Перейти до змісту

Куплю ч/б телефон топ-класу до 2003 року випуску


Plum

Рекомендовані повідомлення

Куплю старий GSM-телефон типу Siemens SL45, Ericsson T28, Nokia 8850/8910 або інший такого плану. Обов'язково робочий і цілий зовні, в хорошому стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сименс С 68, бизнес класс, металличнский корпус, 70 грн

Если есть интерес - прошу в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому саме до 2003 року?

Якщо до 2003, я б шукав нокію 3210 1999 року. Він був одним з найуспішніших gsm телефонів.

140px-Nokia_3210_3.jpg

А кращий ретро-девайс бізнес-класу, це звичайно ж NOKIA 6310i, але то вже 2005 рік. Хоча, деякі сайти пишуть, що 2002. Треба уточнити цей момент...

Nokia-6310i-02.jpg

Я б і зараз таким користувався в якості другого телефону, як телефон для дзвінків він неперевершений. Але оскільки тепер без інтернету і вайфая нема жизні, сцуко, то андроїд-девайс таки на першому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 2003 тому, що потім почалась ера апаратів зовсім іншого покоління -- переважно мініатюрних (за винятком смартфонів на Symbian), з кольоровими екранами, поліфонією, камерами.

Був в мене і 6210, і 6310i, це 2002 рік. Навіть кольорові і з камерою 6610 і 7650 це вже 2002-2003 роки, а в 2004 в мене вже був Nokia 6600.

3210 -- мій перший телефон. Непоганий апарат, перший в світі з вбудованою антеною, але погодься, що за харизмою він суттєво поступається тим же 7110 або 8850/8890, або навіть тому ж 8210, дизайн якого розробляв особисто Френк Нуово. До того ж, європейський 3210 був без вібродзвінка (його можна було допаяти і активувати в прошивці), тому я його і змінив на Trium Aria@, який потім віддав жінці, взявши собі чи то Nokia 3310, чи то Siemens C35 (обидва в мене були не довго, хронологію вже не пам'ятаю). Потім був 6210, SL45i, 6310, 6310i, ще десь в той період місяць чи два користувався культовим Sony J5 (мій перший з поліфонією і дисплеєм з градаціями сірого), Ericsson T28i і інші.

Власне, ТУТ перелік апаратів, якими я користувався (якщо нічого не пропустив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 2003 тому, що потім почалась ера апаратів зовсім іншого покоління -- переважно мініатюрних (за винятком смартфонів на Symbian), з кольоровими екранами, поліфонією, камерами.

Був в мене і 6210, і 6310i, це 2002 рік. Навіть кольорові і з камерою 6610 і 7650 це вже 2002-2003 роки, а в 2004 в мене вже був Nokia 6600.

3210 -- мій перший телефон. Непоганий апарат, перший в світі з вбудованою антеною, але погодься, що за харизмою він суттєво поступається тим же 7110 або 8850/8890, або навіть тому ж 8210, дизайн якого розробляв особисто Френк Нуово. До того ж, європейський 3210 був без вібродзвінка (його можна було допаяти і активувати в прошивці), тому я його і змінив на Trium Aria@, який потім віддав жінці, взявши собі чи то Nokia 3310, чи то Siemens C35 (обидва в мене були не довго, хронологію вже не пам'ятаю). Потім був 6210, SL45i, 6310, 6310i, ще десь в той період місяць чи два користувався культовим Sony J5 (мій перший з поліфонією і дисплеєм з градаціями сірого), Ericsson T28i і інші.

Власне, ТУТ перелік апаратів, якими я користувався (якщо нічого не пропустив).

Тобі лишився один телефон до ювілейного пятидисятого...)))

Тут мої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи що на тому сайті немає Nokia N95 8Gb, а також що деякі моделі в мене були двічі (як мінімум Nokia 6681, Nokia E50, Nokia E51, HTC Desire S), то рахунок вже перейшов за 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи що на тому сайті немає Nokia N95 8Gb, а також що деякі моделі в мене були двічі (як мінімум Nokia 6681, Nokia E50, Nokia E51, HTC Desire S), то рахунок вже перейшов за 50.

Так я замітив що на тому сайті немає підмодифікацій телефонів.Наприклад Expres Musik і Black Edition

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ericsson T28i є три штуки ном 063 266 48 сім сім

кілька разів дзвонив і сьогодні написав смс -- безрезультатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic

Власне, ТУТ перелік апаратів, якими я користувався (якщо нічого не пропустив).

Я в шоці. У мене за 8 років було лише два мобільних телефони. Зараз зібрався купляти третій. В другому зламався джойстик. І вирішив його не ремонтувати. А що б така к-сть телефонів за 12 років як в тебе ... Вау!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так-так-так...

У Dark Monk'а Ericsson T28i, Plum собі хоче якийсь вінтажний телефончик...

Це, випадково, не я задав тренд ось цим?

1772084976.jpg?

Я з ним три тижні походив, і задовбався :( Основна біда - смску толком не написати... До того ж мій Samsung Galaxy Note завдяки віджету Prepay Widget щодня мені дає звіт про витрачені кошти, і таким чином я кілька разів МТС ловив на всяких махінаціях. А із-за цього "старічка" пару десятків гривень прощолкав дуже бездоказово, довго розказувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є BB 8700...

Це той що з ві-фі??? мене такий цікавить!

найдеш мені 8700 з вафлею - сам у тебе куплю :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://emarket.ua/objavlenie/nokia-7650-ID1Hz81.html

Є BB 8700...

Це той що з ві-фі??? мене такий цікавить!

найдеш мені 8700 з вафлею - сам у тебе куплю :_07:

мене і без віфі цей тел цікавить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Почитал. Интерсно так. У меня все эти вещи звонящие были. Где то еще Cименс МЕ 45 валяется. Не знаю или продавать, или пусть лежит. Новый по ходу брал в те времена за 400 долларей. С Москвы привозили, у нас уже не было.... Посоветуйте чего делать то..?? А...а ... Еще 6310i есть......... Раритет.Валяется, иногда пользую, как ностальгию по тем временам......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, ТУТ перелік апаратів, якими я користувався (якщо нічого не пропустив).

Мои тут. По теме - единственный телефон которым я бы реально пользовался сейчас(как рабочим\вторым) это Ericsson T39. Я считаю его лучшим телефоном из того чем я владел. Особенно песочного цвета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю старий GSM-телефон типу Siemens SL45, Ericsson T28, Nokia 8850/8910 або інший такого плану. Обов'язково робочий і цілий зовні, в хорошому стані.

http://board.lutsk.u...try1052747780 жду звонка.. также естть т28 т29.. т20..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...