Перейти до змісту

"Оприлюднення" діагнозу


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Назва теми, напевно, не зовсім вдала, але не знаю, як інакше сформулювати.

Ситуація.

Є жіночка з райцентру. Пішла собі вона там на черговий медогляд.

У місцевих лікарів виникла підозра на якусь болячку. Її про це повідомили.

За браком обладнання - направили в Луцьк.

Вона не поїхала в лікарню, а звернулась до приватного діагностичного центру.

Здала вона там аналізи, але потім обстежилась ще в одному місці і про результати тамтешніх аналізів вже не питала.

Там же зробили аналізи і болячку підтвердили навіть серйознішу, ніж в районі.

Так як жіночка не приїжджала - самі вислали результати аналізів на райлікарню.

Через деякий час жінка про це дізналась від місцевої лікарки.

Питання: чи мали право так зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну, якщо обстеження не анонімне, то, мабуть, мали.

Просто є приватні (анонімні) поліклініки та лікарі. Їхні результати залишаються із ними. В принципі, якщо звернутися до лікаря у іншому місті, то все одно якісь документи про це пришлють у місцеву поліклінку, щоб медична картка була повною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо обстеження не анонімне, то, мабуть, мали.

Нічого собі !!! Це що, підеш ти взавтра кров здавати, знайдуть там якусь заразу, а взавтра всі твої колеги мають про це знати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись, за радянських часів, якщо хтось підчепив венеричну хворобу, ПОВИНЕН був "здати" з ким він спав. Якщо анонімно, то це коштувало від 25 до 100 рублів. Радянських. Десь половина середньої ЗП. Тому, якщо знайдуть якусь каку, то результати пересилають в поліклініку за місцем реєстрації / проживання. А тут уже ББС робить своє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вислали ж не на роботу, а в райлікарню.

А якщо я не хочу що б працівники цієї лікарні знали про хворобу. Ну не буду я в них лікуватися !!! Піду в іншу приватну клініку. Для чого їм мій діагноз ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо виявили серйозну хворобу і вони не знають, чи ти знаєш про неї чи ні, а загроза серйозна. от вони і висилають колегам, щоби повідомили хворого- ЙОМУ ЗАГРОЖУЄ БІДА!!вони ж не у газету оголошення дали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо виявили серйозну хворобу і вони не знають, чи ти знаєш про неї чи ні, а загроза серйозна. от вони і висилають колегам, щоби повідомили хворого- ЙОМУ ЗАГРОЖУЄ БІДА!!вони ж не у газету оголошення дали

Якщо вони так перейнялися хворобою пацієнта, що їм заважало попросити колег розшукати цю людину і попросити її терміново з ними звязатися ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо виявили серйозну хворобу і вони не знають, чи ти знаєш про неї чи ні, а загроза серйозна. от вони і висилають колегам, щоби повідомили хворого- ЙОМУ ЗАГРОЖУЄ БІДА!!вони ж не у газету оголошення дали

Якби ж то так...

Повиясняли дещо про той центр.

ББС каже, що операції такого плану там поставлені на конвеєр. І не в плані того, що робляться швидко і якісно, а в плані того, що перевірити ЩО там вирізали і чи вирізали щось - важко. А гроші деруть немалі. Комерційний конвеєр. Це одне.

Друге. Не хоче жінка, щоб знали про її болячку. А тут вже пішла брехня по селу... Ходять - дивляться - шушукають - "співчувають"...

Третє (з поста вище): зараз в картці-анкетІ (раз знали куди слати) вказують мох і болото. Не вірю, що не було телефона пацієнтки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, було б непогано якби ви вказали тут що це за медечний центр. Для того щоб люди знали що він дозволяє собі порушувати медичну таємницю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- У вас рак...

- Я на вас до суду подам!!!

- За що?!

- А я не хотів знати, що в мене рак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- У вас рак...

- Я на вас до суду подам!!!

- За що?!

- А я не хотів знати, що в мене рак!

Взагалі то мова йде про серйозні речі, про людську біду. Я розумію, що у вас зі здоровям все гаразд, але не треба іронізувати з чужих негараздів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, було б непогано якби ви вказали тут що це за медечний центр. Для того щоб люди знали що він дозволяє собі порушувати медичну таємницю

Підозрюю, що "Яна". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мали право. Тим більше це їх обовязок.

Жінці повідомлять.

В чому ж тоді проблема? Хворобу діагностували, діагноз підтвердили. Жінці повідомили. Навіщо мильні бульки роздувати.

А жінка хай дякує лікарям за якісну завчасну діагностику і попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мали право. Тим більше це їх обовязок.

Жінці повідомлять.

В чому ж тоді проблема? Хворобу діагностували, діагноз підтвердили. Жінці повідомили. Навіщо мильні бульки роздувати.

А жінка хай дякує лікарям за якісну завчасну діагностику і попередження.

Проблема в тому, що замість того що б повідомити про хворобу жінку, повідомили ще кучу людей, які судячи з посту ТС не дотримали медичної таємниці. Важко було набрати номер телефону пацієнтки? Чи вирішили зекономити на витратах на мобільний звязок? До речі, для загального розвитку, де прописане це їх право?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, було б непогано якби ви вказали тут що це за медечний центр.

Пыдозрюю, що "Яна". :)
"Діагностичний центр"

Мали право. Тим більше це їх обовязок.

для загального розвитку, де прописане це їх право?
+1 Це інакше сформульована суть топстарту.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В случае, если было нарушение прав, пострадавшая планирует что-либо предпринимать, или так подняли тему, - на будущее?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В случае, если было нарушение прав, пострадавшая планирует что-либо предпринимать, или так подняли тему, - на будущее?

Йдеться про родичку знайомої.

Не думаю, що жінка в свої 65 років в райцентрі схоче щось робити в даному напрямку. Просто коли мені про це розказали - мене це здивувало. Вирішила вияснити це питання для себе на майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що замість того що б повідомити про хворобу жінку, повідомили ще кучу людей,

А тепер дали знати про це ще більшій купі людей. А за допомогою однокласників і вкантактє можна взагалі розкрити цю мадам монтекрісто.

Пі*%*єц, 21 вєк, замість лікування люди лікарів до суду ведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що замість того що б повідомити про хворобу жінку, повідомили ще кучу людей,

А тепер дали знати про це ще більшій купі людей. А за допомогою однокласників і вкантактє можна взагалі розкрити цю мадам монтекрісто.

Пі*%*єц, 21 вєк, замість лікування люди лікарів до суду ведуть.

Неуважно читаєте тему. Прізвище людини тут не називалось, діагноз не оприлюднівався, та й сумніваюсь я що жінка у такому поважному віці має сторінку в Однокланиках, чи в контактах ... А лікарів не до суду ведуть (принаймні поки що), а вчать дотримуватися лікарської таємниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неуважно читаєте тему.

це у вас з головою щось, а не ворони насрали. Вибачте за таку відвертість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неуважно читаєте тему.

це у вас з головою щось, а не ворони насрали. Вибачте за таку відвертість.

Злюка ти.

Ви поки поговоріть, а я

сподіваюсь, що все-таки хтось знає щось по суті питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів аргументи закінчились ? Переходимо на особистості ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, якщо і буде "війна" з тим "Діагностичним центром", то вони нічого протиправного не зробили: лікар передав інформацію лікарю, на обслуговуванні якого знаходиться пацієнтка. Тобто для виконання тим іншим лікарем з райлікарні своїх службових обовязків.

Друге питання: чому той лікар, до якого прийшла така інфа роззявив клюва і про діагноз знає все село??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...