Перейти до змісту

Найвигідніший 3g інернет на сьогоднішній день


Рекомендовані повідомлення

Вітаю паньство. Розумію, що тема піднімалась не раз, але на борді куча тем і інформація деяка застаріла. Отже хочу отримати поради стосовно 3g інтернету. Який на сьогоднішній день найкращий 3g інтернет в плані швидкість/ціна.

Вимоги:

-Потрібна стабільність у покритті

-прийнятна ціна

-високої швидкості не потрібно, вистачить стабільних 256-512kb.

Отже: модем, оператор, тариф - що порадите ?

Читав про Київстар, 1 грн/день. Хто що скаже, можливо із власного досвіду користування? Завжди тарифи операторів виглядають просто і дешево, а починаєш користуватись, вилазять різні умови, зміни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Київстар, 1 грн/день - до 50 Мб в день швидкість пристойна... далі значно падає, чим більше використано трафіка тим менша швидкість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

3G Інтернет надає MTC (СDMA 450), Інтертелеком, PeopleNet(CDMA 2000) та 3Mob (бувший Utel, WCDMA).

На сьогодні в 3Mob є новий тарифний план "Ого! Мобільний Ультра" - 50 Гб трафіка за 200 грн.

Середня "крейсерська" швидкість - 1,5 Мбіт/с. Це оптимальний варіант для безпровідного інтернету як по швидкості, так і по обєму необхідного трафіку. Є дешевші тарифи. НІяких складнощів в тарифікації. Зараз більшість планшетів та смартфонів з підтримкою 3G працюють саме в стардарті WCDMA(HSDPA).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтертелеком памятаю був безлім за 130, вдень 153кб/с(реально 80-100 кбіт), вночі до мегабіта

зліз з цієї фігні (3Г) і забув що це таке

а радити постійні лагі, глюки, стрибки швидкості, танцювання з бубном над модемом

якось немає бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3G Інтернет надає MTC (СDMA 450), Інтертелеком, PeopleNet(CDMA 2000) та 3Mob (бувший Utel, WCDMA).

На сьогодні в 3Mob є новий тарифний план "Ого! Мобільний Ультра" - 50 Гб трафіка за 200 грн.

Середня "крейсерська" швидкість - 1,5 Мбіт/с. Це оптимальний варіант для безпровідного інтернету як по швидкості, так і по обєму необхідного трафіку. Є дешевші тарифи. НІяких складнощів в тарифікації. Зараз більшість планшетів та смартфонів з підтримкою 3G працюють саме в стардарті WCDMA(HSDPA).

а есть у них (3Mob) нано-сим карты, кто в курсе?

Якщо мається на увазі micro-sim, то є, nano не зустрічав наразі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мається на увазі micro-sim, то є, nano не зустрічав наразі.

имеется в виду именно "Nano-SIM", для последних айфонов/айпедов...

Сьогоді запитував на рахунок nanо-SIM - в четвер мають отримати, але не багато. Звертайся на Кривий Вал, 28.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоді запитував на рахунок nanо-SIM

Спасибо

Якщо ще актуально то nano-SIMки на Кривому Валі, 28 вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Новий тарифний план «ОГО!Мобільний Ультра»! Нову пропозицію розроблено спеціально для тих, хто звик завжди і всюди мати доступ до справді швидкісного Інтернету – до 7,2 Мбіт/с і не обмежувати себе у користуванні ним. Вона найбільше підходить для власників сучасних гаджетів (смартфонів, планшетів, нетбуків та ноутбуків). Усього за 200 гривень абонентної плати до пакету включено 50 Гігабайт трафіку, які задовольнять найактивніших користувачів мобільного Інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість 3G "Ого! Мобільний":

post-20010-0-62232000-1360850226_thumb.j

на якому тарифі 3G "Ого! Мобільний"?

за 200 грн.?

Швидкість від тарифу не залежить.

Сижу на модемі Huawei E169. Він підтримує до 7,2 МБ/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ejken, а який такий протокол використовує Huawei E169, що показує таку швидкість?

в мене nokia n95 (з підтримкою hsdpa), максимум що я бачив це десь 1.9 мегабіта, а реальна швидкість - біля мегабіта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що шейп уже відключили?))

2509066421.png

ZTE k3565-z. ще на спідтесті таких швидкостей не бачив о_О

на торентах більше 225 кбіт/с не піднімалась швидкість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а який такий протокол використовує Huawei E169, що показує таку швидкість?

в мене nokia n95 (з підтримкою hsdpa), максимум що я бачив це десь 1.9 мегабіта, а реальна швидкість - біля мегабіта

Стандарт HSDPA має багато різних категорій . Модем Huawei E 169 підтримує 8-му категорію цього стардарту і може витягувати до 7,2 МБіт/с. Тому і забезпечує більшу швидкість доступу.

Як показує практика, модеми, які підтримую upload до 7,2 МБіт/с, працюють в два рази швидше ніж стандардні модеми до 3,6 МБіт/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два года назад Utel (Кривой вал) по акции предлагал модем Е220, мне хватило одного дня мучений чтобы уже на следующий день обменять его на Е169. В итоге,как выяснилось, - цена на эти девайсы прямо пропорционально качеству полученной связи, при этих же исходных данным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також цікавить 3г інтернет з модемом для ноута в якому є віфі. порадьте щось, бо не можу оприділитись. трафіка можна до 10 гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також цікавить 3г інтернет з модемом для ноута в якому є віфі. порадьте щось, бо не можу оприділитись. трафіка можна до 10 гб

Уточнення: вас цікавить 3G модем з точкою доступу WiFiчи 3G модем для ноутбука, який має WiFi?

а що шейп уже відключили?))

2509066421.png

ZTE k3565-z. ще на спідтесті таких швидкостей не бачив о_О

на торентах більше 225 кбіт/с не піднімалась швидкість

Шейп залишився на старих тарифних планах "Ого! Мобільний 256" - обмеження швидкісті до 256 КБіт/с.

В діючих пропозиціях швидкість не обмежується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також цікавить 3г інтернет з модемом для ноута в якому є віфі. порадьте щось, бо не можу оприділитись. трафіка можна до 10 гб

Уточнення: вас цікавить 3G модем з точкою доступу WiFiчи 3G модем для ноутбука, який має WiFi?

а що шейп уже відключили?))

2509066421.png

ZTE k3565-z. ще на спідтесті таких швидкостей не бачив о_О

на торентах більше 225 кбіт/с не піднімалась швидкість

Шейп залишився на старих тарифних планах "Ого! Мобільний 256" - обмеження швидкісті до 256 КБіт/с.

В діючих пропозиціях швидкість не обмежується.

ну я читав що є такій модем, якій можна покласти в одне місце дома, а самому через віфі до нього підключитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я читав що є такій модем, якій можна покласти в одне місце дома, а самому через віфі до нього підключитись

Є такі пристрої. Цікава модель ZTE AC 30 - підтримує два стандарти СDMA та WCDMA. Якщо я не помиляюсь, цей модем можна знайти в магазині "Місто 3G", що в Глобусі на Єршова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в нього можна вставити картку любого гмс оператора України? а який тариф обрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я читав що є такій модем, якій можна покласти в одне місце дома, а самому через віфі до нього підключитись

напр. DIR-620

До цього девайса ще треба придбати USB-модем того оператора, на якого впаде вибір. А це ще плюс ~ 300 грн

І в налаштуваннях трохи попрацювати.

Хоча радіус дії у нього більший ніж у ZTE AC30 або Novatel 2200.

Якщо до 10 Гб будеш вписуватись, можеш спробувати "Ого! Мобільний Стандарт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...