Перейти до змісту

Величне століття. Роксолана


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

383677172.jpg

Глядачі каналу 1+1 зможуть переглянути легендарну історію про Роксолану, тільки тепер у новому – турецькому - форматі. На екрани вийде серіал "Величне століття. Роксолана".

У фільмі йдеться про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до української дівчини Роксолани. "Нову" дружину султана гратиме не Ольга Сумська, яка так полюбилася українцям у цій ролі, а німецька актриса Мер'єм Узерлі.

Проте озвучуватиме головну героїню все ж українська Роксолана. Серіал "Величне століття. Роксолана" з успіхом пройшов у багатьох країнах світу.

Хто дасть ссилку щоб скачати серіал... Зараз він транслюється на 1+1...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

383677172.jpg

Глядачі каналу 1+1 зможуть переглянути легендарну історію про Роксолану, тільки тепер у новому – турецькому - форматі. На екрани вийде серіал "Величне століття. Роксолана".

У фільмі йдеться про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до української дівчини Роксолани. "Нову" дружину султана гратиме не Ольга Сумська, яка так полюбилася українцям у цій ролі, а німецька актриса Мер'єм Узерлі.

Проте озвучуватиме головну героїню все ж українська Роксолана. Серіал "Величне століття. Роксолана" з успіхом пройшов у багатьох країнах світу.

Хто дасть ссилку щоб скачати серіал... Зараз він транслюється на 1+1...

Ось тут будь-ласка: http://nnm-club.ru/f...ic.php?t=536243

або: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3901081

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ранувато ще, через пару годин після показу буде на відомих торент-трекерах чи на ех.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

продовження серіалу (3 сезон) по вихідних транслює російський канал Домашний. 1+1 буде транслювати 3 сезон аж в травні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне заявили что мы с этом персонажем похожи :0022:. Даже не знаю,плохо это или может я турок)

ojeDtAJDa9g.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне заявили что мы с этом персонажем похожи :0022:. Даже не знаю,плохо это или может я турок)

ojeDtAJDa9g.jpg

Симпатишный он...давайте свое реальное фото+это и в тему двойники!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, наш Zerotul теж нівроку ;) А той турок теж такий високий?

Я уже не помню даже как его зовут. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...