Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

зараза. як настроїти графіку фіг його знає.

вроді машина не слабка і хочеться нормальної графіки, але фіг там.

мабуть саме тупе оновлення ...

во норм графа (и 100 фпс на радеон 7870/i5 4570)

post-18503-0-33593900-1397673474_thumb.j

post-18503-0-78146900-1397673478_thumb.j

post-18503-0-73484100-1397673510_thumb.j

Змінено користувачем zusan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараза. як настроїти графіку фіг його знає.

вроді машина не слабка і хочеться нормальної графіки, але фіг там.

мабуть саме тупе оновлення ...

вот норм графа (и 100 фпс на радеон 7870)

да це яких жах виходить( вибачаюсь)

пора вже знати, що відюшка мало що значить для танків))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін теж не особливо задоволений новим патчем фпс впав до 50ти, коли вже вийдуть справжні танки (я про War Thunder), а то вже надоїло грати в це убоге УГ. Блін дивлюсь

з ЗБТ аж афігіваю... Змінено користувачем Set
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Core i7-4770 + GeForce GTX 770, 2560х1440, проблем з fps не спостерігаю

А от вилети з гри регулярні. В основному -- при виході з ангару в бій і при поверненні з бою в ангар, хоча кілька разів і під час бою викидало. Ще сьогодні до обіду дуже бісила неможливість зайти на жоден з серверів RU регіону, а в мене якраз останні години преміуму закінчувались, купленого за золото з зміни паролю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пора вже знати, що відюшка мало що значить для танків))

Оо, а що ж тоді? (4 ядра, 4гб) і 60-70 фпс на мінімалках. Що я роблю не так? Відео - 512мб GF 9500.

Змінено користувачем Demeter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пора вже знати, що відюшка мало що значить для танків))

Оо, а що ж тоді? (4 ядра, 4гб) і 60-70 фпс на мінімалках. Що я роблю не так? Відео - 512мб GF 9500.

це загадка. в мене теж 4*2.7 4 1333, 1gb 650ti boost. монітор 21 на середніх 30-40 пс. на високих 30-40.(як не странно фпс майже не падає.)

на мінімалках 60-80.

але завжди є пролагування аж бісить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та сама ситуація, шо макс, шо високі 40-50-60 фпс

пролагування? спробуй вертикальну синхронізацію включить

Блін дивлюсь роліки з ЗБТ аж афігіваю...

а от мене не поперло, надто затянуто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, про сам гемплей складно говорити по відео(тому висновки завчасні,я теж не зна яке буде враження), я про графіку про деталі, про краєвиди... і для цього всього не треба чогось над потужного як, в картошки з кожним патчем..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараза. як настроїти графіку фіг його знає.

вроді машина не слабка і хочеться нормальної графіки, але фіг там.

мабуть саме тупе оновлення ...

http://worldoftanks....tings_graphics/

Настройка графики в обновлении 9.0

все нормально настроюється, fps не скаче, вилетів немає

...надоїло грати в це убоге УГ...

вот блін. завжди знайдеться хтось кому гра УГ і грати в неї надоїло, ... і грає. ну так, вибачаюсь, не грай

і так в будь-якій грі

Змінено користувачем Dimon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а історичні бої йдуть в загальний залік % перемог чи ні?

ага, я також так подумав, історичні бої - клондайк для статодрочерів :) Береш Фердинанда або Тигра ІІ, і нагіб забезпечений :)

Правда щось мало народу вчора в ці бої ганяли, чекав два рази початку бою більше 5 хв. (після 5 хв. очікування викидає, вертає бабло, і знов заходиш заново). Програти на німцях нереально практично, треба бути жосткими раками щоб злитись. 4 перемоги з 4 на Феді, далі задовбався чекати входу в бій і пішов спати. Німці "історично" гнуть :)

а, причому був бій 9 проти 14 (у нас 2 феді, 5 тигрів І, і два Пазіка третіх проти СУ-152 (6 чи 7), 3 Кваси, і пару "мелочі" (Т-34, СУ-85)

зараза. як настроїти графіку фіг його знає.

вроді машина не слабка і хочеться нормальної графіки, але фіг там.

мабуть саме тупе оновлення ...

100%

на рахунок настройки графіки, то точно.

що середні настройки, що високі, FPS однаковий практично :_07:. плюнув, граю на високих, деталізація на максимумі. Надоїло ті повзунки туди-сюди без толку клацати. Але мені здається що на их самих настройках що і раніше, FPS просів досить немало.

Core i7-4770 + GeForce GTX 770, 2560х1440, проблем з fps не спостерігаю

А от вилети з гри регулярні.

Ну з такою відяхою гріх проблеми з fps спостерігати :_07:

У мене вильотів небуло жодного, а на попередній версії вилітало також регулярно. Я поставив клієнт з нуля, може того і немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon,м-м-м аяй капітан на борту, ну тут вже кожного особиста справа чому він в неї грає чи ні, а те що гра перетворюється з кожним патчем на УГ факт залишається фактом!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто якщо ти в неї граєш то чимось вона тобі подобається ... значить шукай позитивні сторони і їх описуй. не бачиш позитивних - то нащо себе мучити, грати не в задоволення, а з мукою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з такою відяхою гріх проблеми з fps спостерігати

Ну, Metro: Last Light на максимумі просаджує fps до непристойних 10-15 кадрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаємо танки Тандер танкс ,от і граємо в цей уг ))

2 дня все було ок, а сьогодні такі завісони пішли. лагает гра кожні 5 секунд. при 80 фпс. що разраби зробили фіг їх знає

Змінено користувачем zusan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаємо танки Тандер танкс ,от і граємо в цей уг ))

це те саме, що чекати цукру, а в цей час їсти через силу перець.... ну не неси дурниці.

Як мені ця гра вже троха надоїла, то я граю кожен день, але до першої поразки. Програв - вийшов :). Мені вистачає.

а разраби як завжди, поспішають, толком не тестять от і мають те що мають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаємо танки Тандер танкс ,от і граємо в цей уг ))

це те саме, що чекати цукру, а в цей час їсти через силу перець.... ну не неси дурниці.

Як мені ця гра вже троха надоїла, то я граю кожен день, але до першої поразки. Програв - вийшов :). Мені вистачає.

а разраби як завжди, поспішають, толком не тестять от і мають те що мають :)

що за асоціації...який цукор, йома йо чоловіче що ти ліпиш, заспокойся видихай. Ось справжній приклад, для тебе і ще парочки:

-Маєш гроші і хочеш авто, але те що ти хочеш ще поки в прототипі, от і мусиш їздити на своїй "корчомазі", бо на інше вже теж не охота промінюватись, бо хочеш те що в прототипі.(Думаю доступну навіть для дітей.)

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за асоціації...який цукор, йома йо чоловіче що ти ліпиш, заспокойся видихай. Ось справжній приклад, для тебе і ще парочки:

-Маєш гроші і хочеш авто, але те що ти хочеш ще поки в прототипі, от і мусиш їздити на своїй "корчомазі", бо на інше вже теж не охота промінюватись, бо хочеш те що в прототипі.(Думаю доступну навіть для дітей.)

Теж не ахті асоціація. На авто їздять бо це комфортно, або по потребі (сімейній, робочій ітд). А тут гра і в користь чи потребу тієї гри віриться слабо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програти на німцях нереально практично, треба бути жосткими раками щоб злитись.

значить я повний рак (((

бо на кт далекоооооо не завжди у виграші. Коли грала проти СССР, то в основному попадала проти купи ісу-152, а в нас штуки дві кт і штуки 3 менших танків.

проти США трохи легше, але то залежить від противника. Ясно що хелкат нічого мені один на один не зробить, але якщо команда суперника не никається по одному, а налітає толпою, то тут вже я нічого не можу вдіяти

от і виходить що настрілюю дамагу не мало, але то геть не гарантує перемоги, мовчу вже про союзників, які на таких же кт умудряються злитись на самому початку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за асоціації...який цукор, йома йо чоловіче що ти ліпиш, заспокойся видихай. Ось справжній приклад, для тебе і ще парочки:

-Маєш гроші і хочеш авто, але те що ти хочеш ще поки в прототипі, от і мусиш їздити на своїй "корчомазі", бо на інше вже теж не охота промінюватись, бо хочеш те що в прототипі.(Думаю доступну навіть для дітей.)

Теж не ахті асоціація. На авто їздять бо це комфортно, або по потребі (сімейній, робочій ітд). А тут гра і в користь чи потребу тієї гри віриться слабо.

..це вже нюанси,а користь в тому що коли будеш грати аналог будеш більш менш адекватним і вмілим гравцем , принаймні багато хто починав грати тільки в ВОТ були раками ще тими, суджу особисто по собі, а досвід дається в знаки, тому і зараз відповідно 57% і КПД 1800.

З.І.:коли вмієш грати, тоді і гра буде комфортніше, логічно ж?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видихнув. :)

Але я і не курю блін. Якщо мені не подобається гра, я в неї не граю, якщо мені не подобається їжа, я її не їм... Як ще пояснити свою мисль. Я не граю в літачки ні ВГ, ні Равликів - бо мені НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ці ігри. Я не пишиу на форумах - але ж пагана гра, але я в неї граю всім назло, щоб усі знали яке вона ууууно.

ПИСИ: вчора за сім боїв без ПА на ИС-3 заробив понад 100К срібла.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я не розумію: не подобається - не грай

це вже якимось мазохізмом попахує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ще пояснити свою мисль...

Тут не варто нічо пояснювати. Set вже просто "пройшов гру", zusan думає що там гнуть буде легше (хоча як мінімум одного ворога з кпд 1800 і 57%-ами буде мати) та і можна буде обійтись без ПА на 9-10 рівнях (чи скільки там у равликів).

П.С. Не курю, не вдихав.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...