Перейти до змісту

Чи є у Луцьку розкрій і порізка оргскла?


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Власне є необхідність зробити декілька коробок із оргскла, індивідуальних розмірів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То тобі певно варто звернутися в рекламні контори які займаються візуальною рекламою (вивіски і тп). Координатів на Борді повно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазерна порізка вроді на Факторії (На Конякіна між Салютом та Адреналіном)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазерна порізка " Арт Дизайн" , т. 0994343323 , біля "Майдану"

Порізка 3 мм пластику ---- 6 грн за 1 погонний метр ходу лазера , 5 мм -- трохи дорожче , пластик є в наявності ходових кольорів , в т.ч. є оргскло , але про товщину скла не питав . Можна підійти зі своїм пластиком

Це дані на березень -квітень . Мені їх робота сподобалася , буду заходити при потребі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазерна порізка " Арт Дизайн" , т. 0994343323 , біля "Майдану" Порізка 3 мм пластику ---- 6 грн за 1 погонний метр ходу лазера , 5 мм -- трохи дорожче , пластик є в наявності ходових кольорів , в т.ч. є оргскло , але про товщину скла не питав . Можна підійти зі своїм пластиком Це дані на березень -квітень . Мені їх робота сподобалася , буду заходити при потребі .

Якщо я не помиляюсь в Арт-дизайна із власного обладнання лише ріжучий плотер, не так високо літає ця контора щоб купити лазерний розкрій. Можуть здавати замовлення підрядникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкроїти матеріан, то одне.

Повірте мені - я можу дати вам таку пропозицію по виготовленню аналога продукції (розкрій матеріалу, згинання, збірка), як ніхто з вищезгаданих за адекватну ціну.

На правах реклами))))

Лазерна порізка " Арт Дизайн" , т. 0994343323 , біля "Майдану" Порізка 3 мм пластику ---- 6 грн за 1 погонний метр ходу лазера , 5 мм -- трохи дорожче , пластик є в наявності ходових кольорів , в т.ч. є оргскло , але про товщину скла не питав . Можна підійти зі своїм пластиком Це дані на березень -квітень . Мені їх робота сподобалася , буду заходити при потребі .

Якщо я не помиляюсь в Арт-дизайна із власного обладнання лише ріжучий плотер, не так високо літає ця контора щоб купити лазерний розкрій. Можуть здавати замовлення підрядникам.

От навіщо писати, як не знаєш?))) Є в них лазерний розкрій і вже дууууже давно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазерна порізка " Арт Дизайн" , т. 0994343323 , біля "Майдану" Порізка 3 мм пластику ---- 6 грн за 1 погонний метр ходу лазера , 5 мм -- трохи дорожче , пластик є в наявності ходових кольорів , в т.ч. є оргскло , але про товщину скла не питав . Можна підійти зі своїм пластиком Це дані на березень -квітень . Мені їх робота сподобалася , буду заходити при потребі .

Якщо я не помиляюсь в Арт-дизайна із власного обладнання лише ріжучий плотер, не так високо літає ця контора щоб купити лазерний розкрій. Можуть здавати замовлення підрядникам.

Лазер , це 100% , а чий лазер -- мені байдуже , я своє отримав . Думаю , подібна контора такий пристрій повинна мати .

Та й не так це вже дорого , 21 століття надворі :D

Он , люди подібні лазери вдома самі роблять , метал тонкий ріжуть , та й я колись лазером з ДВД-РВ різав пакети , чисто погратися .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От навіщо писати, як не знаєш?))) Є в них лазерний розкрій і вже дууууже давно)

Щиро здивований :)

Це напевно самий пряморукий рекламіст в їхній конторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От навіщо писати, як не знаєш?))) Є в них лазерний розкрій і вже дууууже давно)

Щиро здивований :)

Це напевно самий пряморукий рекламіст в їхній конторі.

Я до тої контори ніякого відношення не маю: ріжте, за бажанням, собі там хоч пвх, хоч акрил, хоч гланди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до тої контори ніякого відношення не маю: ріжте, за бажанням, собі там хоч пвх, хоч акрил, хоч гланди.

Поржав... щодо гланд.

Я мав на увазі що лазерний розкрій в них напевно самий пряморукий в усьому колективі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

vetalforever, наприклад Пластікс-Україна - ул. Электроаппаратная, 3 тел.: (0332) 28 71 35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...