Перейти до змісту

Кращий телефон для дівчини за ~4000 грн.,


Рекомендовані повідомлення

Ну головна вимога - понятно, щоб білий корпус був :)

1 -екран суб'єктивно не гірший ніж в Айфона

2 - вимога - Скайп без тормозів і фронтальна камера

3 - файна основна камера зі спалахом щб швидко стартувала і "шуміла" в темноті прийнятно. Зйомка відео без "тормозів".

4 - guerilla glass або м'який "малоподряпувальний" пластик, бажано олеофобний.

5 - Хочеться Андроїд, принаймні в маркеті купа програм і ігор на любий смак, в т.ч. і безкоштовних або-ж за невеликі гроші (думаю і з "кряками" проблем теж не буде ;))

6. Датчики освітлення і наближення

Самсунги SII-SIII по всім параметрам підходять, але надто слабка батарея усе перекреслює. Хотілося хоча-б 3 дні в режимі "просто позвонить" з відключеним нетом або принаймні з контролем з'єднань через файерволл.

Айфон 4s, його хочуть найбільше, допоможіть відговорити ;), ато я взагалі нерозумію, які вигоди від його придбання? Малий екран, батарея дохла, музика через ай-тьюнс а радіо взагалі прибрали напевно щоб не було конкуренції айтьюнс, хехе.

Моторолу (мій вибір) не хочуть. - занадто "чоловічий", тай пагано перепрошитий "глюк" в свій час повністю зіпсував враження від марки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна проста порада -Жінку, чи дівчину можна вмовити, але не переконати.

Купи їй те, що вона хоче, бо в іншому випадку рано , чи пізно пожалкуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В технічних питаннях вона мене послухає, а от коли в результаті буде розчарування придбанням - тоді таки да да, повний епік фейл :)

Вже доречі хоче Sony LT22i Xperia P, і він має бути червоний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та гроші власне є, від початкуобирався взагалі Galaxy SIII, але налякали розміри :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 дні Тобі ніякий сматрфон не протримає.

Купи батарею підвищеної місткості від крафтмана.

Взагалі, складається двояке враження про топік.

1. Для чого дівчині такі понти? Ти її в Америку відсилаєш чи будете з різних кімнат говорити по скайпу?

У мене дякуючи форумчанам стоїть роутер і дружина дивиться на кухні ютуб і готує новенькі рецепти. (тут про користь великого екрана і вай фай)

ОФФТОП: -- Дружині я б купив за таку суму телефон... ти точно впевнений на рахунок дівчини?--

2. Особисто я не раджу дівчині Samsung S3, оскільки там ніжний екран. Навіть в сумці покоцається, да і ЗАНАДТО великий він. Бери S2 - не прогадаєш. А батарею на варшавці перепакують, або купи нову. На форумі навіть відповідний топік десь був.

п.с. Сподіваюсь нічим не образив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж обома руками за с2 і збільшену батарею, але мудро і послухати пораду Nokian-a ;), тим більше Сонька ніби непоганий смартфон, і наскільки мені відомо. до батареї ставиться ощадно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В питаннях соньки смартфонів я гн компетентний, так що чекай інших думок та дивись обзори в інтернеті. Чим користувався, за те і кажу. Особисто для себе замовов GALAXY ACE 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі, збільшена батарея нормально "бачиться" телефонами, нехай навіть з калібровкою оної? Не буде такого, що заряджається по пів-дня, і в результаті пару палок "гулятимуть"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон за 4к грн. - маразм або просто цяцька для надто заможних людей, та й дівчина, яка хоче такий дорогий телефон теж навряд на увагу заслуговує, краще з'єздити кудись.. Моя думка.

А на рахунок вибору, то теж пораджу Sony, в мене відносно бюджетний Sony ericsson, дуже задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Creator - jedem das seine, а (різниця між бюджетниками і топами доречі колосальна до невпізнаності).

Телефон береться під конкретні задачі, опис - в 1 пості. І взагалі, чого на борді ніколи не бракує - це те, що тобі замість реальної допомоги завжди розкажуть про твій дурний вибір (і заодно про свій "білий і пухнастий"), Класика, тобто клініка блін :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж обома руками за с2 і збільшену батарею, але мудро і послухати пораду Nokian-a ;), тим більше Сонька ніби непоганий смартфон, і наскільки мені відомо. до батареї ставиться ощадно.

Маю Sonу Xperia Sola, в режимі просто розмов витримує 3, а інколи і 4 доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shevchuk2110 - дякую, там проц доречі такий самий - ST-Ericsson U8500 на 1 ГГц. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) зміни дівчину на "попроще" :), котра буде радіти увазі з твого боку, квітам, сюрпризам, оригінальному (а не дорогому) подарунку, а не вимагати цяцьку за пів-штуки баків.

;)

а що буде далі?......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо, хто прийшов!

jack74 - звідки в тебе інформація, що це моя дівчина, а не кприміром дружина, чи колега по-роботі?

І взагалі, ми знаходимося в технічному форумі, де особисті стосунки, цяці-паці, цьомки-бомки - це по-перше оффтопік, а по-друге - я не маю взагалі ніякого бажання тут це обговорювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому описи почитати неможна на тому ж mobile review, там про екрани і начиння гарно все описано. Нетак уже й багато в такому ціновому сегменті. На рахунок відмінностей між бюджетним і Hi-end моделями, тому й порадив Sony, бо "бюджетний" відрізняється тільки розмірами екрану, мегапікселями камери, частотою процесора. Маркетинговими речами. Як на людину, яка питає пораду, надто ти агришся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та фіг там. Маю бюджетний samsung gt-e1081t , так воно 1. жахливо ловить мережу (самі дешеві ч/б Нокії 1280 теж цим страждають) 2.забуває час-дату якщо витягнути батарею (пошкодували 2 гривні на іоністор, хехе) 3. - дибільна прокрутка телефону в довіднику - не встигаєш побачити, недоперли зменшити шрифт на 1 пункт чи зробити перенос. Терплю його тільки ізза батареї на півтора-два тижні, та напевне скоро комусь таки подарую

надто ти агришся.

Поправив трохи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любителів насипати сіль на хвіст багатенько, ти правильно підмітив, вони сильні думкою, щоб оцінити твій недолік або вибір, але не на стільки сильні щоб змовчати.

Мені так один з адмінів казав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не оцінить вона тих зусиль, що тс вкладає в пошук. Їй треба цяцька з функцією телефону, особливого червоного кольору. Сумно за хлопця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любителів насипати сіль на хвіст багатенько, ти правильно підмітив, вони сильні думкою, щоб оцінити твій недолік або вибір, але не на стільки сильні щоб змовчати.

Мені так один з адмінів казав.

Адміни на те й адміни, щоб гасити срач (не забуваючи про такт, і те що "з людьми надо помягше"), Тай кожна школота вважає себе великим цабе, і вимагає відповідного відношення, це щоб не сказати виховання. А тут вибачте - анархія і кожен змушений сам захищати свою думку, а це все-таки публічність і публічні образи відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонечко в цьому плані попала прямо в яблучко :)

бо на борді спитаєш де туалетний папір купити дешевше,

а насовєтують менше ср%ти )))

Може варто почекати Nexus 4? В білому кольорі повинен бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...