Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Победа!

Бой: Мурованка 23.01.2014 0:46:07

Танк: T54E1

Получено опыта: 1 243

Получено кредитов: 26 350

Достижения в бою: «Коса Смерти», «Камикадзе»

Камікадзе №100 :0123: Вбив Е100 :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому тоді піднмають фарм всім прем 8 до уровня яги? Не задумувався?)

а де написано про це, що саме до рівня яги?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де написано про це, що саме до рівня яги?

Knopka:

Отличия в основном вызваны ТТХ техники и ее классом. ТТ стреляет реже, чем СТ, например, ввиду чего даже при том же коэффициенте доходности на выходе у игрока меньше кредитов (меньше настрелял - меньше получил). Для такой техники можно поправить сам коэффициент, потому что изменение ТТХ может явиться негативным нарушением исторических характеристик и серьезно повлиять на геймплей на уровне боев этой техники.

- Увеличена доходность премиум танков 8го уровня (отстающих по статистике доходности): Lowe, T34, 112, T-34-3, FCM 50 t, M6A2E1.

a_911:

Точных цифр разработчики не озвучивают. Сказали лишь, что подтянут доходность до уровня Яги 8.8 (она фармит неплохо)

5844a8c706d2.jpg

+

таймкод не працює тому прокрути до 07:31

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, і? судячи з таблички всіх мають понерфити до рівня яги :), бо вона в таблички геть не фармова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

табличка не нова тому інфа не 146% можливо щось поміняли за останні пару патчів

А ти порахуй скільки пострілів робить яга і скільки остальні преми і тоді все буде зрозуміло чому така доходність)

Камікадзе №100 Вбив Е100

мене один камікадзе на таракані також хотів затаранити але не хватило йому хп це зробити (було около 950)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому тоді піднмають фарм всім прем 8 до уровня яги? Не задумувався?)

а де написано про це, що саме до рівня яги?

Шторм писав , я особисто бачив , це в розділі бета-тестерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, тобі вірю без доказів :) А чого у тому списку нема КВ-5 - його що забули, чи він не потребує апу дохідності? Мені шото малувато фарму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого у тому списку нема КВ-5 - його що забули, чи він не потребує апу дохідності? Мені шото малувато фарму

Розроби пишуть що він себе добре відчуває зараз і нічого з ним робити не будуть...

Покатав на ньому вчора пару боїв і виникло пару питань:

1) Чому при зіткненні чи просто притиранні з іншими танками (союзними) з нього знімає хп? Чому знімає в танка за 100 тон в якого прокачане мастер тарану а в іншого вдвое легкого нічого не знімає?

2) Йому ходову понерфли чи що? Обертається він помаліше за мою ягу 8.8. а на поганих грунтах і т28 вигляє лт в порівнянні з ним...

3)Броню знову порізали, тт9 і інколиі 8ки беруть борт під ніхілим уклоном! Такого раніше не було, навіть від бл10 не проходило пробитий а тут борт вже шиється на ура. +маска пробивається тим самим кт з пробиттям 230! Не пробивалась маска зовсім, помню навіть е75 не міг мене пробити туди.

4) Орудіє стало ще гірше, мало того що попадає 1 з 4 так ще і пробивати стало набагато гірше. Кт брався в нлд тепер через раз, ис3 взагалі не пробиваєтья в лоб тільки в кришу башні і то через раз. Зустрів вчора ягу 8.8 бачу що всерівно слили думаю подамажу хоть трішки а фіг там, нлд в упор не береться, це просто ппц! Мене туди 6 лвли пробивають а кв5 не пробиває. На ньому без голди грати майже не реально а з 9ми і з голдою особо не постріляєш (е75 голдой в кришечку башні не береться, про нлд взагалі мовчу)

Висновок такий: танк зробили взагалі не іграбельним, тільки якщо попадеш до 6лвлів тоді згадуєш як йому жилось пару патчів назад...

П.С. політика і до танків докотилась

GqTKC.png

і що саме обідне ніхто окрім мене не сказав отому чмошніку хто він такий і звідки виліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, про те що ти написав про КВ-5 давно всі говорять і це правда, але розробники гнуть своє - нічого не міняли... Про маску пушки це зовсім не зрозуміло, мене теж це здивувало в боях, тому він в мене не воював більш як пів-року :(, оце на НР акцію, де було купа 6 рівнів відірвався. Мабудь на ньому мало народу грає, тому й гарна статистика по танку на серверах. Під час акції я підняв на ньому відсоток перемог на 2% (при моїх 2К боїв на ньому), оце дійсно був КВ-5 яким я його купував. Він гарно грає коли в топі 4-5 восьмих рівнів. Але розробників не перепреш, я його знову зачохляю в ангарі до кращих часів :(

Тому й обідно, що в апнутих по фарму прем танках, не фігурує КВ-5 :(... хоча краще б повернули назад налаштування броні і десь, у ві снах, наділи бронеліфчик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив собі якусь нову таратайку, тільки не знаю яку :)

Старий знайомий

Все ніяк руки не доходять хочаб екіпаж йому прокачати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гімн ногебаторів

:_07:

Взвейтесь кострами нубы вонючие!

Мы нагибаторы - парни могучие!

Двери ангара ждут вас давно

Клич ногебатора "нубы- на дно!"

Папки умелые, дружной гурьбою

будем готовы к огню и разбою

Рандом покорно прогнётся в говно

Клич ногебатора "нубы- на дно!"

Радостным взглядом, ехидной ухмылкой

Встретим оленя, возьмём его в "вилку"

Кто-то не может стрелять заодно?

Клич ногебатора "нубы- на дно!"

В чат мы закинем приманку лихую

Пусть откликаются - нам всё по @ую

Бой не для писем, известно давно

Клич ногебатора "нубы- на дно!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В:Собираетесь ли вы вводить нормальный прем СТ?

О:Уже есть хороший претендент.СТ СССР

В:Раньше упомонилось был Т-44-85,он все еще есть в планах?

О:Отложен и, возможно, вообще отменен.

В:В будущем,как нам официально заявили,будет убран классовый бонус маскировки для ПТ.

Такой вопрос: каким образом это коснётся премиумных пт-сау?

О:Классовый бонус ПТ состоит из нескольких составляющих. Меняться будут далеко не все составляющие классового бонуса, поэтому классовый бонус останется, просто у некоторых машин он станет меньше. На премиумных изменений или вовсе не будет или они крайне небольшим. Волноваться рано.

В:А зачем шрифт изменили в панеле состояния танка? Вроде нормально было. Кто-то жаловался чтоль?

Взрывы живее стали смотреться и фпс вроде как вырос, у меня

О:Про шрифт не в курсе - возможно какие то систематизации и приведение к общему виду.

ФПС в теории должен был вырасти чуть чуть из-за нового BW 2.4.1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пару картинок щодо нерфу пт 10)

yhaOi.png

ShBak.png

ds1FB.png

H7Y9s.png

да я знаю що ці пт не нерфили а стоїло б...

новий режим во вся красі)

quxWt.png

+відео бою на фвшці (раджу переглянути ради моменту с Т110Е4)

враження від тесту такі: найбільше всосали вафля і фош остальні нерфу не замітять. У вафлі просто здоровенний розброс став, зводитись треба довго та і мазати почала + щось вони там з динамікою накрутили бо їздити вона стала набагато помаліше.

Щодо фоша155 то тут сутєвої зміни не побачив, рідко коли вибиває більше 780 в основному 700-740, забравши мотор вони тільки убавили швидкість маневриність залишилась майже така сама, нерф не суттєвий.

268 став трішки помаліший але нагібає все і вся так само хоча і довше це робить ніж раніше)

Сподобались нові приціли можливо навіть буду з ними їздити, щодо пересадки екіпажу і переучення то ніфіга проще не стало потрібно так само кожного садити по одному хоча і перенавчати на техніку тепер простіше) Карта нова класна, здорова хоча багів на ній повно (танк застрягає ппц) вулички вузенькі один трупик і все тре чухати в обхід. Ст будуть тепер заїжати в корму частенько. Зимні Хімкі просто параша (фпс на 30 меньше ніж на звичайному хіммельсдорфі) Редшир взагалі перелопатили так що поки доїдеш з одного респа на інший пів бою пройде, такі горбакі понамальовували що тепер не постріляєш дальше як на 400 метрів. Новий режим просто лажа, хоча і попав на нього тільки один раз з боїв 30ти... Обнова ніочем можна сказати "Робота на помилками"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, шо за медалька?

Нові вводять

http://wotbase.ru/archives/3224/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B8-%D0%B2-0-8-11.html

Нового Снайпера одобрюю , Основний калібр теж люто плюсую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за медалька?

"основний калібр" за те що наніс найбільше урону за бій (в мене таких кожен другий бій був), ще була медалька за прицільну стрільбу овер 300 метрів "Танкист-снайпер" на фоші155 але на тесті всі лізуть в упор ніхто не сидить по курчам на краях карти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vadimvswar.narod.ru/ALL_OUT/TiVOut0809/T54/T54014.htm

Це буде премом СССР

Гармата -- Д-10Т ( іншої не буде , 100% )

Тобто , буде тип 59 , але з меншою бронею і більш рухливий .

Щось таке я куплю , побачимо .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий режим просто лажа, хоча і попав на нього тільки один раз з боїв 30ти...

Ну і де тут об'єктивність? :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...