Перейти до змісту

Домашні Мережі


MrVes

Рекомендовані повідомлення

В мене прохання до людей які дійсно знають методику зняття коштів з рахунку користувачів домашніх мереж поділитися інформацією.

Суть питання полягає в наступному:

Я є користувачем домашніх мереж. Тарифний план в мене Особливий ( 3000 Мбайт зовнішнього трафіку та 20000 Мбайт внутрішнього). Цього місяця з локальної мережі я стянув близько 32000 Мбайта - тобто використано було 12000 Мбайта понад норму. З мого рахунка було знять 15 грн. понад тарифний план та нарахувало 3+ грн.. заборгованості.

Після того як я поповнив рахунок і продовжив користуватися інтернетом ( зовнішній трафік ) мені почало знімати кошти з рахунку, хоча авторизатор показує, що зовнішнього трафіку було використано 1,6 Гбайта ( з допустимих 3 1,6 Гбайт ).

В відділі розрахунків чарівна пані повідомила, що переліміт трафіку знімався за рахунок зовнішнього трафіку. На питання щодо коректності показників авторизатора відповіла, що вони точні ( на поточний момент 32 Гб внутрішнього та близько 2 Гб внутрішнього ), але за користування інетом все ще знімає кошти.

Проясніть будь-ласка дане положення речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До завтра без мережі не потерпиш?

Я з мережею ( рахунок поповнив ), але гроші "кушає і кушає"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так шо ти хочеш! Ти в чьому місяці перебрав ліміт, і з нову, в цьому ж таки місяці поповнив рахунок, і далі сидиш в неті!!? А місяць ще не кінчився, отже нових 3000 мб появиться з першого числа ,а в цьому місяці ти і далі працюєш понад ліміт, от в тебе і знімає гроші. А з завтрашнього дня все знов буде норм) І, наскільки я зрозумів, тобі знов треба буде поповнити рахунок, бо ці кошти ти потратив :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Человек просит, чтобы ему обьяснили, за что именно с него снимают деньги.

У меня был когда-то подобный случай. Оказывается, то, что при окончании внутреннего трафика берется в расход внешний с какими-то там пропорциями - не совсем верно. То есть, если бы он действительно "расходовался", его количество уменьшалось бы, так ведь? На сайте фотакома в тарифах ДМ указано: 0,005 грн./Мб. То есть полкопейки. Поэтому советую считать таким образом: Подели 84 на 3000, у тебя получится 0,028. Это - цена Мб внешнего трафика в твоем пакете. Теперь все просто: умножаешь 0,028х1600 (примерное количество уже использованного внешнего трафика) - получаешь 44,8. Дальше: 84-44,8=39,2. А теперь элементарно узнаем, сколько ВНУТРЕННЕГО трафика ты получишь на эти деньги: 39,2/0,005=7840. Вспомни еще про ночной коэфициент уменьшения (по моим личным наблюдениям, меньше по деньгам не в 2,5 раза, а в 2,27). Все, думаю, понятно обьяснил :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

780032 Розрахункова група.

Вони точно занють що і за що знімається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

780032 Розрахункова група.

Вони точно занють що і за що знімається.

Тітонька пояснила:

1. Показники використаного трафіка внутрішній/зовнішній, що відображається в авторизаторі є коректними.

2. Зовнішній трафік використавзя за рахунок внутрішнього ( що явно не передбачено договором ).

Я не збагну виходячи з написаних вище 2-х пунктів за що з мого рахунка знімаються кошти за використання зовнішнього трафіка, який у відповідності з показниками авторизатора в мене не використаний до ліміту.

Тому і пишу тут - тобто там де є люди які мають відношення до ДМ, а можливо обслуговують/адмінять систему нарахування/тарифікації трафіку.

Человек просит, чтобы ему обьяснили, за что именно с него снимают деньги.

У меня был когда-то подобный случай. Оказывается, то, что при окончании внутреннего трафика берется в расход внешний с какими-то там пропорциями - не совсем верно.

<skip>

Верное слово ты подобрал - оказывается. А как это оказалось? :blink: У мненя в договоре такого нет ... сегодня перечитаю повторно. Кстати коэфициенты неплохо было бы узнать тоже ...

З.Ы. Сомневаюсь что окажется что при перелимите внешнего трафика будет использоватся внутренний с какими-то там коэфициентами :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну как дети чесслово... в авторизаторе есть даже две кнопачки - одна -"страница сети " другая типа "страница статистики" - типа того не помню точно - кнопаете статистику - тама есть децельная стрелочка и надписть " расшифрофка ..." - тама расшифрофки всех расчетов и втом числе взаимозачетов между разними видами трафика ...

я седня ночью добрал внешний 4 гигами внутреннего ... намана придумано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я седня ночью добрал внешний 4 гигами внутреннего ... намана придумано!

А где ты прочитал что так можно и где есть инфа про коэфициенты преобразования трафиков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

з сайта http://www.fk.lutsk.ua/homenet/home_taryfy.html

*Примітка: швидкість доступу не гарантована і може динамічно змінюватись в залежності від загальної завантаженості каналів.

**Примітка: на обсяг спожитого трафіку в період з 0.00 до 8.00 год застосовується понижуючий коефіціент в розмірі К=0,4

Вартість 1 Мбайт понад ліміт вхідного міського трафіку - 0,005 грн.

Вартість внутрішнього та вихідного міського трафіку - 0,00 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну конечно такую инфу удалось нарыть только когда сам столкнулся... ща копирну ...

post-799-1185896033.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з сайта http://www.fk.lutsk.ua/homenet/home_taryfy.html

*Примітка: швидкість доступу не гарантована і може динамічно змінюватись в залежності від загальної завантаженості каналів.

**Примітка: на обсяг спожитого трафіку в період з 0.00 до 8.00 год застосовується понижуючий коефіціент в розмірі К=0,4

Вартість 1 Мбайт понад ліміт вхідного міського трафіку - 0,005 грн.

Вартість внутрішнього та вихідного міського трафіку - 0,00 грн.

Тарифи я читав, але щодо перерахунку трафіка там нічого не сказано. І в договорі нема.

Офіційна акволабєан получається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно саме правильно було б зробити таким чином, що при використанні зовнішнього трафіка при відсутності грошей на рахунку закривати вихід в інтернет при цьому доступ до внутрішніх ресурсів мережі залишати відкритим доки не використається внутрішній трафік. А то не розберешся як воно там пераховує і що рахує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно саме правильно було б зробити таким чином, що при використанні зовнішнього трафіка при відсутності грошей на рахунку закривати вихід в інтернет при цьому доступ до внутрішніх ресурсів мережі залишати відкритим доки не використається внутрішній трафік. А то не розберешся як воно там пераховує і що рахує.

Категорично проти такого, бо дуже часто сиджу понад норму, тобто за гроші :glare:

Ще згадав якщо в тебе закінчився зовнішній нет, то включи авторизатор тільки на внутрішній і буде тобі щастья, многа многа щастья :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

але постає питання- для чого купувати пакет за 48 грн , якщо потім поповнюєшся на 50 знову - бери одразу на 120 і не мучся , тим паче цн вказано в договорі.

що можете міняти Як завгодно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

але постає питання- для чого купувати пакет за 48 грн , якщо потім поповнюєшся на 50 знову

не обов'язково 50. можна ж на скільки захочеш поповнити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...