Перейти до змісту

Блокування номера(лайф)


Рекомендовані повідомлення

До людини постійно дзвонить один й той самий номер! можна якось заблокувати чи добавити в чорний список(нокіа 5130) цей номер тому що він постійно дзвонить і заважає жити!!!! перелазили передивилися все! може за окрему плату яку послугу у оператора можна купити... порадьте !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити групу в контактах в телефоні .

Добавити сюди цього абонента

Заборонити приймати дзвінки від групи

Якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити групу в контактах в телефоні .

Добавити сюди цього абонента

Заборонити приймати дзвінки від групи

Якось так

А як заборонити?

А під телефонне хуліганство це не підпадає?

Ну вже якось не хочеться заяви писати і т.д....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант купити якийсь самий дешевший телефон на андроїді, впевнений, що там програм для блокування валом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До людини постійно дзвонить один й той самий номер! можна якось заблокувати чи добавити в чорний список(нокіа 5130) цей номер тому що він постійно дзвонить і заважає жити!!!! перелазили передивилися все! може за окрему плату яку послугу у оператора можна купити... порадьте !!!

просто так ніхто нікого не домагає, може ваш товариш позичив гроші а тепер морозиться? Зачасту в таких випадках і надоїдають дзвінками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kompolom, по ідеї можна позвонити оператору на підтримку, і нажалітися що хуліганять.

Вони якось відключають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мені таке треба було зробити, щоб один номер не зміг мені дозвонитись.

На той час в мене був СЕ К-700. Там в меню було додати контакт в чорний список.

Заради цікавоті глянув меню свого самсунга. Звичайний двухсімочний. Є така штука як додати в списоку відхилення. Абонент дзвонить, а йому вест час зайнято. Телефон не вібрує а просто показує, пропущений з того номера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант купити якийсь самий дешевший телефон на андроїді, впевнений, що там програм для блокування валом

і викинути 100 доларів, щоб не надоїдав незрозуміло хто?

якщо на те пішло, то в Самсунгах простіших і дешевших є такий пункт меню "Список номерів для відхилення"

але найкраще все-таки подзвонити оператору і вони заборонять дзвінки з цього номеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вже якось не хочеться заяви писати і т.д....

А шо так?

Значить не так вже й заважає жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вже якось не хочеться заяви писати і т.д....

А шо так?

Значить не так вже й заважає жити.

Та є в мене знайомі в міліції то говорять що таким не охоче займаються.... або посилають до оператора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kompolom, по ідеї можна позвонити оператору на підтримку, і нажалітися що хуліганять. Вони якось відключають

...але найкраще все-таки подзвонити оператору і вони заборонять дзвінки з цього номеру
Та є в мене знайомі в міліції ...посилають до оператора!

От хоч комусь оператор таке зробив? Сумніваюся. Їм більш нема чим займатися, як створювати фільтри для Ваших косяків.

Тільки "Чорний список" (ну чи "відхилити дзвінок", як в кого називається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість того щоб писати на форумі, взяв би інструкцію до телефона і почитав би щодо "чорного списку" в своєму телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kompolom, по ідеї можна позвонити оператору на підтримку, і нажалітися що хуліганять. Вони якось відключають

...але найкраще все-таки подзвонити оператору і вони заборонять дзвінки з цього номеру
Та є в мене знайомі в міліції ...посилають до оператора!

От хоч комусь оператор таке зробив? Сумніваюся. Їм більш нема чим займатися, як створювати фільтри для Ваших косяків.

Тільки "Чорний список" (ну чи "відхилити дзвінок", як в кого називається)

робили мені свого часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та немає там нічого такого... :)

Господи! Записываешь на диктофон 10 секунд тишины (есть такой звук) :) и ставишь на этого гАвнюка на звонок вызова. Всё! ТЫ даже не заметишь в кармане как он будет звонить. Если конечно ты не положишь телефон перед собой и не будешь ждать от него звонка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була у мене колись така історія. правда мене задовбували дзвінками на діджус. я позвонив до оператора, назвав номер телефону з якого мені телефонують і заважають. оператор прийняв заявку і добавив номер у список блокувань. після того спокій настав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

э програма платна, для нокії стоїть 15 баксів вона просто скидає номер, і ви для тих хто в чорному списку "абонент не абонент"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э програма платна, для нокії стоїть 15 баксів вона просто скидає номер, і ви для тих хто в чорному списку "абонент не абонент"...

а це цікав! А можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу порадити наступне:

Поставити переадресацію коли зайнято, на не існуючий номер.

Коли до вас дзвонить недруг - просто відбиваєте виклик. Йому говорить що не правильно набраний номер.

Працює на всіх телефонах.

Можливо комусь допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

э програма платна, для нокії стоїть 15 баксів вона просто скидає номер, і ви для тих хто в чорному списку "абонент не абонент"...

а це цікав! А можна детальніше?

як зветься подивлюсь на іншому компі, купляв товаришу одному працює бездоганно, суть якої, є два списки, телефон не подає признаків коли дзвонять з чорного списку до вас, просто номер скидається і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э програма платна, для нокії стоїть 15 баксів вона просто скидає номер, і ви для тих хто в чорному списку "абонент не абонент"...

а це цікав! А можна детальніше?

як зветься подивлюсь на іншому компі, купляв товаришу одному працює бездоганно, суть якої, є два списки, телефон не подає признаків коли дзвонять з чорного списку до вас, просто номер скидається і все.

Подивіться!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...