Перейти до змісту

Повернемось до мови


Plum

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні шукав деяку потрібну по роботі інформацію на сайті ДПА України. І був дуже здивований, коли побачив ось це: http://www.sta.gov.ua/pds.php3?59

Поясніть мені, дерев'яному, чому офіційні документи Державної податкової адміністрації України опубліковано російською мовою? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені, дерев'яному, чому офіційні документи Державної податкової адміністрації України опубліковано російською мовою? :)

а ты видел кто подписывает данный документ?

и кто ж им после этого доктор.

а почему на русском - политики, вместо того, чтоб элементарно выучить государственный язык (многие ведь из регионалов, восточники, так сказать) занимаются демогогией и горлохватством.

в общем мой ответ: потому чта ани из Данецка, а там гаваряць толька на русскам...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні шукав деяку потрібну по роботі інформацію на сайті ДПА України. І був дуже здивований, коли побачив ось це: http://www.sta.gov.ua/pds.php3?59

Поясніть мені, дерев'яному, чому офіційні документи Державної податкової адміністрації України опубліковано російською мовою? :)

Щоб деякі російськомовні також зрозуміли, а то є люди які мало що розуміють українською :)

Але всі українці розуміють російську

Прикро звичайно, що державні документи написані не нашою мовою, але факт є фактом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше того, як виявилось, якщо шукати інформацію через поле "Пошук" на головній сторінці ДПА, то пошук проводиться через РОСІЙСЬКИЙ ПОРТАЛ Rambler.ru

Це норамльно? Невже не вистачає українських?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше того, як виявилось, якщо шукати інформацію через поле "Пошук" на головній сторінці ДПА, то пошук проводиться через РОСІЙСЬКИЙ ПОРТАЛ Rambler.ru

Це норамльно? Невже не вистачає українських?..

а вот это более чем странно.

я на подобных ресурсах замечал, что поиск идет через meta.ua

а тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nau.kiev.ua, rada.gov.ua - там є практично всі нормативні акти, в т.ч. ДПА.

Про сайт ДПА sta.gov.ua.

Колись давно, років 7 тому, я зайшов на цей сайт. Довго грузилось по діалапу, хоча сторінка і відкрилась повністю - але нетскейп все ще показував, що йде завантаження. Нарешті прогрес завантаження зупинився... а з колонок почулися звуки міді-файлу з мелодією пісні "Money, money..." (здається, АВВА). Правда, десь через місяць ця фішка пропала. Але згадка про сайт і його наповнення мене до цих пір улибає. Так що контент сайту вельми неординарний, не кажучи вже про мову.

http://nau.kiev.ua/nau10/ukr/show.php?uid=1008.6244.0

Ось тобі документ українською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та закулупали вже ті державні мужі мовним питанням !!! Не повинно бути взагалі такого питання! Є держава Укріїна, і державна мова повинна бути українською. І крапка. А то знову під вибори починають Симоненки-Вітренки кричати "Ввєдьом русскій язик...." В нормальній державі їм так би ввели, мало б не показалось. В республіках Прибалтики не те що якийсь державний чин, громадянство фіг отримаєш, якщо не знаєш національної мови (якщо я нічого не плутаю). І тим більше ніхто не додумується там друкувати державні документи російською мовою, бо може хтось не знає литовської, наприклад, а знає російську (хоча вони, як і ми всі в Савєцкам Саюзє були).

Проблема в тому що переважна більшість наших держслужбовців не мають ні національної свідомості, ні національної гордості, вони мають лише єдине велике бажання, подбати про СЕБЕ, а не про державу, використовуючи свої великі, надані державою, можливості. Трутні блін. Глисти погані. Паразити.....ІМХО. :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось не розуміє української мови то може їхати в Росію і там все зрозуміє. Ми нікого не тримаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось не розуміє української мови то може їхати в Росію і там все зрозуміє. Ми нікого не тримаєм.

Шовинизмом так и разит!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надеюсь это шутка?

Нет почему! На счёт этого поста(а не темы в целом). Может не будем пускать к себе иностранцев? По логике этого поста можна понять так! Каждый пусть сам решает где ему быть и как говорить! У нас ведь демократическое общество!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes: Вы говорите о бардаке а не демократии.

Личная свобода человека заканчивается там где начинается свобода человека другого. Если я пришел в чужой монастырь - диктовать вои условия по меньшей мере не вежливо.

И человек не обязан понимать русский язык. Да по правде говоря он вообще вам ничего не обязан. Если вам не оказывают услуги - значит ВЫ что-то неправильно делаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes: Вы говорите о бардаке а не демократии.

Личная свобода человека заканчивается там где начинается свобода человека другого. Если я пришел в чужой монастырь - диктовать вои условия по меньшей мере не вежливо.

И человек не обязан понимать русский язык. Да по правде говоря он вообще вам ничего не обязан. Если вам не оказывают услуги - значит ВЫ что-то неправильно делаете.

о каком чужом монастыре "мова"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно хватить флудити. Тут все зрозуміло і не треба прикидатись хочеш жити в країні вчи її мову, не хочеш вчити мову не вчи, тільки не заважай і не виставляй претензії що тебе не розуміють і не задовільняють.

ТЕМА ЗАКРИТА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...