )))

чи ти спиш? мене вчора двічі союзна арта привалила на 1000, ст сиділи в кущах за пт, тяж союзний тараном збив гуслю щоб добрати фраг, а в результаті добрали його ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon, умене інший серв, хороший) На ньому можна показувати кунг-фу на м41 собаці, вижигати Е100 на фошику з 1 барабана і влітати в попу коричневим безнаказано)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon, умене інший серв, хороший) На ньому можна показувати кунг-фу на м41 собаці, вижигати Е100 на фошику з 1 барабана і влітати в попу коричневим безнаказано)))

скажи де? обіцяю не лаятись, не підпирати і не фраготирити у цій утопії!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon, умене інший серв, хороший) На ньому можна показувати кунг-фу на м41 собаці, вижигати Е100 на фошику з 1 барабана і влітати в попу коричневим безнаказано)))

скажи де? обіцяю не лаятись, не підпирати і не фраготирити у цій утопії!

285f33a6f705.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, різниці нема де грати. Просто граєш де пінг кращий і все, а "ракі" завжди є.. як на ru1 так і на ru6. Чим ближче сервер, тим менший пінг. Кожні 100 одиниць пінга це 1 секунда затримки. Чим менше пінг - тим більше часу на реакцію в бою.

Змінено користувачем Nexy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут я готовий сперечатися :)

Раків на 3,6,9 серверах меньше на порядок. 1,2,5 рідко захожу, бо там то стріми то ше якась фігня, весь чат засраний. на 4 ЗДОДЫЗДЫ, ЗЕГАЗ і БЕРДАГ ГОРИТ.

Взагалі, на тіму ніколи не розраховуйте, в жодному разі. В середині бою, коли гарячі голови пішли в ангар - от тоді можна грати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут і сперечатись не треба, все залежить від тебе і рідко від команди. Я наприклад коли заходжу в бій і наношу менше норми свого "дамагу" одразу думаю над тим що я зробив не так і як міг би зробити краще.. бувають звичайно випадки коли зайшов і просто 0-5 рахунок одразу в перші хвилини, ясно що після такого починається "дизмораль".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про танк FV4202. Його зараз мають отримати супертестери і вже давно не таємниця що історія з Т34-Т30 зараз знову буде актуальною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут і сперечатись не треба, все залежить від тебе і рідко від команди. Я наприклад коли заходжу в бій і наношу менше норми свого "дамагу" одразу думаю над тим що я зробив не так і як міг би зробити краще.. бувають звичайно випадки коли зайшов і просто 0-5 рахунок одразу в перші хвилини, ясно що після такого починається "дизмораль".

від тебе, а не від команди? а коли ця команда тебе вбиває/підпирає/...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить, треба терміново викачувати FV4202 і ставити його в ангар. :)

навіщо? в відео сказали що халяви не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...