Перейти до змісту

Популярність Борди


Гетто

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

РОбити як бог то не бути богом. Якшо я вцеплю авку торіка, я ж тільки люлєй вигребу, торіком не стану))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от що подумала: якщо нарешті Гетто створив тему імені Гетто, то, можливо, зіркИ зійдуться так, що майже кожна тема на Борді не буде зводитись до обговорення персони Гетто та його дій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГеТТо такого не допуститЬ!

Його сяйво затмарить будь-яктй топік у часі та просторі. Тепер я розумію чому майя дали так мало часу нам))

Майя були бордовцями і відчували пятими точками, що він прийде.

Тепер тільки про нього, інакше фсьо - хавайся в жито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от що подумала: якщо нарешті Гетто створив тему імені Гетто, то, можливо, зіркИ зійдуться так, що майже кожна тема на Борді не буде зводитись до обговорення персони Гетто та його дій)

самі ж троля прикормлювали і вирощували, ну то й тіштесь вирощеною звірушкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за шо грохать? то ж флейм.

я тіпа про усі твої повідомлення, ти ж нам нового геніального бреду наваляєш/наваяєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

marko, дик а хто його постійно розбанював? Не тра перекладати з хворої голови на здорову. Вінаваті всі. Одні кормили, інші банили і розбанювали... Вот і виработався сіндром собствєнной апупєнності, значімості і нєв***нності (сорі за мій французський)... Тепер пожинаємо всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер пожинаємо всі.

Так написав, ніби це щось страшне)

Все в ваших руках.

Забанили - і спокій вам, а нам сумно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер пожинаємо всі.

Так написав, ніби це щось страшне)

Все в ваших руках.

Забанили - і спокій вам, а нам сумно).

Пиши йому в ПМ.

Геттосраню відмічена кожна друга нова тема, при чому, зазвичай, Геттівських постів 20%. Відпадає бажання читати. Дратує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) і нічого ви і не зрозуміли :)

Гетто хтів просто вІршика! розказати (пост #74) і не знав, як це зробити :) от і створив тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы все заметили тот факт, (в данном случае эта тема), что Гетто может просто бросить кусок мяса, и уйти курить, наблюдая за тем, как десятки ников собираются мгновенно, как стаи ворон. И начинался срач. Никто не задумывался, что причина не в одном персонаже Гетто, а в сотнях тех, кто слетелся на этот кусочек.

Нахамить просто, но мне пофигу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никто не задумывался над тем, почему у меня статус минус 85, но больше тыщи подяк? при чём были времена, когда статус мог прыгать за сутки на много пунктов и вверх и вниз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы все заметили тот факт, (в данном случае эта тема), что Гетто может просто бросить кусок мяса, и уйти курить, наблюдая за тем, как десятки ников собираются мгновенно, как стаи ворон. И начинался срач. Никто не задумывался, что причина не в одном персонаже Гетто, а в сотнях тех, кто слетелся на этот кусочек.

Нахамить просто, но мне пофигу. :)

мясо и вороны? или может скорее местный шут и зрители? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда статус мог прыгать за сутки на много пунктов и вверх и вниз.

прямо як співав Валерій К.

Сводит с ума улица Роз,

Спрячь свой обман, улица слёз,

Я люблю и ненавижу тебя.

Король-балаб непередбачуваності :sm142:

в сотнях тех, кто слетелся на этот кусочек.

кусочок чого, аффтар, уточни? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поправка. див. пост 114. :) там более точно дано определение. эх, Институт Культуры дал мне больше знаний,чем я ожидал... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никто не задумывался над тем, почему у меня статус минус 85, но больше тыщи подяк? при чём были времена, когда статус мог прыгать за сутки на много пунктов и вверх и вниз.

Гетто , в тебе 1004 подяки на 3500 постів або 0,29 подяк на пост - фігня . А от для прикладу в Oksana04 0,8 , так що задумуватись тут треба швидше тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и опять начинается... зато отлично видно,кто переживает за плюсики минусики, выводы уже можно делать. :)

ваще то я имел... имел?, точно имел... ввиду не количество, а разницу... но то так... между прочим. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думал, что кто то ведёт статистику плюсиков- минусиков.. оказывается есть такие. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка нафіг статистика! Просто довів тобі що в тебе і тут досягнень нема (чим ти пробував хвалитись) . А щодо різниці , то подяк троха більше маєш бо їх не можна мінусувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немножко бард, немножко бох, немножко шут гороховый :smile3:

почему-то на ум приходит старая заезженная фраза :

в интернете можно быть кем угодно – странно, что некоторые решают быть идиотами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. мне ваще пофигу на статусы и кармы, я знаю и уверен в том, что на этом форуме есть множество юзеров,которые перед тем,как написать пост и отправить его, боятся только одного: абы не минуснули, абы только карму не понизили.

2. Точно, ибо их нельзя изменить.Сделал свой выбор, всё! точка.

и нет войны минусиков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потому что проще показывать себя идиотом, но быть другим на самом деле, чем показывать себя умным, но на самом деле быть идиотом.( с) Гетто.

токо шо придумал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...