Перейти до змісту

Хочу придбати телевізор 32" з LED-підсвіткую. Порадьте.


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

ціновий діапазон 4000-6000 грн. ...

бажання від телевізора

200-400 Гц.

wifi

iptv

FullHD

Smart TV

по розмовам з друзями зацікавили такі виробники як Samsung Philips

можливо хтось собі такий купував ... буду дуже вдячний .... дякую .

цікавить якщо купували ... то чим користуєтесь (з начинки в даному ТВ ) і чим ні ...

як приклад ... який зацікавив ... SAMSUNG-UE-32ES6750

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ue32es6540. Дуже задоволена якістю і функціоналом, хоча більшість аппсів від самсунга є непотрібними, користуємось ютьюбом і скайпом і веб-браузером. Все що стосується відтворення по квартирі через вайфайку зі всіх доступних хатніх пк радує. Зображення, звук та інші характеристики теж не розчарували. Користуюсь пів року. Прошивку оновлюють приблизно раз на 2 місяці, ТВ сам знаходить і все перевстановлює. Єдине що фільми ".mkv" по сітці не бачить, проте відтворює наприклад з вінта зовнішнього на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суто ІМХО. я б не гнався за наявністю wifi, iptv та smarttv в самому телевізорі. як на мене, краще купити медіаплеєр на процесорі з Android OS на борту та wifi. переваги - такий собі міні-комп, на який можливо встановлювати різні проги з маркета, використовувати для нет-серфінгу, як торренткачалку, нарешті ті ж простенькі ігри для Android погратись можна, дивитись онлайн-відео, те ж IPTV, є можливість підключати мишку, клавіатуру (спеціальні клавіатури для телевізорів коштують досить дорого, н-д, безпровідна клавіатура для SmartTV Samsung коштує в районі 90$) веб-камеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажання від телевізора

200-400 Гц.

wifi

iptv

FullHD

Smart TV

Не забувайте про DVB-T2, якщо хочете дивитися ефірне телебачення в цифровій якості без тюнера.

цікавить якщо купували ... то чим користуєтесь (з начинки в даному ТВ ) і чим ні ...

99,9% часу - це ефір та USB-movie. За все інше (Wi-Fi, Smart і т.д.) вже й забув, що воно в мене є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ж проблема що й в ТС з ідентичними вимогами (тільки може бути більша діагональ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DPAKOH

ИМХО , тут кому удобнее на пульте кнопки клоцать- нужен функционал, а кому рядом PC держать, тогда нужна только хорошая матрица и поддержка T2 для эфира...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в самого philips http://rozetka.com.u...206588/#tab=all правда 5507K (+ супутниковий тюнер),користуюсь 5 міс. Картинка супер як для такої ціни, в самсунгів тої ж цінової політики як на мене гірша була. Звук так собі. Smart TV не дуже, wifi в нормі. Медіаплеєр малофункіональний, проте всі MKV читає без проблем що з флешки, що по сітці. Прочитав всі формати, головне правильно налаштувати медіасервер. Про 3D в ньому - важко щось сказати, не тестив, бо окуляри дорогуваті. Загалом, основний акцент робив на картинку, 3D, Smart TV не цікавить взагалі. Загальна оцінка 4+/5-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DVB-T2 кажуть не всі моделі підтримують те що в нас є по Т2 ... так що тут як попадеш ... + думаю краще купити просто приставку і все =) ... а якщо є ІПТВ ... який роздає аербіт ... то 100 каналів забезпечено ...

кста ... хто користується ІПТВ від аербіт ... як враження

+ які порадите з хорошою матрицею і без функціоналу ...

+ що поредите з медіаплеєрів на процесорі з Android OS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІПТВ від аербіт

Слабенько (дивлюсь на моніторі VLC-плеєром "реконендованим аірбітс").

Основна претензія - "гребінці" на динамічних об'єктах, завдяки interlace. На CRT-телевізорі їх не видно, там черезрядкова розгортка, саме з ефірних джерел аірбітси напевно і тягнуть свої канали, бо на супутнику гребінців нема.

Але як безкоштовний софтверий TV-тюнер "без лишніх кабелів" мене влаштовує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ue32es6540. Дуже задоволена якістю і функціоналом, хоча більшість аппсів від самсунга є непотрібними, користуємось ютьюбом і скайпом і веб-браузером. Все що стосується відтворення по квартирі через вайфайку зі всіх доступних хатніх пк радує. Зображення, звук та інші характеристики теж не розчарували. Користуюсь пів року. Прошивку оновлюють приблизно раз на 2 місяці, ТВ сам знаходить і все перевстановлює. Єдине що фільми ".mkv" по сітці не бачить, проте відтворює наприклад з вінта зовнішнього на ура.

класний "ящик" крутив в знайомого .. сподобався... :ok2: беріть не пошкодуєте....)

http://www.tv-house.ru/detail/200/2250/Samsung_UE32ES6540

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DVB-T2 кажуть не всі моделі підтримують те що в нас є по Т2 ... так що тут як попадеш ... + думаю краще купити просто приставку і все =) ... а якщо є ІПТВ ... який роздає аербіт ... то 100 каналів забезпечено ...

кста ... хто користується ІПТВ від аербіт ... як враження

+ які порадите з хорошою матрицею і без функціоналу ...

+ що поредите з медіаплеєрів на процесорі з Android OS

Для перегляду ТВ у форматі Т2 у телевізори повинен бути присутній DVB-T2 і слот під CAM-модуль.

ІPTV від аірбітс надає хороший пакет телеканалів, але інколи глючить (думаю, що просто в мене глюкавий роутер).

Для себе взяв за 100 доларів супутниковий ресивер GI8120, налаштував у ньому ІPTV, медіасервер. Відтворює усі потрібні для мене формати (лагає на фільмах розмірами від 30 ГБ). В результаті маю медіаплеєр і потреба монтажу самої супутникової антени поки відпала.

Телевізор Філіпс 32".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

був вибір між

Philips 32PFL6007T і Samsung UE32ES6577U

вибір зупинився на

Samsung UE32ES6577U

замовив ... скоро має прийти .... по експлуатації 1-2 тижні відпишусь ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки зупинився на тому ж таки Samsung UE32ES6307 і LG 32LM620T
Користуватись будуть в основному батьки, тому їм зайвих наворотів не потрібно.

по-моєму, наворотів у вказаних моделей більш ніж достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Я особисто придивлююся до http://price.ua/samsung/samsung_ue-40eh5307/catc1081t1m357505.html

Таку модель купував собі знайомий - цілком задоволений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...