Перейти до змісту

21 жовтня на Театральному майдані Луцька «Kozak System» та «Мандри» !


Andruha_gpz28

Рекомендовані повідомлення

Народні гуляння «Бабине літо» відбудуться 21 жовтня на Театральному майдані Луцька. Серед хедлайнерів свята - гурти «Kozak System» та «Мандри».

Джерело - http://www.volynnews.com/news/city/luchany_vidhulyayut_babyne_lito/

Вся ота фігня що там анонсована починаючи з 13 год. мене мало приваблює, а от на

19:00 -виступ гурту «Коzак System» (екс-Гайдамаки)

20:30 - виступ гурту «Мандри»

варто було б глянути, по півтори години виступ, це практично два повноцінних концерти.

Погода обіцяє бути гарною, так що приєднуйтесь. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж з нетерпінням чекаю.

Хедлайнери? Тобто крім них буде ще хтось? А не знаєте хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине що вже заїбало набридло - Палиця ,всюди тільки один Палиця, таке відчуття, що інших кандидатів у нас немає, як би то ще купити лучан? Вчителів купив, лікарів купив, студентів купив, пенсіонерів мабуть теж купив, ЗМІ купив, навіть всі Банери й Бігморди поскуповував. Огидно, що музиканти продалися. Але послухати концерт піду, Козак системс дуже класно грають та й соліст вже досить "підтягнувся".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хедлайнери? будуть! Палиця. :D

Извините за жесткий офтоп, це не він всіх купив, це вони всі продалися. суттєво? чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто крім них буде ще хтось? А не знаєте хто?

Читайте тут. http://www.volynnews.com/news/city/luchany_vidhulyayut_babyne_lito/

кажу ж, фігня всяка, за палицю напевне поагітують під шумок, але то таке. Палиці приходящі, а музика вічна. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, що за кіпіш, кого він там купив той палиця, мене, чи Вас, чи вчителі з лікарями розуму не мають? То вибори покажуть. Тема не про те. Музиканти теж не продались, вони просто гроші заробляють. Це нормально. Я впевнений, що не будуть вони себе там кулаком в груди бити і кричати - палиця зе бест. Це може зробить якийсь ведучий чи організатор заходу. Я ж піду туди послухати гарну музику, а політичну лапшу на вуха мені не повісять, як би не старались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Гетто: Не говоріть за всіх. З тих людей, з якими я спілкуюсь за нього ніхто не голосуватиме. І я не буду. Паскудно, що я мало з ким спілкуюсь :)

А те, що дістав - то не те слово.

2 Кріейтор: До чого тут музиканти продалися? Вони дають концерт - їм платять. Бізнес. Тим більш, що зараз хлопцям треба розкручуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, що за кіпіш, кого він там купив той палиця, мене, чи Вас, чи вчителі з лікарями розуму не мають? То вибори покажуть. Тема не про те. Музиканти теж не продались, вони просто гроші заробляють. Це нормально. Я впевнений, що не будуть вони себе там кулаком в груди бити і кричати - палиця зе бест. Це може зробить якийсь ведучий чи організатор заходу. Я ж піду туди послухати гарну музику, а політичну лапшу на вуха мені не повісять, як би не старались.

Істину говорите :)

Шкода, що спочатку Козак Систем, а потім Мандри, а не навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто платить гроші тим музикантам,одночасно надаючи їм можливість розкрутитись та проявити свій талант? га? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організатор концерту. В даному конкретному випадку - Ігор Палиця.

Однак не думаю, що якби концерт організовувала, скажімо Олена Голєва, чи Юрій Недужко, чи хто там ще балотується - то музиканти б не приїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Гетто: Не говоріть за всіх. З тих людей, з якими я спілкуюсь за нього ніхто не голосуватиме. І я не буду. Паскудно, що я мало з ким спілкуюсь :)

А те, що дістав - то не те слово.

2 Кріейтор: До чого тут музиканти продалися? Вони дають концерт - їм платять. Бізнес. Тим більш, що зараз хлопцям треба розкручуватись.

Всі заробляють, а українці, ми з вами потім будемо трішки більше в дупі як зараз. Взагалі із задоволенням піду на концерт, але думаю почнуть вони грати не з 19:00, а десь з 19:30 а до того кандидат намагатеметься промити всім мізки, так же й мандри, не з 20:30, а швидше з 21:00.

Взагалі полюбляю передвиборчі перегони за можливість послухати гарних гуртів абсолютно задурно й в рідному місті.

П.С. Вибачайте якщо трохи агресивно, але "Палка" вже набрид капець як..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

они (кандидаты) слишком жадные и нищие, а может и просто глупые, палыця умница, и себе в карман, и другим во благо, я отвечаю за свои слова,ибо сам лично работаю с оборудованием,которое было куплено с его помощью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На те вони й концерти, щоб починатись на півгодини пізніше.

Шкода, що дійсно хороші українські гурти не надто часто приїжджають до Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

они слишком жадные и нищие, а может и просто глупые, палыця умница, и себе в карман, и другим во благо, я отвечаю за свои слова,ибо сам лично работаю с оборудованием,которое было куплено с его помощью.

Цей Палиця прям мать Тереза. Гетто повісь на стіну як ікону та молися на нього :0155:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

они слишком жадные и нищие, а может и просто глупые, палыця умница, и себе в карман, и другим во благо, я отвечаю за свои слова,ибо сам лично работаю с оборудованием,которое было куплено с его помощью.

Воно-то так, але якби нам менше втирали про заслуги і те, що його підтримують студенти-пенсіонери-ветерани-вчителі і якби з бігмордів, тв, радіо не світло постійно його обличчя, то толку було б більше. І народ до нього може би і потянувся. А так дістало вже: що не станеться в місті - то він або спонсор, або меценат, або співвласник, або просто сприяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить офтопити. Тема про концерт, створив для того, щоб люди яким це цікаво мали інформацію і при можливості не пропусили. Все таки Козак Систем не часто в Луцьку бувають.

А того лисого типочка обговорюйте в іншій темі. Десь там в політиці є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вообще не молюсь на людях,но тот факт, что у меня на работе стоят новые компы, отличные новые столы, единственная пока на всю область мультимедийная доска, есть показателем.

Назови мне фамилиию другого кандидата,который сможет мне подобное реально доставить на работу через неделю. Назови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить офтопити. Тема про концерт, створив для того, щоб люди яким це цікаво мали інформацію і при можливості непропусили. Все таки Козак Систем не часто в Луцьку бувають.

А того лисого типочка обговорюйте в іншій темі. десь там в політиці є.

та капєц як рідко (це був сарказм)

тільки влітку були на Бандерштаті. не на шару, звісно, але факт є факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить офтопити. Тема про концерт, створив для того, щоб люди яким це цікаво мали інформацію і при можливості непропусили. Все таки Козак Систем не часто в Луцьку бувають.

А того лисого типочка обговорюйте в іншій темі. десь там в політиці є.

та капєц як рідко (це був сарказм)

тільки влітку були на Бандерштаті. не на шару, звісно, але факт є факт.

Раджу послухати, чув їх на бандерштаті, заході і республіці, у нового фронтмена-баяниста рівень вокалу виріс дуже.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Бандерштаті Козак Систем порвали всіх, так. Тільки куряви було забагато від слему за спинами.

Останній раз оффтоп.

Не назву, Ви праві. Але продавати голос за яку б там не було ціну, як на мене, не є правильно. Хоча може я ще просто мало жив і життя не знаю. На тому дискусію закінчу, бо з Вами, Гетто, мені тягатись ще зарано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю не дочекаюся Козаків!!!! А на депутата Палкіна срала з високої гори. Я не на його бандитське іпало йду дивитися чи слухати його сладкіє рєчі, а музику нормальну повнімать - бо її в Луцьку нині пздц бракує.

До речі, до відома шанувальників творчості Kozak System, взимку вони порадують лучан вже сольним концертом. Так що готуйтесь!!!!!!!!

R1oKxL1EoBo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна поцікавитись? хто платить за цю музику?

Я тоже был на концертах .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов звернення Гайдамаків..

У зв "язку з запитами від наших фанатів, гурт ГАЙДАМАКИ офіційно заявляє, що не має жодного відношення до передвиборчої політичної діяльності колишніх музикантів, які на даний момент створили окремий музичний проект під назвою "Kozak System", проте використовують своє минуле для комерційної діяльності та виступів за різні політичні партії.

Відтак, просимо не пов" язувати їхні рішення та їхню діяльність з діяльністю гурту ГАЙДАМАКИ.

На сьогоднішній день гурт ГАЙДАМАКИ за своїм рішенням не зіграв жодного політичного концерту в передвиборчій компанії, та не співпрацював ні з «Партією Регіонів», ні з «Україна - Вперед», ні з мажоритарним кандидатом Олександром Третяковим, ні з жодним іншим.

В даний момент гурт знаходиться у турі за кордоном.

Гурт ГАЙДАМАКИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...