Перейти до змісту

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ.


dez

Рекомендовані повідомлення

1. Флеш-дизайнер. Розробка банерів. Знання Adobe Flash. Заробітна плата від 300$

2. Флеш-програміст. Знання AS. Заробітна плата від 300$

3. Веб-дизайнер. Знання Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw. Заробітна плата від 300$

Можливе навчання. На період навчання початкова зарплата - 200$

Стучать в аську - 5405408

Или звонить по телефону (офис) 724976

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Флеш-дизайнер. Розробка банерів. Знання Adobe Flash. Заробітна плата від 300$

2. Флеш-програміст. Знання AS. Заробітна плата від 300$

3. Веб-дизайнер. Знання Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw. Заробітна плата від 300$

4. Спеціаліст з веб-верстання. Знання Macromedia Dreamweaver. Вміння верстати на дівках. Заробітна плата від 200$

Можливе навчання. На період навчання початкова зарплата - 200$

Виталя прива!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Флеш-дизайнер. Розробка банерів. Знання Adobe Flash. Заробітна плата від 300$

2. Флеш-програміст. Знання AS. Заробітна плата від 300$

3. Веб-дизайнер. Знання Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw. Заробітна плата від 300$

4. Спеціаліст з веб-верстання. Знання Macromedia Dreamweaver. Вміння верстати на дівках. Заробітна плата від 200$

Можливе навчання. На період навчання початкова зарплата - 200$

Виталя прива!

Прив!

Я думал тут есть спецы ))

Уже второй пост выставляю - посмотрим что получится )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та они то тут есть! Видел твой пост первый, наверное стремаються что не потянут.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вміння верстати на дівках.

а можна фото тих дівок а то може вони настільки страшні шо справді:

наверное стремаються что не потянут.....

в цьому випадку до зарплати треба буде додавати додатково горілку...

ПС: це не оффтоп, це я тіпа непомітно підняв тему автора на верхні шпальти розділу. надіюсь автор нічо не має проти...

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робота для нігєрів які не цінують те що вони роблять..

Вы в Луцке больше зарабатываете?

И если вы заметили, зарплата указана "от", потому как я не уверен, что указав сумму, соответствующую той работе, которую нужно выполнять, мы найдем сразу специалиста.

Мы даем возможность всем желающим предложить себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інеті на фрілансі іто більше буде, рахуючи 4 проекти в місяць як мінімум

Дерзай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інеті на фрілансі іто більше буде, рахуючи 4 проекти в місяць як мінімум

Согласен с OTAM. Причем не напрягаясь совсем...

В сезон работы СТОЛЬКО, что приходится иногда отказываться от интересных предложений в пользу более интересных... и заработать можно куда больше чем от 200, от 300...

Совет: предложите СДЕЛЬНУЮ оплату, тогда к вам потянутся желающие :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інеті на фрілансі іто більше буде, рахуючи 4 проекти в місяць як мінімум

Согласен с OTAM. Причем не напрягаясь совсем...

В сезон работы СТОЛЬКО, что приходится иногда отказываться от интересных предложений в пользу более интересных... и заработать можно куда больше чем от 200, от 300...

Совет: предложите СДЕЛЬНУЮ оплату, тогда к вам потянутся желающие :)

Ну напевне там зарплата $300 саме для тих, хто не напрягається. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, тогда другое дело :)

Просто бывает и такое, что за какие-то $200 человека вместо работы ждет что-то вроде рабовладельческого строя )))) где он в роли сами понимаете кого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, зараз турфірми направо і налєво просять сайти, осіню заказів буде менше - зимою ше менше, но зато зимою можн абільше заробити. імхо, краще вже оплата попроектно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, зараз турфірми направо і налєво просять сайти, осіню заказів буде менше - зимою ше менше, но зато зимою можн абільше заробити. імхо, краще вже оплата попроектно..

Вы все рассуждаете как малолетки! Человек предложимл работу а вы совершенно не в тему обсуждаете её в этом топе! Хотите про это порассуждать создайте себе отдельную тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, зараз турфірми направо і налєво просять сайти, осіню заказів буде менше - зимою ше менше, но зато зимою можн абільше заробити. імхо, краще вже оплата попроектно..

Вы все рассуждаете как малолетки! Человек предложимл работу а вы совершенно не в тему обсуждаете её в этом топе! Хотите про это порассуждать создайте себе отдельную тему!

Ну треба ж повипендрюватись! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, зараз турфірми направо і налєво просять сайти, осіню заказів буде менше - зимою ше менше, но зато зимою можн абільше заробити. імхо, краще вже оплата попроектно..

Вы все рассуждаете как малолетки! Человек предложимл работу а вы совершенно не в тему обсуждаете её в этом топе! Хотите про это порассуждать создайте себе отдельную тему!

Ну треба ж повипендрюватись! ;)

Нифигасе выпендрёж!!!! Так говорят как буд-то все такие веб-дизайнеры модные что с зарплатой меньше 1500$ и не подходи прям! Для выпендрёжа создать тему и ВПЕРЁД выпендриваться друг перед другом!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нифигасе выпендрёж!!!!
Это даже не выпендреж - это флуд. Но ребята, не забывайте об одной вещи - вот этой
Можливе навчання. На період навчання початкова зарплата - 200$

Это очень круто. Обучение - оно с лихвой перекрывает и крутую зарплату, и свободный график, и вообще все! Это как произнесенная вслух фраза - "Мы готовы терпеть твои косяки, переносить сроки готовности, подсказать решение - только выйди на уровень".

Это не просто офигенный стартап для начинающего, это еще и сигнал. Сигнал о том, что в головах у бизнеса что-то поменялось. Если бы мне 8-9 лет назад предложили такое, с минимальной ЗП - я бы пошел не задумываясь. Потому что найти профессионала-практика, который будет тебя учить(тем более - за бесплатно) - это должна быть центровая мысль в голове у каждого выпускника школы/вуза/курсов кройки и шитья.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдяя... для стартапера это предложение выглядит неплохо...будь я трохи моложе и хоть немного дизайнером...:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умови праці якщо на офісі працювати???

Чи сам по собі можу???

Про організацію два слова будь-ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если с обучаловкој дык на первых порах можна и бесплатно поработатғ. Согласна бытғ негром!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інеті на фрілансі іто більше буде, рахуючи 4 проекти в місяць як мінімум

Согласен с OTAM. Причем не напрягаясь совсем...

В сезон работы СТОЛЬКО, что приходится иногда отказываться от интересных предложений в пользу более интересных... и заработать можно куда больше чем от 200, от 300...

Совет: предложите СДЕЛЬНУЮ оплату, тогда к вам потянутся желающие :D

А мені запропонуйте, або де хоч шукати? Бо ж в декреті, а гроші то тра! Плз!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інеті на фрілансі іто більше буде, рахуючи 4 проекти в місяць як мінімум

Согласен с OTAM. Причем не напрягаясь совсем...

В сезон работы СТОЛЬКО, что приходится иногда отказываться от интересных предложений в пользу более интересных... и заработать можно куда больше чем от 200, от 300...

Совет: предложите СДЕЛЬНУЮ оплату, тогда к вам потянутся желающие ;)

А мені запропонуйте, або де хоч шукати? Бо ж в декреті, а гроші то тра! Плз!!!

Сначала определись с тем, что именно ты умеешь, в чем специализируешься. Не каждая специализация (даже если работа за компом) подойдет для фриланса. Посмотри хотя бы на rabota.com.ua, даже там бывают кое-какие предложения подобного рода. Бывает и кидалово, правда, но если с умом подойти к делу, вероятность попасться на гачок мошенников минимальна, ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені запропонуйте, або де хоч шукати? Бо ж в декреті, а гроші то тра! Плз!!!

А что ты умеешь?

Я? Хм. Я хімік - інженер і викладач, інженер в плані напівпровідників, хоча можу і в чомусь іншому. Далі, що не стосується того, чому мене навчили в унівєрі. Трохи (ніби пристойно) володію англійською і польською, ну, і російською, швидко набираю (десь 200-210 символів в хвилину), що ще? А, "оператор комп.ютерних систем" (в мене навіть бумажка є), можу висмикнути з компа шнурки і поставити їх на місце, Теоретично можу поставити вінду і розібрати-зібрати комп. Що ще? А, віршика можу написати. Ну, не наю, нічого чьотко я не вмію, але якщо щось треба, то швидко вчусь. А, ще трошки-трошки орієнтуюсь в html. Вмію працювати з дітьми. От, таке загальне питання. Я ще багато чого вмію, але ж не розказувати тут, що вмію борщ варити і вишивати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

†Molotov[Zwanzig]† (10:08:17 9/08/2007)

Здарова, по поводу арбайтена стучу

--------------------------------------<-

RABOTA (10:08:26 9/08/2007)

прив

-------------------------------------->-

†Molotov[Zwanzig]† (10:09:05 9/08/2007)

як там з навчанням ?

--------------------------------------<-

RABOTA (10:09:23 9/08/2007)

что умеешь делать?

-------------------------------------->-

†Molotov[Zwanzig]† (10:10:05 9/08/2007)

без руля :) Фотошоп крутив, корел ще менше. Німа практіки

--------------------------------------<-

RABOTA (10:13:12 9/08/2007)

Плохо. Когда мы писали об обучении, мы имели ввиду не полное обучение с нуля, а "дотягивание" специалиста до уровня, необходимого нам. понимаете?

-------------------------------------->-

†Molotov[Zwanzig]† (10:14:23 9/08/2007)

цікавлять такі речі : навчання, графік, місцезнаходження, трудова дисципліна, пятіхвилинкі, обєм роботи, направлення в роботі.

Я без понятія в тому смислі.. що не знаю як оцінити рівень своїх знань і що саме потрібно знати

--------------------------------------<-

RABOTA (10:16:09 9/08/2007)

извините, но нам нужен человек, который умеет уже что-то делать, и есть какие-то работы, по которым мы можем оценить уровень

-------------------------------------->-

†Molotov[Zwanzig]† (10:17:27 9/08/2007)

окей. Приклад зробленої роботи можеш показати

--------------------------------------<-

RABOTA (10:17:49 9/08/2007)

http://gallerybanner.com

-------------------------------------->-

†Molotov[Zwanzig]† (10:20:37 9/08/2007)

панятненько, банери штампувать ?

--------------------------------------<-

RABOTA (10:21:17 9/08/2007)

не только

-------------------------------------->-

†Molotov[Zwanzig]† (10:26:10 9/08/2007)

а ще що саме ? цікавить фронт работи

--------------------------------------<-

RABOTA (10:26:20 9/08/2007)

веб-дизайн

-------------------------------------->-

†Molotov[Zwanzig]† (10:26:34 9/08/2007)

панятно

Цікава річ, занімательна. Хто ж в курсах хто як рісує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...