Перейти до змісту

Нус старожили і адміни


Songoku

Рекомендовані повідомлення

Не відображаються руські шріфти.

Сам вже все пробував, (вроді ж на на qbasic-к писаний), нічого не допомогло.

Може хто стикався з таким?? Або підкине кілька ідей в якому напрямку працювати.....

3.ЬІ. Дай вінду зносити не хочу. Я люблю зламати проблему, а не навпаки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\CodePage

і там треба поміняти 1252 на 1251 ; і 1253 на 1252 шось вроді того от тікі шо точно і куди міняти вже не памятаю, попробуй і зроби ресет : не поможе поміняєш назад , вже просто не памятаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku:

прежде всего сходи в Control Panel -> Regional settings и убедись в том, что кириллический набор шрифтов проинсталлирован (Language settings -> Cyrillic). также по желанию можешь Locale включить в Russian или Ukrainian. в 99% случаев этих мер достаточно чтобы увидеть кириллицу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

Це я в першу чергу провірив. Але проблема в тому що спочатку все було Гуд, а потім раз і не стало..

2snight

Дякую за підказку, щас полажу в неті - поцікавлюся. Напрямок зрозумів :D

2[quark]

Скрін екрана не заливається ні на Imagestore ні просто як додаток. Так що праюємо в режимі телепатів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\CodePage

і там треба поміняти 1252 на 1251 ; і 1253 на 1252  шось вроді того от тікі шо точно і куди міняти вже не памятаю, попробуй  і зроби ресет : не поможе поміняєш назад , вже просто не памятаю...

<{POST_SNAPBACK}>

Я міняю в кодовій сторінці на "1251" з 1252 до 1258 ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю схожу проблему з він 2000 - а конкретніше:

шрифти opentype - все ок.

шрифти trueType - не знаходить відповідного набору символів для кирилиці, в результаті чого вони відображаються у вигляді квадратів.

баловство з Регіональними настройками та локаллю нічого не дає.

експерименти з реєстром приводять до .... кароче лажа. (будь-ласка детальніше, що треба забити в реєстр, щоб запрацювало)

Маю цю проблему давно, також пару компів з хр теж іноді так поводяться, поки що пошуки в неті не допомогли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті!

Поміняв кодову сторінку CP-866 на український стандарт RUSCII (CP-1125). Цю процедуру я робив для того, щоб Far manager правильно сприймав українську кодову сторінку. :)

Дивно, але допомогло і в описаній вище проблемі зі шрифтами! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поскольку аттач все еще не пашет, то даю прямую ссылку на полезую тулзу по правке шрифтов:

http://www.dgstudios.com/nick/download/cyra/cyra.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті! 

Поміняв кодову сторінку CP-866 на український стандарт RUSCII (CP-1125). Цю процедуру я робив для того, щоб Far manager правильно сприймав українську кодову сторінку. :)

Дивно, але допомогло і в описаній вище проблемі зі шрифтами! :)

<{POST_SNAPBACK}>

cp1251 - рос/укр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поскольку аттач все еще не пашет, то даю прямую ссылку на полезую тулзу по правке шрифтов:

http://www.dgstudios.com/nick/download/cyra/cyra.exe

Шкодеру зачот помогло і зразу. Вот Так бы всегда :):)

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй ось це

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\CodePage]
"1250"="c_1251.nls"
"1251"="c_1251.nls"
"1252"="c_1251.nls"
"1253"="c_1251.nls"
"1254"="c_1251.nls"
"1255"="c_1251.nls"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після декількох щасливих днів нормальної роботи, шрифти знову заглюкали і ніякі вищеописані та інші прийоми не допомогли. Порившись на форумах, зрозумів, що проблема стара, як Unicode шрифти та вінда НТ, і є декілька шляхів вирішення, підсумовую:

1) для початку поправити локаль;

2) потім використати прогу, яку запропонував Shkoder (або забити в реєстр руками, як радив Matfak, що є ІМХО монопенісуально);

3) Інакше потрібно міняти сам файл шрифта, помістити туда Unicode мітку на сторінку з кирилицею, осьтулза. Тут вже не може бути ніяких "гвоздєй". Повинно працювати.

Як правило, перші два пункти допомагають у 90% випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...