Перейти до змісту

Як ви виводите webmoney?


natovec

Рекомендовані повідомлення

Вообщєм є пару бакінскіх на вебмані

Хочу якось їх вивести. Всякі обмінні сайти або звичайна продажа в розділі "куплю-продам" не катить ))

Вчора взнав що можна якось вивести з Альфа-Банку. Пішов в банк, консультанти розказують вроді гарно )

А тепер собствєнно питання: "А як ви виводите вебмані?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему не катят сайты? здесь вроде небольшая комиссия.. особенно если "пару бакинских". ведь не тысячу же :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да тому що, знайомий пробував вивести через сайтік, а вийшло майже як кідалово ) добре що гроші повернули)

я просто ось взнав, що розетка не приймає вебмані... тому хочу живі гроші отримати і купить коєшо ))

denymen1996, дуже цікаво )

точно нормальна тєма?) якщо да, то впринципі можна спробувати )))

купи за них что-то:

голд на танчиках, пополни телефон или интернет

тільки КС, тільки хардкор :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивожу вебмані з 2009 року, так що деякий досвід маю

Якщо вибирати між попередніми двома - то однозначно кардшоп. Користуюсь с 2010 року, і ще ніразу (тьфу-тьфу-тьфу) ніяких форс-мажорів. Так, ВМЗ по 7,75 купують, але обмін майже миттєвий на карту приватбанка (як зараз подивився, здається відключили можливість готівкою особисто). ВМбум теж непоганий, 1 раз користувався, але втрачаєш більше на конвертації, ніж в кардшопі.

Через альфабанк якщо виводити - то там треба їхня картка, виготовлення якої є платною, якщо не помиляюсь.

Ще одна чудова альтернатива - можливість виводу прямо через сервіс вебмані. Беруть тільки 0,8% за пересилку між гаманцями (стандартна комісія вебмані) - і все! Правда, є невеличкий мінус - виводять лише WMU! А курс, як відомо, зовсім не вигідний. Правда, знайшов в свій час вихід з ситуації - біржа обміну (виводив велику сумму, і виходило що втрачав на комісії біля 500 грн). Але це дуже довга і кропітка робота, ще й як поталанить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

denymen1996, дуже цікаво )

точно нормальна тєма?) якщо да, то впринципі можна спробувати )))

Ну ось більше 600грн вивів, все добре)

9Wc49byW.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивожу вебмані з 2009 року, так що деякий досвід маю

Якщо вибирати між попередніми двома - то однозначно кардшоп. Користуюсь с 2010 року, і ще ніразу (тьфу-тьфу-тьфу) ніяких форс-мажорів. Так, ВМЗ по 7,75 купують, але обмін майже миттєвий на карту приватбанка (як зараз подивився, здається відключили можливість готівкою особисто). ВМбум теж непоганий, 1 раз користувався, але втрачаєш більше на конвертації, ніж в кардшопі.

Через альфабанк якщо виводити - то там треба їхня картка, виготовлення якої є платною, якщо не помиляюсь.

Ще одна чудова альтернатива - можливість виводу прямо через сервіс вебмані. Беруть тільки 0,8% за пересилку між гаманцями (стандартна комісія вебмані) - і все! Правда, є невеличкий мінус - виводять лише WMU! А курс, як відомо, зовсім не вигідний. Правда, знайшов в свій час вихід з ситуації - біржа обміну (виводив велику сумму, і виходило що втрачав на комісії біля 500 грн). Але це дуже довга і кропітка робота, ще й як поталанить.

1. дякую, але я напевно нещаслива людина і ні я, і ніхто з моєї рідні не користується прівєтбанком )) тому кардшоп відпадає...

2. так, 80 грн коштує карточка...

3. сервіс вебмані не катить, ібо вмз

denymen1996, дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивожу вебмані з 2009 року, так що деякий досвід маю

Якщо вибирати між попередніми двома - то однозначно кардшоп. Користуюсь с 2010 року, і ще ніразу (тьфу-тьфу-тьфу) ніяких форс-мажорів. Так, ВМЗ по 7,75 купують, але обмін майже миттєвий на карту приватбанка (як зараз подивився, здається відключили можливість готівкою особисто). ВМбум теж непоганий, 1 раз користувався, але втрачаєш більше на конвертації, ніж в кардшопі.

Через альфабанк якщо виводити - то там треба їхня картка, виготовлення якої є платною, якщо не помиляюсь.

Ще одна чудова альтернатива - можливість виводу прямо через сервіс вебмані. Беруть тільки 0,8% за пересилку між гаманцями (стандартна комісія вебмані) - і все! Правда, є невеличкий мінус - виводять лише WMU! А курс, як відомо, зовсім не вигідний. Правда, знайшов в свій час вихід з ситуації - біржа обміну (виводив велику сумму, і виходило що втрачав на комісії біля 500 грн). Але це дуже довга і кропітка робота, ще й як поталанить.

1. дякую, але я напевно нещаслива людина і ні я, і ніхто з моєї рідні не користується прівєтбанком )) тому кардшоп відпадає...

2. так, 80 грн коштує карточка...

3. сервіс вебмані не катить, ібо вмз

denymen1996, дякую )

1. А ви зателефонуйте, уточніть ;) Може це на сайті глюк, бо ще місяць назад отрумував просто "на руки"

2. Детальніше не розкажете мені? Як там з комісією, скільки часу займає процес виведення, і т.д. Цікава пропозиція, так як мені зар. плату платять по ВМЗ, часто користуюсь :)

3. Ну, якщо сумма не 10 і не 20 то можна витратити трішки часу і подивитись на біржі. Так найменьше втратите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. А ви зателефонуйте, уточніть ;) Може це на сайті глюк, бо ще місяць назад отрумував просто "на руки"

2. Детальніше не розкажете мені? Як там з комісією, скільки часу займає процес виведення, і т.д. Цікава пропозиція, так як мені зар. плату платять по ВМЗ, часто користуюсь :)

3. Ну, якщо сумма не 10 і не 20 то можна витратити трішки часу і подивитись на біржі. Так найменьше втратите :)

1. шось не викупив, про що це ви )))

2. в понеділок мав іти і писати договір на карточку )) http://www.alfabank.com.ua/retail/webmoney

3. я вчора тільки свою карточку закрив ) щось я не люблю банки, в мене таке відчуття, що вони мене хочуть кинути )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема ще існує те, що щоб вивести через ті сайти що пропонуєте, чи через приват, потрібно на wm щоб підтвердили паспорт, тобто загрузити ксерокопію ... Скільки вже разів загружав ту копію, тільки підтвердили 11 сторінку, 1шу та 2гу ні, чому ні не розумію, один раз відповіли, що інформація не співпадає, але ж я звіряю - наче все правильно, тому не розумію в чому проблема.

За літо придбав деяку техніку на вебмані, зараз знову трішки назбирав і так же хочу вивести, можливо якось вивести без підтвердження копії паспорта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема ще існує те, що щоб вивести через ті сайти що пропонуєте, чи через приват, потрібно на wm щоб підтвердили паспорт, тобто загрузити ксерокопію ... Скільки вже разів загружав ту копію, тільки підтвердили 11 сторінку, 1шу та 2гу ні, чому ні не розумію, один раз відповіли, що інформація не співпадає, але ж я звіряю - наче все правильно, тому не розумію в чому проблема.

За літо придбав деяку техніку на вебмані, зараз знову трішки назбирав і так же хочу вивести, можливо якось вивести без підтвердження копії паспорта?

Цікаве питання, не раз чув від людей питання , а як вивести вебмані яке зареєстроване давно і неправильно, та ще й від балди дані.

Дані якраз точно не від балди, все правильно введено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то я так ще питаю що робити якщо від балди людям ?

зареєструй новий акк з правильними данними, перекинь бабло на нього

все?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Денис, той що Кардшоп - надійний чоловік, може вивести вебмані кешем навіть коли за кордоном. І бізнес-репутація в системі супер. Телефонуєш і домовляєшся, закидаєш йому вебмані, а в домовленому місці і в домовлений час тобі видадуть обумовлену сумму кешем, без ніяких прівєтбанків. Дуже просто. Тільки паспорт треба мати при собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Денис, той що Кардшоп - надійний чоловік, може вивести вебмані кешем навіть коли за кордоном. І бізнес-репутація в системі супер. Телефонуєш і домовляєшся, закидаєш йому вебмані, а в домовленому місці і в домовлений час тобі видадуть обумовлену сумму кешем, без ніяких прівєтбанків. Дуже просто. Тільки паспорт треба мати при собі.

а чому на сайті відсутня функція "на руки"? я би з радістю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти зателефонуй і поговори. Не вкусить зрештою.

дякую )

якщо через кардшоп буду виводити, то я менше втрачу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора.

Дам офіційну відповідь як Кардшоп на питання, що поступили стосовно виводу ВМ та неправильно введених даних в атестаті.

Так, при виводі ВМ на банківські рахунки та картки, необхідно загрузити копії паспорта в свій профіль. Необов"язково це має бути скан, можна якісні фото відповідних сторінок паспорта.

Дані в атестаті при реєстрації зазвичай вводять на російській мові. Раджу так і робити, можливо прийдеться отримувати атестат вищого рівня. Якщо при загружених копіях вам відповіли, що дані не співпадають, то це так і є. Хватає неправильної букви в прізвищі чи інших даних. Відкрийте свою сторінку та передивіться уважно. Якщо так і виявилось, то самостійно змінити прізвище та ім"я не вийде, пишіть лист з таким проханням на Центр Атестації.

Радимо виводити ВМ на картку ПриватБанка. Якщо у вас такої немає, то потрібно 5 хвилин щоб її отримати у відділенні банку. Називається вона - Розрахункова.

Якщо сума незначна, то найкраще оплатити послуги мобільного зв"язку чи інтернет. Це можна зробити тут.

І взагалі, відповіді на всі питання є на цьому ж сайті. Читайте, все доступно написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора.

Дам офіційну відповідь як Кардшоп на питання, що поступили стосовно виводу ВМ та неправильно введених даних в атестаті.

Так, при виводі ВМ на банківські рахунки та картки, необхідно загрузити копії паспорта в свій профіль. Необов"язково це має бути скан, можна якісні фото відповідних сторінок паспорта.

Дані в атестаті при реєстрації зазвичай вводять на російській мові. Раджу так і робити, можливо прийдеться отримувати атестат вищого рівня. Якщо при загружених копіях вам відповіли, що дані не співпадають, то це так і є. Хватає неправильної букви в прізвищі чи інших даних. Відкрийте свою сторінку та передивіться уважно. Якщо так і виявилось, то самостійно змінити прізвище та ім"я не вийде, пишіть лист з таким проханням на Центр Атестації.

Радимо виводити ВМ на картку ПриватБанка. Якщо у вас такої немає, то потрібно 5 хвилин щоб її отримати у відділенні банку. Називається вона - Розрахункова.

Якщо сума незначна, то найкраще оплатити послуги мобільного зв"язку чи інтернет. Це можна зробити тут.

І взагалі, відповіді на всі питання є на цьому ж сайті. Читайте, все доступно написано.

а можна у вас вивести "на руки"? :)

200 бакінскіх :)

ЗІ карточки нема прівєтбанковської )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю приват банк давно не надає власні послуги по виводу вебмани на свої картки. Це повязано з тим, що ПБ розкручує свою платіжну систему LiqPay

Доброго вечора.

Дам офіційну відповідь як Кардшоп на питання, що поступили стосовно виводу ВМ та неправильно введених даних в атестаті.

Так, при виводі ВМ на банківські рахунки та картки, необхідно загрузити копії паспорта в свій профіль. Необов"язково це має бути скан, можна якісні фото відповідних сторінок паспорта.

Дані в атестаті при реєстрації зазвичай вводять на російській мові. Раджу так і робити, можливо прийдеться отримувати атестат вищого рівня. Якщо при загружених копіях вам відповіли, що дані не співпадають, то це так і є. Хватає неправильної букви в прізвищі чи інших даних. Відкрийте свою сторінку та передивіться уважно. Якщо так і виявилось, то самостійно змінити прізвище та ім"я не вийде, пишіть лист з таким проханням на Центр Атестації.

Радимо виводити ВМ на картку ПриватБанка. Якщо у вас такої немає, то потрібно 5 хвилин щоб її отримати у відділенні банку. Називається вона - Розрахункова.

Якщо сума незначна, то найкраще оплатити послуги мобільного зв"язку чи інтернет. Це можна зробити тут.

І взагалі, відповіді на всі питання є на цьому ж сайті. Читайте, все доступно написано.

Якщо створити новий вебмани акаунт то зразу на нього перекидати кошти можуть люди , чи треба почекати????

І який атестат треба при реєстраціїї? Для користування переказу ,приймання коштів , та купівлі в інеті різної продукціїї.

Зразу можна кидати кошти. Сертифікат не потрібен, можна купляти і продавати. Але краще підтвердити своє вебмані через e-mail і смс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При реєстрації користувач отримує автоматом атестат псевдоніма, після заповнення своїх персональних даних (паспортні) отримується формальний атестат. Цього достатньо для повноцінного користування своїм вм-гаманцем.

Відразу після реєстрації можна користуватись гаманцем (поповняти, переказувати, оплачувати послуги). Для виводу ВМ, необхідно, щоб після реєстрації пройшло 7 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...