Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Foross, дивись передачу «Пока все в танке» - тепер про деякі акції не буде повідомлень на порталі, про них будуть казати лише в цій передачі. Зараз акція іде на франців до 7 рівня: 1-5 рівень знижка 50%, 6-7 - 30%.

klas)

я так розумію, що акція не на усі франц. танки, а тільки гілка батчата до 7 рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Foross, дивись передачу «Пока все в танке» - тепер про деякі акції не буде повідомлень на порталі, про них будуть казати лише в цій передачі. Зараз акція іде на франців до 7 рівня: 1-5 рівень знижка 50%, 6-7 - 30%.

див відео з 6:16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Милиция Беларуси раскрыла кражу виртуального танка из он-лайн игры

Будущее наступает. Реальные правоохранительные органы защищают виртуальную собственность от реальных краж. И смеяться тут не над чем. Танк, если разобраться, столь же виртуален, как и деньги на зарплатной карточке. И борьба с киберпреступностью не может зависит от профиля и характера использования виртуальной собственности.

"Милиция Беларуси раскрыла дело о похищении виртуального танка у пользователя онлайн-игры World of Tanks, сообщает «Беларусь Сегодня».

Жалоба на «кражу» ранее поступила в Оршанский ГОВД. Пострадавшим оказался 30-летний военнослужащий. В своем заявлении он написал, что кто-то взломал его электронную почту и, воспользовавшись этим, перехватил доступ к его (военнослужащего) игровому аккаунту в World of Tanks.

«И теперь он не может продолжать игру, — описывала газета положение, в котором оказался пострадавший. — А также пользоваться премиум–танком, который приобрел за 300 тысяч рублей» (300 тысяч белорусских рублей — примерно 35 долларов).

К делу подключились специалисты отдела по расследованию преступлений в сфере высоких технологий. Через несколько недель «угнанный» в игре танк удалось разыскать. Как рассказал представитель прокуратуры Витебской области Михаил Сащеко, новым хозяином виртуальной машины оказался школьник из Докшицкого района, который приобрел ее у своего сверстника, 15-летнего Антона П. Последний и оказался виртуальным «угонщиком».

Уголовному преследованию несовершеннолетний похититель подвергаться не будет. Возможно, его накажут в административном порядке (оштрафуют).

Аналогичный случай «кражи» танка был зафиксирован в прошлом году в Гомельской области.

World of Tanks — многопользовательский танковый симулятор, запущенный в 2010 году.

По данным компании-разработчика на март 2013 года, число зарегистрированных пользователей игры превышает 50 миллионов человек."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні "перло" на всьому крім буратоса)

Куча медалькок, куча фану, десь %75 перемог шо соло шо взводом :0155:

Декілька кращих битв:

1) тупо з самого початку стояв в одній позиції (і навіть не в кущах) і пацантре по 1 боком їхали на вірну смерть:

edYxr.jpg

2) такій собі нежданчік для мене) рога рулять :0165:

EKz0n.jpg

3) Луцьк рулить - 13 з 15 фрагів на взвод як наслідок "Весомый вклад", і якби я ше б не злився як лох останьому тіпу стали би братами по оружию...:

EKuTs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні "перло" на всьому крім буратоса)

Куча медалькок, куча фану, десь %75 перемог шо соло шо взводом :0155:

Декілька кращих битв:

1) тупо з самого початку стояв в одній позиції (і навіть не в кущах) і пацантре по 1 боком їхали на вірну смерть:

edYxr.jpg

2) такій собі нежданчік для мене) рога рулять :0165:

EKz0n.jpg

3) Луцьк рулить - 13 з 15 фрагів на взвод як наслідок "Весомый вклад", і якби я ше б не злився як лох останьому тіпу стали би братами по оружию...:

EKuTs.jpg

і я там був на стоковому ARL44 :)така в мене башня кумедна

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви,танкісти,звісно вибачайте,мовчав до останнього. Але,якщо змога,не туліть які небудь скріншоти і скільки влізе. Дуже часто читаю тему з телефона,поки завантажиться проходить вічність.Хіба щось видатне,феєричне. Дякую за розуміння.

ЗЮ. Нікому,нічого особистого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви,танкісти,звісно вибачайте,мовчав до останнього. Але,якщо змога,не туліть які небудь скріншоти і скільки влізе. Дуже часто читаю тему з телефона,поки завантажиться проходить вічність.Хіба щось видатне,феєричне. Дякую за розуміння.

ЗЮ. Нікому,нічого особистого.

Ок :0151:

Їхав по Т-70, а решта побічний ефект

tzUB.jpg

3z5FT.jpg

Купив, щоб новеньких (для експерта) повиловлювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба три темки окремо: щоб мірятись, щоб флудити і щоб вайнити.

І ще одну для смартів :_04:

А якщо серйозно, може на кожен танк по окремій темці ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov моє прохання до тебе,особливо. Якщо не важко,дякую.

Майстер - це ж унікально - раз в житті :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре,якщо для тебе це так особливо...

Ну серйозно,козаки,ті простині просто не реально відкривати. Це ж не важко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте 2 лвл. для "нагіба"

Т18 напевно?

Але на лт буде легше виловлювати потрібні танки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваншот 2150 на ИС-7 в упор від ЯГД -100 отримав :0162: (за численними проханнями без фото) :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нахера!?!?!?! нахера оцей перепостінг??? накуя???

шоб було до*** не я 1й не я останній... передивляючись потім ту сторінку хтів змінити але чарівна кнопка "изменить" пропала

Порадьте 2 лвл. для "нагіба"

Т18 напевно?

Але на лт буде легше виловлювати потрібні танки

а яка доля в су-26?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, можна запропонувати ховати "досягнення" під спойлер, якщо це допомагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте 2 лвл. для "нагіба"

Т18 напевно?

Але на лт буде легше виловлювати потрібні танки

а яка доля в су-26?

До чого тут су -26 ??? :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут су -26 ??? :0157:

та часто ти її викатуеш з ангара? бо я вже тоже подумую міняти фан машину

а на рахунок 2 лвл дивлюсь бт-2, м2 лт, т2мт

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На другий рівень або Т18, або Тетрарх (якщо є, звісно). На останньому граємо з батьком разом у взводі з усім обладнанням та камуфляжем. Запам'ятайте, що граючи в такій комбінації у вас ніколи процент перемог на Тетрарху не буде менше 50%.

А якщо у вас на ньому буде дуже багато боїв, то це суттєво підвищить і ваш загальний коефіцієнт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...