Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

lerov, от тільки не кажи, що ти не хотів похвастатись досвідом, отриманим за бій :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Мурованка 12 мая 2013 г. 22:39:12

Танк: Maus

Получено опыта: 5 175 (x5 за первую победу в день)

Получено кредитов: 38 604

Достижения в бою: Медаль Думитру, «Коса Смерти»

Пройшов на Миші до арти и поглумився з неї :_07:

Батхерт був , ппц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скупився трохи ))

купив Федю, ИС-3 назад, Т-25/2, і китайський ИС-2 :)

на ИС-3 в першому ж бою всього за 900 дамага дали 3-у ступінь, це ж скільки нубів катається ))

а арту, якщо над нею так познущаються, я не продам, але й грати на ній не буду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як зазвичай, не дали воiна, та й прикол ще й в тому, що в мене 5 трупiв й у Т34 теж 5 трупiв, у ворога остается IC-3 з 700 з копiйками ХП, Т34 трется з iсом, але не стрiляе, жде поки хтось стрельне й вiн добье, я теж не стрiляю, щоб добити :), так iс-3 того Т34 й розiбрав :), я добити не встиг, нашi взяли базу :( на один *пук* оставалось :(

w400_f42b11719fd48b8bbca4228821d78eca.jpg

а тут з iсом восьмим реально витянули бiй, причому я тянув весь бiй з 163(здается) ХП :)

w400_5a5c423bad37718e414e02eced73599a.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, мене пре Федя в стоці =), пушка скорострільна, головне щоб не заїхав хтось в зад :)

в другому ж бою вже настріляв на 1-у ступінь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бордівці купив су-14 як скажете су -8 продавати??

Ти ще сумніваєшся в цьому унилому говні? ПРОДАВАТИ!!!! Однозначно...

Єдина причина залишити - це оновлення. Можливо на ту арту що вставлять між СУ-8 та СУ-14 потрібен буде досвід, то щоб знову не купувати... Але якщо ти не задрот і і ставиш за мету добратися до топового левела - то СУ-8 тобі нафіг не потрібна...

На мою думку - найуниліша арта на свому рівні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, категорично не погоджуся. Враховуючи часті акції для Су-8, фан гри на ній, а також те, що вона не виходить в мінуси, я б ще задумався її продаж. Якщо вміти грати, можна на ній отримати і задоволення, і срібло. До того ж, багато грошей після продажу ти не отримаєш, слот можна завжди придбати. Тому це один із тих "танків", яку you should to have.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арти 5 рівня всі "...що вона не виходить в мінуси..."

Хумель - це один із тих "танків", який you should to have.

Але в кожного своя думка, тому наполягати не буду. Над СУ-8 ригав, і наразі зараз ригаю, щоб закрити - мінусів більше ніж переваг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Су-8 сама велика і неповоротка на левелі. Радий що з совковими артами почав мати справу з Буратоса.

Найбільше сподобалась М41 (відкатав купу "лишніх" фарм-боїв), Хум прикольний але я його дуже швидко пройшов як і АМХ13Ф3.

Та й взагалі совкові арти всі як одна неповороткі починаючи з 5 левела. Покінчив з 212 став частіше викатувати Т92 і купив Лор 155 51 - так це просто формульні боліди Феррарі порівняно з тим Мастодонтом. Одного разу на такому контрасті навіть здалося що це щось не те з грою коли викотив Т92 але був троха під градусом і подумав що то 212 став такою ракетою )))

Там навіть підкручений регулятор обертів не спасає ситуацію. Єдиний плюс - дамаг, але для того тра поцілити, а з такими УГН це складніше ніж на однокласниках М40/М43 і Лор 155 51.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я про що! Ставимо в ряд СУ-8, М-41, Хумель, АМХ13Ф3. Як на мене, то -

Хум, м41, амх, су

Змінено користувачем Kostefan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катав вже всі і майже одночасно вони в мене стояли в ангарі( зараз су-14 і гвп)

то з су-8 я свою галочку ой як довго знімав, на хумелі навпаки 1-2 боя....м-41 так само..амх не можу сказати бо екіпаж не 100% але вона тащить

тому в мене така постановка: м41, хум...між цими двома не можу сказати одна з 100% екіпажем косить(су-8) друга з 82%(амх) тому 3 місце віддаю су-26:)

до того ж стата найгірша на ній (су-8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CУ-26 - взагалі мега зачотна арта, шкода що поріжуть....

ЇЇ цілком пристойно вставити в цей ряд хоча вона і меншого рівня... Десь 3 місце їй віддам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і намучився я шоб майстра взяти

Танчік просто імба при правильному застосуванні, головне нав"язати ближній бій а ще краще клінч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із супертесту 8.6 почали викладати інформацію по деяких танках. Там є строка балансна вага (балансный вес). Питання: знаючи цю цифру, як можна взнати з якими саме лвл цей танчик буде грати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із супертесту 8.6 почали викладати інформацію по деяких танках. Там є строка балансна вага (балансный вес). Питання: знаючи цю цифру, як можна взнати з якими саме лвл цей танчик буде грати?

Ніяк.

Балансна вага використовується балансером при формуванні команд в рандомі .

А рівень боїв танка -- відповідно прописаний в фіксованій таблиці , типу такої

s41091285.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w400_526a671a6fcddab8fec0eeb518c3f359.jpg

перед тим на су-101 не дали взяти воiна, сильно матюкався :( особливо iзза того, що прийшлося всю *писчаную реку* проiхати за останнiм фрагом, поцiлити навiть, а тут з пiд пострiлу зняли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на диво *5 - в цій акції пройшов вдало, особливо гарно качались екіпажі на хай левелах.

Ну і фарм на Т71 з ПА + 30% давав вихлоп 15к (програш) до 40-50к за бій.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...